Appartement te koop: Postelse Hoeflaan 93, Tilburg
Verkocht onder voorbehoud
KopenTilburgAppartementenPostelse Hoeflaan 93

Postelse Hoeflaan 93

Jagersbuurt Oost, Tilburg

€ 299.000
Buurt Jagersbuurt Oost, TilburgBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Albert Heijn op 445m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een rustig appartement in Tilburg

Dit appartement aan de Postelse Hoeflaan in Tilburg heeft een prettige, rustige uitstraling. Met 96 vierkante meter woonoppervlak en energielabel C is het een degelijke woning. De vraagprijs van €299.000 is marktconform voor een appartement in Tilburg.

De buurt Jagersbuurt Oost

De buurt Jagersbuurt Oost is een rustige woonwijk met veel groen. De buurt heeft een mix van eengezinswoningen en appartementen, en de meeste woningen zijn gebouwd tussen 1945 en 1970. Het is een diverse buurt met zowel gezinnen als alleenstaanden.

Leven in de straat

Om de hoek vind je de Aldi en Albert Heijn voor dagelijkse boodschappen. Basisschool Hubertus is twee straten verder, en voor voortgezet onderwijs kun je terecht bij De Rooi Pannen Tilburg Vmbo, op tien minuten lopen. De gemeente Tilburg biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Hoomz - "Smart Move." op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 299.000
Prijs per m²€ 3.115
Woonoppervlakte96m²
Bouwjaar1968
EnergielabelC
GemeenteTilburg

Locatie

Postelse Hoeflaan 93, Tilburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Jagersbuurt Oost

Inwoners1.395
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Jagersbuurt Oost

Woningvoorraad620
Gem. WOZ-waarde€ 239.000
Koopwoningen32%
Huurwoningen68%

Supermarkten

42 binnen 5 km

Albert Heijn
Westermarkt 17
445m
Aldi
Frans van Spaendonckplein 1
462m
PLUS
Dr. Ahausstraat 1
521m

Scholen

71 binnen 5 km

Basisschool Hubertus
Basisonderwijs · 209 leerlingen
251m
De Rooi Pannen Tilburg Vmbo
Voortgezet onderwijs · 945 leerlingen
521m
Auris Florant
Speciaal onderwijs · 195 leerlingen
578m

Veelgestelde vragen

Over Postelse Hoeflaan 93, Tilburg

Welk energielabel heeft Postelse Hoeflaan 93?

De woning aan Postelse Hoeflaan 93 in Tilburg heeft energielabel C.

Is €299.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €299.000 ligt onder het gemiddelde van €350.000 voor koopwoningen in de buurt. Het appartement heeft 96 m², wat iets kleiner is dan het gemiddelde van 118 m² in de buurt. De prijs per vierkante meter is ongeveer €3.115, terwijl het buurtgemiddelde €2.966 is. Daarmee is de prijs marktconform.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation ligt op 1,6 km afstand, ongeveer twintig minuten lopen. De buurt is goed bereikbaar met de auto en er zijn voldoende parkeermogelijkheden.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. In de buurt heeft 50% van de woningen label C en 50% een lager label. Je kunt dus verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool Hubertus ligt op 260 meter, en De Rooi Pannen Tilburg Vmbo op 539 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven en speciale scholen in de omgeving.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in het afgelopen jaar 68 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een wijk van deze omvang. De buurt wordt over het algemeen als rustig ervaren.

Wat voor type woning is dit?

Het is een appartement met 96 m² woonoppervlak, gebouwd in 1968. Het heeft energielabel C. De exacte indeling en het aantal kamers zijn niet bekend uit de advertentie.

Hoomz - "Smart Move."
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

5 woningen in de buurt Jagersbuurt Oost

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appPostelse Hoeflaan 93, Tilburg
Bekijk