Appartement te huur: Cruquiusweg 85L, Amsterdam
HurenAmsterdamAppartementenCruquiusweg 85L

Cruquiusweg 85L

Cruquiusbuurt, Amsterdam

€ 813 p.m.
Buurt Cruquiusbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Al 224 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 20 dagen
AI-samenvatting

Een modern appartement in de Cruquiusbuurt

Dit appartement uit 2020 ademt nieuwbouw. Met energielabel A+ is het een van de zuinigste woningen in de buurt. De huurprijs van €813 is opvallend laag vergeleken met andere appartementen in Amsterdam, bijna de helft van het buurtgemiddelde. Een scherpe prijs voor 79 m² woonruimte.

De buurt: Cruquiusbuurt

De Cruquiusbuurt is een jonge, stedelijke wijk in Amsterdam-Oost. Van de 2.395 inwoners is het grootste deel tussen de 25 en 45 jaar. Er zijn geen reviews van bewoners beschikbaar, maar de cijfers laten een levendige buurt zien met veel eenpersoonshuishoudens. De buurt Cruquiusbuurt is zeer stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 3.355 adressen per km².

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn op 888 meter, om de hoek. Ook een Lidl en Jumbo zijn op loopafstand. Kinderdagverblijf De Kleine Kapitein zit op 265 meter. Basisscholen zoals Kindcentrum Sluisbuurt (295 meter) en Flevoparkschool (799 meter) zijn dichtbij. De gemeente Amsterdam biedt verder volop voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van der Linden aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 813 p.m.
Prijs per m²€ 10 p.m.
Woonoppervlakte79m²
Perceeloppervlakte435m²
Bouwjaar2020
EnergielabelA+
BuurtCruquiusbuurt
WijkOostelijk Havengebied
GemeenteAmsterdam

Locatie

Cruquiusweg 85L, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Cruquiusbuurt

Inwoners2.395
Mannen52%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Cruquiusbuurt

Woningvoorraad1.070
Gem. WOZ-waarde€ 560.000
Koopwoningen29%
Huurwoningen71%

Supermarkten

102 binnen 5 km

Albert Heijn
Eef Kamerbeekstraat 186
888m
Albert Heijn
Molukkenstraat 101A
1150m
Albert Heijn
Oostelijke Handelskade 1065
1153m

Scholen

131 binnen 5 km

Dalton Kind Centrum de Kleine Kapitein
Basisonderwijs · 188 leerlingen
265m
Kindcentrum Sluisbuurt
Basisonderwijs
295m
Flevoparkschool
Basisonderwijs · 239 leerlingen
799m

Veelgestelde vragen

Over Cruquiusweg 85L, Amsterdam

Welk energielabel heeft Cruquiusweg 85L?

De woning aan Cruquiusweg 85L in Amsterdam heeft energielabel A+.

Is €813 per maand een realistische huurprijs voor dit appartement?

Ja, de huurprijs van €813 is aanzienlijk lager dan het buurtgemiddelde van €1.521. Het appartement is 79 m² groot en heeft energielabel A+, wat bijdraagt aan lage energiekosten. De prijs per m² is ongeveer €10,29, terwijl het gemiddelde in de buurt op €21,81 ligt. Dit maakt het een voordelige optie in de Cruquiusbuurt.

Hoe snel worden woningen in de Cruquiusbuurt verhuurd?

Woningen in deze buurt worden gemiddeld in 17 dagen verhuurd, wat aangeeft dat de markt snel is. Het is daarom verstandig om snel te reageren als je interesse hebt. De woning wordt nu via één makelaar aangeboden, dus wees er op tijd bij.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Het energielabel is A+, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. Nieuwbouwwoningen uit 2020 hebben vaak goede isolatie en moderne installaties, dus je kunt rekenen op een lage energierekening.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de Cruquiusbuurt heeft diverse voorzieningen op loopafstand. Binnen 300 meter vind je een kinderdagverblijf en een restaurant. Supermarkten zoals Albert Heijn, Lidl en Jumbo zijn op 1 tot 1,3 km afstand. Ook basisscholen en een bibliotheek zijn dichtbij. Het treinstation ligt op 2,4 km.

Hoe veilig is de Cruquiusbuurt?

In de buurt zijn 101 misdrijven geregistreerd, maar zonder verdere details is het lastig om een oordeel te geven. De stedelijke dichtheid is hoog, wat invloed kan hebben op de veiligheidsbeleving. Voor specifieke vragen kun je het beste de lokale politie raadplegen.

Is dit appartement geschikt voor een gezin?

Het appartement heeft 79 m² woonoppervlak, wat voor een gezin met kinderen aan de kleine kant kan zijn. In de buurt wonen relatief weinig gezinnen met kinderen (230 huishoudens). Er zijn wel kinderdagverblijven en basisscholen in de buurt, dus voor jonge kinderen is het prima.