Appartement te koop: Mr. G. Groen van Prinstererlaan 255, Amstelveen
KopenAmstelveenAppartementenMr. G. Groen van Prinstererlaan 255

Mr. G. Groen van Prinstererlaan 255

Stadshart, Amstelveen

€ 400.000
Buurt Stadshart, AmstelveenBekijk buurt
Populaire buurt voor starters
35% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel F
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

In hartje Amstelveen

Dit appartement aan de Mr. G. Groen van Prinstererlaan ligt in het bruisende Stadshart, waar je zo de winkels en restaurants inloopt. Met 66 m² woonoppervlak is het een compacte woning. Het energielabel F betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €400.000 is scherp vergeleken met andere appartementen in Amstelveen.

Stadshart

Stadshart is een levendige buurt met veel voorzieningen op loopafstand. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat past bij een zeer stedelijk gebied. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien: veel eenpersoonshuishoudens en gezinnen. De buurt biedt een mix van woningen, met relatief veel appartementen.

Leven in de straat

Doordeweeks haal je snel je boodschappen bij de Lidl of Vomar, beide op vijf minuten lopen. Ook Albert Heijn is om de hoek. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Montessori Kindcentrum Mio Mondo, twee straten verder, en Brede School Rembrandt op tien minuten lopen. De gemeente Amstelveen heeft een uitgebreid aanbod aan voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 400.000
Prijs per m²€ 6.061
Woonoppervlakte66m²
Perceeloppervlakte560m²
Bouwjaar1962
EnergielabelF
BuurtStadshart
WijkStadshart
GemeenteAmstelveen

Locatie

Mr. G. Groen van Prinstererlaan 255, Amstelveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Stadshart

Inwoners3.510
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Stadshart

Woningvoorraad1.730
Gem. WOZ-waarde€ 532.000
Koopwoningen55%
Huurwoningen45%

Supermarkten

41 binnen 5 km

Lidl
Bankrashof 20
515m
Vomar
Bankrashof 32-41
515m
Albert Heijn
Rembrandthof 49
560m

Scholen

65 binnen 5 km

Montessori Kindcentrum Mio Mondo ( voorheen 1e Amstelveense Montessorischool)
Basisonderwijs · 313 leerlingen
245m
Brede School Rembrandt
Basisonderwijs · 424 leerlingen
661m
Futuris
Voortgezet onderwijs · 551 leerlingen
748m

Veelgestelde vragen

Over Mr. G. Groen van Prinstererlaan 255, Amstelveen

Welk energielabel heeft Mr. G. Groen van Prinstererlaan 255?

De woning aan Mr. G. Groen van Prinstererlaan 255 in Amstelveen heeft energielabel F.

Is €400.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €400.000 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt van €781.250. Houd er wel rekening mee dat dit appartement met 66 m² kleiner is dan het buurtgemiddelde van 123 m². De prijs per m² is met €6.061 iets hoger dan het buurtgemiddelde van €5.858. Het is een scherpe prijs voor een woning in het centrum van Amstelveen.

Wat betekent energielabel F voor mijn maandlasten?

Energielabel F is een van de laagste labels, wat betekent dat de woning slecht geïsoleerd is. Je kunt hogere energiekosten verwachten dan bij een woning met een beter label. In de buurt heeft 50% van de woningen een label D of lager, dus dit is niet uitzonderlijk voor de wijk.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt in het centrum van Amstelveen, op loopafstand van winkels, restaurants en het Stadshart. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 5,2 km afstand, dus je bent aangewezen op bus of auto voor verder reizen. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat duidt op een stedelijke omgeving met veel voorzieningen in de buurt.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is Montessori Kindcentrum Mio Mondo op 245 meter, en Brede School Rembrandt op 661 meter. Voor voortgezet onderwijs is Futuris op 748 meter. Er zijn in totaal 65 scholen binnen 5 km, dus er is ruime keuze.

Wat voor type woningen staan er in de buurt?

In Stadshart bestaat de woningvoorraad voor 88% uit appartementen en 12% eengezinswoningen. Ongeveer 55% van de woningen is koop, de rest huur. De meeste woningen zijn gebouwd tussen 1945 en 1970 (66,7%). Dit appartement uit 1962 past goed in het straatbeeld.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in het meest recente jaar 528 misdrijven geregistreerd. Dit is een relatief hoog aantal, maar past bij een zeer stedelijk centrumgebied. Het is aan te raden om zelf een indruk te krijgen door een keer door de buurt te lopen op verschillende tijdstippen.