Appartement te koop: Beukenlaan 2A, Sittard
KopenSittard-GeleenAppartementenBeukenlaan 2A

Beukenlaan 2A

Kollenberg-Park Leyenbroek, Sittard-Geleen

€ 289.000
Buurt Kollenberg-Park Leyenbroek, SittardBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 126m²
126m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 360m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
34% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige buurt

Dit appartement aan de Beukenlaan in Sittard ademt de sfeer van de jaren vijftig, met royale kamers en een flinke woonkamer. Met 126 m² woonoppervlak is het een van de grotere appartementen in de buurt. De woning heeft energielabel D, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €289.000 is aan de lage kant vergeleken met andere appartementen in Sittard-Geleen, die gemiddeld rond de €432.000 liggen.

De buurt: Kollenberg-Park Leyenbroek

De buurt Kollenberg-Park Leyenbroek is een groene, rustige wijk met veel oudere bewoners: bijna 35% is 65 jaar of ouder. Er wonen relatief veel een- en tweepersoonshuishoudens. De buurt heeft een matige stedelijkheid (3 op een schaal van 5), met een omgevingsadressendichtheid van 1478. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn, die om de hoek ligt op 360 meter. Ook een andere Albert Heijn op 675 meter en Nettorama op een kilometer zijn opties. Basisscholen zijn er vlakbij: Jenaplanschool De Vlieger op 278 meter en KC de Loft op 787 meter. Het treinstation van Sittard is twee kilometer verderop. De gemeente Sittard-Geleen biedt verder voldoende voorzieningen, zoals een park op 400 meter en een restaurant op 900 meter.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via FYN Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 289.000
Prijs per m²€ 2.294
Woonoppervlakte126m²
Perceeloppervlakte388m²
Bouwjaar1953
EnergielabelD
BuurtKollenberg-Park Leyenbroek
WijkSittard
GemeenteSittard-Geleen

Locatie

Beukenlaan 2A, Sittard

Buurt statistieken

Gegevens uit Kollenberg-Park Leyenbroek

Inwoners3.370
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Kollenberg-Park Leyenbroek

Woningvoorraad1.864
Gem. WOZ-waarde€ 437.000
Koopwoningen67%
Huurwoningen33%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Albert Heijn
Walstraat 71
360m
Albert Heijn
Brugstraat 1
675m
Nettorama
Parallelweg 9
1023m

Scholen

30 binnen 5 km

Jenaplanschool De Vlieger
Basisonderwijs · 103 leerlingen
278m
KC de Loft
Basisonderwijs · 79 leerlingen
787m
Openbare Basisschool aan de Meule
Basisonderwijs · 225 leerlingen
885m

Veelgestelde vragen

Over Beukenlaan 2A, Sittard

Welk energielabel heeft Beukenlaan 2A?

De woning aan Beukenlaan 2A in Sittard heeft energielabel D.

Is €289.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €289.000 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€432.033) en ook onder de mediaan (€349.000). Het appartement is wel kleiner dan het buurtgemiddelde (126 m² vs 169 m²). De prijs per m² is ongeveer €2.293, terwijl het buurtgemiddelde €2.917 per m² is. Het lijkt dus een scherpe prijs, mede door het energielabel D en het bouwjaar 1953.

Hoe is de buurt Kollenberg-Park Leyenbroek om in te wonen?

Het is een rustige, groene wijk met veel oudere bewoners en een matige stedelijkheid. Er zijn voldoende voorzieningen in de buurt, zoals supermarkten, scholen en een park. Het treinstation is op 2 km afstand. De buurt heeft een laag aantal misdrijven (128 totaal).

Wat betekent energielabel D voor mijn energiekosten?

Energielabel D is gemiddeld voor een woning uit 1953. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een woning met label A of B, maar lager dan bij label E, F of G. In de buurt heeft 33,3% van de woningen label D of lager.

Zijn er scholen in de buurt van dit appartement?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is Jenaplanschool De Vlieger op 278 meter, gevolgd door KC de Loft op 787 meter en Openbare Basisschool aan de Meule op 885 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven in de buurt.

Hoeveel supermarkten zijn er in de omgeving?

Binnen een straal van 1,5 km vind je meerdere supermarkten. De dichtstbijzijnde is Albert Heijn op 360 meter, daarna nog een Albert Heijn op 675 meter en Nettorama op 1023 meter. Ook PLUS en Jumbo zijn op ongeveer 1,4 km afstand.

Is het appartement geschikt voor een gezin?

Met 126 m² woonoppervlak en drie kamers (aanname op basis van oppervlakte) is het appartement ruim genoeg voor een klein gezin. De buurt heeft veel ouderen, maar ook gezinnen met kinderen (405 huishoudens met kinderen). Er zijn scholen en speelplekken in de buurt.