Appartement te koop: De Rungraaf 60, Eindhoven
KopenEindhovenAppartementenDe Rungraaf 60

De Rungraaf 60

Bergen, Eindhoven

€ 529.000
Buurt Bergen, EindhovenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 384m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
48% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige straat

Dit appartement aan De Rungraaf 60 in Eindhoven ademt rust en ruimte. Met 107 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele en zuinige woning. Het bouwjaar 1992 betekent stevige bouw en een praktische indeling. De vraagprijs van €529.000 is scherp vergeleken met andere appartementen in Eindhoven, die gemiddeld hoger geprijsd zijn.

De buurt Bergen

De buurt Bergen is een levendige wijk in het centrum van Eindhoven. Het is een zeer stedelijk gebied met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt telt veel jonge alleenstaanden en stellen, en de sfeer is dynamisch. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een hoge bevolkingsdichtheid en veel winkels en horeca om de hoek.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een vers broodje bij de Albert Heijn, twee straten verder. Voor de kinderen is Basisschool Anton van Duinkerken letterlijk naast de deur, en de Saltomontessorischool de Trinoom om de hoek. 's Avonds kun je binnen vijf minuten lopen een restaurant binnenstappen. De gemeente Eindhoven biedt verder alles wat je nodig hebt, van parken tot cultuur.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via van Santvoort - Eindhoven aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 529.000
Prijs per m²€ 4.944
Woonoppervlakte107m²
Perceeloppervlakte1820m²
Bouwjaar1992
EnergielabelA
BuurtBergen
WijkCentrum
GemeenteEindhoven

Locatie

De Rungraaf 60, Eindhoven

Buurt statistieken

Gegevens uit Bergen

Inwoners2.905
Mannen55%
Vrouwen45%

Woningmarkt

Gegevens uit Bergen

Woningvoorraad1.678
Gem. WOZ-waarde€ 399.000
Koopwoningen32%
Huurwoningen68%

Supermarkten

60 binnen 5 km

Albert Heijn
Hoogstraat 100
384m
SPAR
Vrijstraat 50
403m
Jumbo
Victoriapark 90
571m

Scholen

74 binnen 5 km

Basisschool Anton van Duinkerken
Basisonderwijs · 211 leerlingen
102m
Saltomontessorischool de Trinoom
Basisonderwijs · 549 leerlingen
208m
Van Maerlantlyceum
Voortgezet onderwijs · 1102 leerlingen
780m

Veelgestelde vragen

Over De Rungraaf 60, Eindhoven

Welk energielabel heeft De Rungraaf 60?

De woning aan De Rungraaf 60 in Eindhoven heeft energielabel A.

Is €529.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs is marktconform en zelfs aan de scherpe kant. De gemiddelde vraagprijs in de buurt Bergen ligt rond €680.632, en de mediaanprijs is €700.000. Dit appartement is met €529.000 dus relatief gunstig geprijsd, zeker gezien het energielabel A en de ruime 107 m².

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 2,2 kilometer afstand, wat ongeveer 25 minuten lopen is. Er zijn geen specifieke buslijnen in de data vermeld, maar in een zeer stedelijk gebied als dit zijn er doorgaans voldoende haltes in de buurt.

Wat voor soort buurt is Bergen?

Bergen is een zeer stedelijke buurt in het centrum van Eindhoven, met een hoge dichtheid aan voorzieningen. Er wonen veel jonge alleenstaanden en stellen; de gemiddelde huishoudensgrootte is 1,5. Het is een levendige wijk met veel winkels, horeca en cultuur op loopafstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool Anton van Duinkerken ligt op 102 meter, Saltomontessorischool de Trinoom op 208 meter, en het Van Maerlantlyceum (voortgezet onderwijs) op 780 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven dichtbij.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt Bergen zijn in totaal 405 misdrijven geregistreerd. Dit is een relatief hoog aantal, maar past bij een zeer stedelijk centrumgebied met veel inwoners en bezoekers.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt lage energiekosten verwachten. In de buurt hebben de meeste woningen label C (80%) of B (20%), dus dit appartement steekt er gunstig bovenuit.

van Santvoort - Eindhoven
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen