Kaldenkerkerweg 10F
Lage Heide, Venlo
Een appartement op de derde woonlaag in Lage Heide
Dit appartement aan de Kaldenkerkerweg 10F in Tegelen ligt in de rustige woonwijk Lage Heide, een buurt met veel groen en voorzieningen op loopafstand. Met een vraagprijs van €275.000 is dit een scherpe prijs, want die ligt 31% onder de buurtgemiddelde vraagprijs van €399.050. Het is een galerijflat uit 2006 met energielabel A, een zuinig label. Vergelijk je dit met andere appartementen in Venlo, dan valt op dat je hier relatief veel waar voor je geld krijgt.
De woning zelf
De woning heeft 2 kamers, waarvan 1 slaapkamer, en 1 badkamer, verdeeld over 1 woonlaag. De woonoppervlakte is volgens de makelaar 103 m², terwijl de BAG-registratie 109 m² aangeeft. De woning heeft volgens de makelaar dakisolatie, vloerisolatie en muurisolatie, en wordt verwarmd met een warmte terugwininstallatie, een c.v.-ketel en elektrische verwarming. De VvE-bijdrage is €13.000 per jaar, een fors bedrag dat je mee moet nemen in je maandlasten.
Lage Heide, een buurt met karakter
Met ruim 1.600 inwoners en een mix van leeftijden, van jong tot oud, is dit een levendige buurt. Bewoners van de gemeente Venlo geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,97 op basis van 25 beoordelingen. Een bewoner zegt: "Ik ervaar hier veel veiligheid. Nooit het gevoel gehad dat ik moest opletten voor mijn veiligheid en de wegen zijn fijn gebouwd." Een ander noemt het "Gezellig met mensen die altijd tijd hebben voor een praatje". De buurt Lage Heide heeft een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,0 en veel eenpersoonshuishoudens.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De dagelijkse boodschappen doe je bij Albert Heijn op 458 meter of PLUS op 968 meter, beide op loopafstand. Voor schoolgaande kinderen is basisschool PassePartout op 585 meter en Basisschool St Jozef op 865 meter. De huisartsenpraktijk Arcade zit op 625 meter en de apotheek De Esdoorn op 614 meter. De bushalte Tegelen, Sint Annastraat met lijn 1 en 811 is op 127 meter, en station Tegelen ligt op 218 meter. De gemeente Venlo heeft verder een ziekenhuis op 2 kilometer afstand.
Risico-indicaties op adresniveau
Wel zijn er openbare risicodata op adresniveau, die indicaties geven op gebiedsniveau en geen inspectie van deze woning zijn. De geluidsbelasting van wegverkeer is 57 dB Lden, boven de geluidsnorm, en van industrie 58 dB Lden, ook boven de norm. Het funderingsrisico is gemiddeld, met een bodem van klei die gevoelig is voor zetting. Het overstromingsrisico is verhoogd, zowel nu als in 2050, en wateroverlast bij hevige regen is verhoogd. Hittestress is laag, maar wordt in 2050 gemiddeld.
Bron en aanbod
Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, onder andere via VeTeBe B.V. I VBO èn Baerz & Co en via Vastgoed Nederland.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Veelgestelde vragen
Over Kaldenkerkerweg 10F, Tegelen
Wat is de vraagprijs van dit appartement en hoe verhoudt die zich tot de buurt?
De vraagprijs is €275.000. Dat is 31% lager dan de gemiddelde vraagprijs van €399.050 in de buurt Lage Heide. Per vierkante meter ligt de prijs op €2.670, terwijl het buurtgemiddelde €2.834 per m² is. De prijs is daarmee scherp geprijsd ten opzichte van andere koopwoningen in de buurt.
Hoe is de woning ingedeeld en wat zijn de kenmerken?
Het appartement heeft 2 kamers, waarvan 1 slaapkamer, en 1 badkamer, verdeeld over 1 woonlaag. De woonoppervlakte is volgens de makelaar 103 m², terwijl de BAG-registratie 109 m² aangeeft. De woning heeft dakisolatie, vloerisolatie en muurisolatie, en wordt verwarmd met een warmte terugwininstallatie, een c.v.-ketel en elektrische verwarming. De VvE-bijdrage is €13.000 per jaar.
Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?
Het energielabel is A, een zuinig label. Dat betekent dat je relatief lage energiekosten kunt verwachten. De woning heeft volgens de makelaar dakisolatie, vloerisolatie en muurisolatie, wat bijdraagt aan een efficiënt energieverbruik. Het label zegt niets over de bouwkundige staat, maar het is een gunstig uitgangspunt voor je maandlasten.
Wat is de VvE-bijdrage en wat houdt dat in?
De VvE-bijdrage is €13.000 per jaar. Dit is een aanzienlijk bedrag dat je maandelijks betaalt voor het onderhoud van de gemeenschappelijke delen van het appartementencomplex, zoals de galerij, het dak en de lift.
Hoe is de buurt Lage Heide qua leefomgeving en veiligheid?
Bewoners van de gemeente Venlo geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,97 op basis van 25 beoordelingen. Een bewoner zegt: "Ik ervaar hier veel veiligheid. Nooit het gevoel gehad dat ik moest opletten voor mijn veiligheid en de wegen zijn fijn gebouwd." Een ander noemt het "Gezellig met mensen die altijd tijd hebben voor een praatje". In de buurt zijn 90 misdrijven geregistreerd, maar de ervaring van bewoners is positief.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt, zoals supermarkten en scholen?
Albert Heijn zit op 458 meter en PLUS op 968 meter, beide op loopafstand. Basisschool PassePartout is op 585 meter en Basisschool St Jozef op 865 meter. De huisartsenpraktijk Arcade zit op 625 meter en de apotheek De Esdoorn op 614 meter. Voor het voortgezet onderwijs moet je naar een afstand van 3,6 kilometer.
Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?
De bushalte Tegelen, Sint Annastraat met lijn 1 en 811 is op 127 meter. Station Tegelen ligt op 218 meter, waar je de trein kunt nemen. Daarnaast zijn er meerdere bushaltes in de buurt, zoals Tegelen, Station Tegelen op 162 meter en Tegelen, Raadhuislaan op 335 meter. De bereikbaarheid met het OV is daarmee goed geregeld.
Wat zijn de risico's op het gebied van geluid, fundering en klimaat voor dit adres?
De geluidsbelasting van wegverkeer is 57 dB Lden, boven de geluidsnorm, en van industrie 58 dB Lden, ook boven de norm. Het funderingsrisico is gemiddeld, met een bodem van klei die gevoelig is voor zetting. Het overstromingsrisico is verhoogd, zowel nu als in 2050, en wateroverlast bij hevige regen is verhoogd. Hittestress is laag, maar wordt in 2050 gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze woning.





