Woning te huur: Oude Vest, Breda
HurenBredaBreda centrumCityOude Vest

Oude Vest

City, Breda

€ 1.750 p.m.
Buurt City, BredaBekijk buurt
Let op: Deze woning heeft geen huisnummer op de advertentiesite. Hierdoor kunnen sommige gegevens zoals locatie en buurt niet kloppen.
Albert Heijn op 102m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
43% van de bewoners is tussen 25 en 45 jaar
AI-samenvatting

Aan de Oude Vest in Breda

Deze huurwoning aan de Oude Vest in Breda biedt een plek midden in de historische binnenstad. De advertentie vermeldt geen huisnummer, postcode, woningtype, oppervlakte, bouwjaar of energielabel. Daardoor gaat de rest van deze pagina vooral over de straat en de buurt, niet over de woning zelf. De huurprijs van €1.750 is hoger dan de mediaan in de buurt (€1.434), maar past bij het aanbod van huurwoningen in Breda.

Buurt City

De buurt City is het bruisende centrum van Breda, met 2.730 inwoners en een hoge dichtheid. Het is een buurt vol eenpersoonshuishoudens (1.445) en jonge mensen tussen 25 en 45 jaar (1.170). Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 8,38. Een bewoner zegt: "Pluspunt alles in de buurt en minpuntje geen auto voor de deur parkeren." De omgevingsadressendichtheid is met 4.363 adressen per km² zeer hoog, wat typerend is voor een stadscentrum.

Leven in de straat

De Oude Vest ligt in het hart van Breda, waar je dagelijkse boodschappen om de hoek kunt doen. Albert Heijn zit op 53 meter. Twee straten verder vind je Coop op 271 meter. Voor schoolgaande kinderen zijn er meerdere scholen op loopafstand, zoals het Stedelijk Gymnasium Breda op tien minuten lopen en de Nutsbasisschool Boeimeer op ongeveer even ver. De gemeente Breda biedt een compleet stedelijk voorzieningenniveau.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Interhouse makelaars Breda op Pararius. De makelaar heeft alleen de straat en prijs gepubliceerd; woningdetails zoals type, oppervlakte en bouwjaar ontbreken.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
Aangeboden sinds19 mei 2026

Prijs

Huurprijs€ 1.750 p.m.

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte79 m²
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers2
Slaapkamers1
Badkamers1
Woonlagen1

Buitenruimte

TuinDakterras

Ligging

BuurtCity
GemeenteBreda

Veelgestelde vragen

Over Oude Vest, Breda

Is de huurprijs van €1.750 marktconform voor deze buurt?

De gemiddelde huurprijs in buurt City is €1.742, met een mediaan van €1.434. De vraagprijs van €1.750 ligt boven de mediaan, maar is vergelijkbaar met het gemiddelde. Houd er rekening mee dat de oppervlakte van de woning niet bekend is, waardoor een prijs-per-m²-vergelijking niet mogelijk is.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verhuurd?

Woningen in buurt City worden gemiddeld in 19 dagen verhuurd, wat aangeeft dat er een actieve markt is. Dit is gebaseerd op 150 verhuurde woningen in de buurt.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

De Oude Vest ligt in het centrum van Breda, met een Albert Heijn op 53 meter en een Coop op 271 meter. Er zijn meerdere scholen op loopafstand, zoals het Stedelijk Gymnasium Breda (917 m) en de Nutsbasisschool Boeimeer (926 m). Ook zijn er restaurants, een bibliotheek en parken dichtbij.

Hoe is de veiligheid in buurt City?

In de buurt City zijn in de meest recente cijfers 1.096 misdrijven geregistreerd. Dit is relatief hoog, wat past bij een dichtbevolkt stadscentrum.

Waarom staan er geen woningdetails in deze advertentie?

Interhouse makelaars Breda heeft op Pararius alleen de straat en prijs gepubliceerd. Huisnummer, postcode, woningtype, oppervlakte, bouwjaar en energielabel staan niet in de advertentie.

Kan ik met de auto parkeren bij de Oude Vest?

Een bewoner geeft aan dat parkeren voor de deur niet mogelijk is. In het centrum van Breda is parkeren vaak beperkt en betaald. Het is aan te raden om de parkeermogelijkheden in de buurt te bekijken.

Aangeboden door
Interhouse makelaars Breda
Bekijk aanbod
Deze woning melden
7.1
Bewoners geven Breda centrum een goede beoordeling
Deze score komt uit 7 reacties
Veiligheid
Woningen
Hygiëne
Voorzieningen
Onderwijs
Gemeenschap
Groen
Bereikbaarheid

Ervaringen van Breda centrum

Zo ervaren bewoners hun wijk

Praat mee
9.3
Giph Mouwen
Gezin · Overig
Chassé21-12-2025
Mooie buurt

Goede ervaringen

3.8
olivier
Gezin · Appartement
Schorsmolen12-05-2025
junkenhol

veel drugs verslaafde en daklozen die hier rondhangen. voor de deur lijkt het op een vuilstort niemand ruimt het op gemeente doet er niks aan

8.0
Nawzat Abdo
Gezin · Appartement
Station10-07-2024
Meer fietsenstallingen

Niet genoeg fietsenstallingen Vaak diefstal, Binnen een jaar 6 fietsen gestolen Vaak zijn ligt (grof) afval rondom de containers Veel lawaai snachts vooral tijdens feestdagen en festivals Het huis trilt als een trein langs rijdt 3 verdieping en geen lift

6.4
Jes
Gezin · Appartement
Chassé29-06-2024
Levendig centrum

Levendig maar soms wat rommelig Handhavers maken het soms onnodig onveilig.. maken verkeerde indruk... waardoor er agressie komt...zonde

7.6
Dee
Alleenwonend · appartement
Schorsmolen30-11-2023
Dichtbij alle winkels

Mijn buurt is veilig en dichtbij alle winkels, soms krijg ik last van fietsen tijdens een festival of speciale evenementen, maar over het algemeen is het prima om hier te wonen

8.4
DJ
Alleenwonend · appartement
City13-10-2023
Beste plek

Pluspunt alles in de buurt en minpuntje geen auto voor de deur parkeren

6.0
Kimberley
Schorsmolen29-07-2023
Rustige buurt

Ik ben al 6 jaar woonzaam in deze wijk. En ik heb nooit onaangename ervaringen gehad.

Statistieken van Breda centrum

Cijfers over bewoners, leefbaarheid en woningmarkt

Alle cijfers
Bewoners
Leeftijden
8550-15
3,6k15-25
6,6k25-45
3,0k45-65
2,3k65+
Geslacht
Mannen51%
Vrouwen49%
Huishoudens
Alleenwonend70%
Zonder kinderen21%
Met kinderen9%
Opleidingsniveau
VMBO, MBO 114%
HAVO/VWO, MBO 2-441%
HBO-WO45%
Herkomst
Nederland64%
Europa17%
Buiten Europa18%
Woningmarkt
Prijzengemiddeldmediaan
Koopprijs €523.598€474.990
Koop per m² €5.069
Huurprijs €1.549 p/m€1.441 p/m
Huur per m² €21 p/m
Woonoppervlakte
Tot 60 m²32%
60-89 m²31%
90-119 m²21%
120-159 m²10%
160 m² en meer7%
Aanbod
Te koop66%
Te huur34%
Bouwjaar
Voor 194524%
1945-197010%
1970-199013%
1990-201038%
Na 201014%
Energielabels
A+9%
A27%
B15%
C27%
D13%
E5%
F2%
G1%

Locatie en voorzieningen

Oude Vest, Breda

Albert Heijn
Oude Vest 5
102m
Coop
Karnemelkstraat 13
314m
SPAR
Boschstraat 32
409m
SPAR
Ginnekenstraat 147-149
423m
Albert Heijn
Nieuwstraat 45
465m
Albert Heijn
Haagdijk 108
733m
SPAR
Willemstraat 13
812m
Ekoplaza
Nieuwe Haagdijk 7
998m
Aldi
Belcrumweg 5-7
1000m
AH to go
Gravinnen van Nassauboulevard 45 46
1035m
Onnauwkeurig door ontbreken van het huisnummer

Vergelijkbare woningen

Bekijk meer woningen in de buurt

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appOude Vest, Breda
Bekijk