Huis kopen›Ermelo›Appartementen›Koningin Emmalaan 29-27

Koningin Emmalaan 29-27

Ermelo - Noord · 3851 XE Ermelo

€ 310.000
Buurt Ermelo - Noord, Ermelo
Populaire buurt voor senioren
34% van de bewoners is 65 jaar of ouder
AI-samenvatting

Een appartement met vrij uitzicht in Ermelo

Dit appartement op de derde verdieping aan de Koningin Emmalaan ligt in een bosrijke omgeving, aan een rustige weg in een woonwijk. Met 66 vierkante meter woonoppervlak is het een compacte woning, en de vraagprijs van €310.000 ligt 68% onder de buurtgemiddelde vraagprijs van €964.211. Daarmee is de prijs scherp, zeker vergeleken met andere appartementen in Ermelo.

De woning zelf

Het appartement heeft twee kamers, waarvan één slaapkamer, en één badkamer. De woning is verdeeld over één woonlaag en heeft een balkon. Het is volle eigendom en wordt verwarmd via blokverwarming. De VvE-bijdrage is €385 per maand. Volgens de BAG-registratie is het woonoppervlak 73 vierkante meter, terwijl de makelaar 66 vierkante meter opgeeft.

Een rustige buurt met veel 65-plussers

Met ruim 3.100 inwoners en 34% 65-plussers is dit een rustige buurt. Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,55, op basis van tien beoordelingen. Een bewoner zegt: "Het is een fijne buurt om in te mogen wonen met een hoop voorzieningen op loopafstand." Een ander noemt het "Prima, nette mensen." De buurt Ermelo - Noord heeft relatief veel koopwoningen, namelijk 79% van de woningvoorraad.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De huisartsenpraktijk Bekker zit vrijwel naast de deur, en de Service Apotheek is om de hoek. Voor boodschappen kun je terecht bij PLUS op 612 meter, Aldi op 692 meter en Lidl op 772 meter. Basisschool Irene ligt op ongeveer tien minuten lopen. Buslijn 501 stopt bij halte De Meerkanten op 483 meter, en treinstation Ermelo ligt op 670 meter. De gemeente Ermelo biedt daarmee een complete basis aan voorzieningen.

WOZ en risico-indicaties

De WOZ-waarde is €244.000, vastgesteld op 1 januari 2025. De vraagprijs ligt 27% boven de WOZ-waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 146% gestegen, van €99.000 naar €244.000. Wat betreft risico's: de geluidsbelasting van wegverkeer en spoorweglawaai blijft onder de norm. Het funderingsrisico is laag, op basis van een gebiedsindicatie. Wateroverlast bij hevige regen is verhoogd, maar het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050. Hittestress is nu laag, maar wordt in 2050 gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze woning.

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Midden Nederland Makelaars en Funda.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds3 september 2026

Prijs

Vraagprijs€ 310.000
Prijs per m²€ 4.247
VvE-bijdrage€ 385 p.m.
WOZ-waardepeildatum 01-01-2025€ 244.000

Energie

EnergielabelC
VerwarmingBlokverwarming
Bespaar tot € 400 op je energierekeningIndependeren

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte66 m²
ObjectoppervlakteKadaster73 m²
Inhoud209 m³

Indeling

Kamers2
Slaapkamers1
Badkamers1
Woonlagen1
Gelegen op3e verdieping

Bouw

Soort woningAppartement
Bouwjaar1964
Type omgevingAan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht

Buitenruimte

BalkonBalkon aanwezig
Waardeontwikkeling
WOZ-waarde van dit adres · 2016 – 2026
WOZ-waarde Huidige vraagprijs

De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.

Veelgestelde vragen

Over Koningin Emmalaan 29-27, Ermelo

Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?

De WOZ-waarde van deze woning is €244.000, vastgesteld op 1 januari 2025. De vraagprijs van €310.000 ligt 27% boven die waarde. De WOZ-waarde is de gemeentelijke taxatie en geen actuele marktwaarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde gestegen van €99.000 naar €244.000, een toename van 146%.

Wat is de indeling van dit appartement?

Het appartement heeft twee kamers, waarvan één slaapkamer, en één badkamer. De woning ligt op de derde verdieping en heeft één woonlaag. Er is een balkon aanwezig. Het woonoppervlak is volgens de makelaar 66 vierkante meter, terwijl de BAG-registratie 73 vierkante meter aangeeft.

Hoe is de buurt Ermelo - Noord?

Ermelo - Noord heeft ruim 3.100 inwoners, waarvan 34% 65 jaar of ouder is. Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,55, op basis van tien beoordelingen. Een bewoner zegt: "Het is een fijne buurt om in te mogen wonen met een hoop voorzieningen op loopafstand." Een ander noemt het "Prima, nette mensen."

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

De huisartsenpraktijk Bekker zit op 9 meter afstand, en de Service Apotheek op 185 meter. Voor boodschappen kun je terecht bij PLUS op 612 meter, Aldi op 692 meter en Lidl op 772 meter. Basisschool Irene ligt op 936 meter. Buslijn 501 stopt bij halte De Meerkanten op 483 meter, en treinstation Ermelo ligt op 670 meter.

Wat is het funderingsrisico van deze woning?

Het funderingsrisico is laag, volgens een gebiedsindicatie. De woning is gebouwd in 1964 en de bodemsoort is zand. Dit is een indicatie op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning.

Hoe zit het met wateroverlast en hittestress?

Wateroverlast bij hevige regen is verhoogd, maar het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050. Hittestress is nu laag, maar wordt in 2050 gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze woning.

Wat is de VvE-bijdrage?

De VvE-bijdrage is €385 per maand. De woning is volle eigendom en wordt verwarmd via blokverwarming. De VvE-bijdrage dekt de gezamenlijke kosten van het appartementencomplex.

Hoe is de geluidsbelasting bij deze woning?

De geluidsbelasting van wegverkeer is 44 dB Lden, en van spoorweglawaai 43 dB Lden. Beide blijven onder de geluidsnorm. Deze cijfers komen uit 2022 en 2023 en zijn indicaties op gebiedsniveau.