Appartement te koop: Landzicht 23, Amsterdam
Verkocht onder voorbehoud
KopenAmsterdamAppartementenLandzicht 23

Landzicht 23

Meer en Oever, Amsterdam

€ 575.000
Buurt Meer en Oever, AmsterdamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 126m²
126m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Ruim appartement in groene Meer en Oever

Dit appartement aan Landzicht 23 in Amsterdam is een fijne plek om tot rust te komen. Met 126 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele en zuinige woning. De vraagprijs van €575.000 is marktconform voor appartementen in Amsterdam.

Buurt Meer en Oever

De buurt Meer en Oever is ruim opgezet met veel groen en open water. Bewoners waarderen de rust en de goede voorzieningen. Een bewoner zegt: "Mijn buurt is heel mooi en goed bereikbaar, veel winkels, openbaar vervoer, mooie groene omgeving." Een ander noemt het "een hele fijne buurt, lekker ruim opgezet met heel veel groen." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Aldi om de hoek (twee straten verder) en de AH XL op vijf minuten lopen. Ook Dirk en Jumbo zijn dichtbij. Kinderen kunnen naar IKC Het Talent (twee straten verder) of de Lukasschool (tien minuten lopen). De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aanbod

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van Overbeek Garantiemakelaars Amsterdam aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 februari 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 575.000
Prijs per m²€ 4.563
Woonoppervlakte126m²
Perceeloppervlakte5673m²
Bouwjaar2009
EnergielabelA
BuurtMeer en Oever
WijkOsdorp-Oost
GemeenteAmsterdam

Locatie

Landzicht 23, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 4 bewoners

8.4
Peter van der linden
17-11-2025
Fijne leefomgeving

Mijn buurt is heel mooi en goed bereikbaar veel winkels openbaar vervoer mooie groene omgeving veel leefruimte nette buurt

9.3
Gert
21-08-2025
Hele fijne buurt

Buurt is lekker ruim opgezet met heel veel groen ,open vaarwater,zeer goede voorzieningen,,perfect openbaar vervoer , veel parkeerruimte, Beter wordt het niet in Amsterdam en gelukkig nog toeristenvrij. Centrum Vondelpark is vlakbij maar vaak helemaal geen zin om buurt uit te gaan Mensen in de buurt zijn vriendelijk rustig en beetje op zichzelf maar ik vind dat fijn Nog nooit agressie criminaliteit meegemaakt !! Hoop dat mijn buurt niet hip wordt en zo blijft !

9.0
Peter
28-01-2025
Mooi groene omgeving

Ik ben hier geboren in 1963 en heb veel zien veranderen ik voel me prima op mijn gemak in Amsterdam Nieuw West het gaat er steeds beter en beter uitzien .

8.0
Mrinal Bellary
31-05-2024
Fijne buurt

Goed

Buurt statistieken

Gegevens uit Meer en Oever

Inwoners3.220
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Meer en Oever

Woningvoorraad1.541
Gem. WOZ-waarde€ 450.000
Koopwoningen45%
Huurwoningen55%

Supermarkten

65 binnen 5 km

Aldi
Osdorper Ban 90
441m
AH XL
Osdorpplein 469
646m
Dirk
Tussenmeer 1A
757m

Scholen

113 binnen 5 km

SO Alphons Laudy
Speciaal onderwijs · 147 leerlingen
164m
IKC Het Talent
Basisonderwijs · 239 leerlingen
267m
Lukasschool - (opleidingsschool) daltononderwijs
Basisonderwijs · 310 leerlingen
721m

Veelgestelde vragen

Over Landzicht 23, Amsterdam

Welk energielabel heeft Landzicht 23?

De woning aan Landzicht 23 in Amsterdam heeft energielabel A.

Is €575.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €575.000 ligt dicht bij de gemiddelde koopprijs in de buurt (€576.444) en de mediaan (€550.000). De gemiddelde prijs per vierkante meter is €5.176, terwijl dit appartement €4.563 per m² kost. Dat is relatief gunstig. De woning is 126 m², groter dan het buurtgemiddelde van 116 m².

Hoe is de buurt Meer en Oever om in te wonen?

Bewoners geven de buurt een gemiddeld rapportcijfer van 8,66. Ze noemen de ruime opzet, veel groen, open water en goede voorzieningen. De buurt is rustig en toeristenvrij, met vriendelijke mensen. Er is weinig criminaliteit ervaren. Het is een fijne leefomgeving met veel parkeerruimte en goed openbaar vervoer.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. In de buurt heeft 42,9% van de koopwoningen label A en 14,3% label A+. Dit appartement scoort dus goed op energiezuinigheid.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Aldi op 441 meter, AH XL op 646 meter, Dirk op 757 meter en Jumbo op 762 meter. Ook zijn er basisscholen zoals IKC Het Talent (267 meter) en Lukasschool (721 meter). Voor voortgezet onderwijs is de dichtstbijzijnde school op 1,6 km.

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

De buurt is goed bereikbaar met het openbaar vervoer, zoals bewoners aangeven. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 4,2 km afstand.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in de buurt?

In de buurt werden woningen gemiddeld in 54 dagen verkocht. Dat is een indicatie van de marktdynamiek. De vraagprijs van dit appartement is marktconform, dus een snelle verkoop is mogelijk.

Van Overbeek Garantiemakelaars Amsterdam
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod