Appartement te koop: Henri Dunantlaan 129, Apeldoorn
KopenApeldoornAppartementenHenri Dunantlaan 129

Henri Dunantlaan 129

Driehuizen, Apeldoorn

€ 295.000
Buurt Driehuizen, ApeldoornBekijk buurt
Albert Heijn op 263m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Driehuizen

Dit appartement aan de Henri Dunantlaan ligt in een rustige, groene buurt van Apeldoorn. Met 99 m² woonoppervlak is het een fijne plek voor wie niet te groot wil wonen. Het bouwjaar 1969 en energielabel C zijn typerend voor deze buurt. De vraagprijs van €295.000 is marktconform vergeleken met andere appartementen in Apeldoorn.

De buurt Driehuizen

Driehuizen is een groene, rustige wijk met veel eengezinswoningen. De buurt heeft een gemengde bevolking, met zowel gezinnen als ouderen. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback. De buurt Driehuizen biedt een prettige woonomgeving met veel voorzieningen op loopafstand.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar Albert Heijn, die om de hoek zit. Ook Ekoplaza en Boni zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar basisschool Sprengenpark, die naast de deur ligt, of naar PCBO De Korenaar, twee straten verder. Voor voortgezet onderwijs is UDO vakgericht VMBO/Sprengeloo op loopafstand. De gemeente Apeldoorn biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hendriks Makelaardij Apeldoorn aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 295.000
Prijs per m²€ 2.980
Woonoppervlakte99m²
Perceeloppervlakte2890m²
Bouwjaar1969
EnergielabelC
BuurtDriehuizen
WijkWest
GemeenteApeldoorn

Locatie

Henri Dunantlaan 129, Apeldoorn

Buurt statistieken

Gegevens uit Driehuizen

Inwoners4.605
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Driehuizen

Woningvoorraad2.236
Gem. WOZ-waarde€ 386.000
Koopwoningen65%
Huurwoningen35%

Supermarkten

34 binnen 5 km

Albert Heijn
Schapendoesweg 2
263m
Ekoplaza
Asselsestraat 146
647m
Boni
Asselsestraat 101
782m

Scholen

76 binnen 5 km

Openbare Basisschool Sprengenpark
Basisonderwijs · 101 leerlingen
98m
PCBO De Korenaar
Basisonderwijs · 357 leerlingen
204m
UDO vakgericht VMBO/Sprengeloo
Voortgezet onderwijs · 890 leerlingen
432m

Veelgestelde vragen

Over Henri Dunantlaan 129, Apeldoorn

Welk energielabel heeft Henri Dunantlaan 129?

De woning aan Henri Dunantlaan 129 in Apeldoorn heeft energielabel C.

Is €295.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €295.000 is marktconform voor een appartement van 99 m² in Driehuizen. In de buurt ligt de gemiddelde verkoopprijs van woningen rond de €533.779, maar dat betreft vooral eengezinswoningen. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €5.282, wat voor dit appartement neerkomt op €2.980 per m², aanzienlijk lager, wat de prijs aantrekkelijk maakt.

Hoe is de buurt Driehuizen om in te wonen?

Driehuizen is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen en een gemengde bevolking. De buurt heeft een laag criminaliteitscijfer en veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en een park. Het is een prettige woonomgeving voor zowel gezinnen als ouderen.

Wat is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het treinstation van Apeldoorn ligt op 2,6 km afstand, wat ongeveer 30 minuten lopen is. Voor de auto is de snelweg A1 goed bereikbaar.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn veel voorzieningen op loopafstand. De dichtstbijzijnde supermarkt (Albert Heijn) is op 263 meter, en er zijn meerdere basisscholen en een middelbare school binnen 500 meter. Ook een park, restaurant en huisartsenpraktijk zijn dichtbij.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is C, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn, maar niet extreem hoog.

Hoe verhoudt de oppervlakte van 99 m² zich tot andere woningen in de buurt?

Met 99 m² is dit appartement kleiner dan het buurtgemiddelde van 142 m² voor koopwoningen. Dat is logisch, want in Driehuizen staan vooral eengezinswoningen. Voor een appartement is 99 m² echter ruim.

Hendriks Makelaardij Apeldoorn
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen
Hendriks Makelaardij Apeldoorn
hendriks.nl