Appartement te koop: Oude Trambaan 81, Leidschendam

Oude Trambaan 81

De Rietvink / Veursestraatweg, Leidschendam-Voorburg

€ 515.000
Buurt De Rietvink / Veursestraatweg, LeidschendamBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 183m²
14% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor senioren
31% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Ruim appartement in rustige buurt

Dit appartement aan de Oude Trambaan in Leidschendam is met 183 m² een van de grotere in de buurt. Het bouwjaar 1995 en energielabel B zorgen voor een degelijke basis. De vraagprijs van €515.000 is scherp vergeleken met andere appartementen in Leidschendam-Voorburg, waar de gemiddelde prijs per m² hoger ligt.

De Rietvink / Veursestraatweg

De buurt De Rietvink / Veursestraatweg is een gemengde wijk met veel groen, al is er volgens een bewoner 'veel groen weggehaald'. De beoordeling is gebaseerd op één review, die de buurt 'onsamenhangend' noemt. CBS-cijfers laten zien dat er relatief veel 65-plussers wonen (775 van de 2530 inwoners).

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je om de hoek terecht bij Ekoplaza (759 m) of Hoogvliet (832 m). Kinderen kunnen naar basisscholen zoals RK-PC Samenwerkingsschool Emmaüs (460 m) of Openbare Dalton Basisschool de Tandem (558 m). De gemeente Leidschendam-Voorburg biedt verder voldoende voorzieningen op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Bruyn en Tak NVM Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 515.000
Prijs per m²€ 2.814
Woonoppervlakte183m²
Perceeloppervlakte765m²
Bouwjaar1995
EnergielabelB
BuurtDe Rietvink / Veursestraatweg
Wijk’t Lien / De Rietvink
GemeenteLeidschendam-Voorburg

Locatie

Oude Trambaan 81, Leidschendam

Ervaringen uit de buurt

Matig · 1 bewoner

3.1
Adhdtje
25-10-2025
Onsamenhangende buurt geworden

Vaak rondhangende figuren uit de psychiatrische inrichting. Geen sociale controle meer na alle nieuwbouw. Veel groen weggehaald. Buurt onsamenhangend geheel geworden.

Buurt statistieken

Gegevens uit De Rietvink / Veursestraatweg

Inwoners2.530
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit De Rietvink / Veursestraatweg

Woningvoorraad1.245
Gem. WOZ-waarde€ 474.000
Koopwoningen53%
Huurwoningen46%

Supermarkten

32 binnen 5 km

Ekoplaza
Damlaan 18
759m
Hoogvliet
Damstraat 8
832m
Dirk
Burgemeester Sweenslaan 15f
904m

Scholen

37 binnen 5 km

RK-PC Samenwerkingsschool Emmaüs
Basisonderwijs · 544 leerlingen
460m
Openbare Dalton Basisschool de Tandem
Basisonderwijs · 239 leerlingen
558m
Protestants Christelijke Basisschool De Zonnewijzer
Basisonderwijs · 212 leerlingen
664m

Veelgestelde vragen

Over Oude Trambaan 81, Leidschendam

Welk energielabel heeft Oude Trambaan 81?

De woning aan Oude Trambaan 81 in Leidschendam heeft energielabel B.

Is €515.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €515.000 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€1.210.000) en ook onder de mediaan (€750.000). De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €6.336, terwijl dit appartement uitkomt op €2.814 per m². Dat is opvallend laag, mogelijk door de ligging of staat van het appartement. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn gemiddeld 161 m² en worden verkocht voor een gemiddelde prijs van €1.197.750.