Stationsstraat 10C
Ermelo - Centrum, Ermelo
Een licht appartement in het hart van Ermelo
Dit appartement uit 2020 ligt in Ermelo - Centrum, een buurt waar je zo het centrum in loopt. Met een woonoppervlak van 51 m² is het compact, maar de ligging maakt veel goed. De vraagprijs van €339.500 is marktconform, en ligt 42% onder de gemiddelde vraagprijs van €584.095 in de buurt. Wie zoekt naar appartementen in Ermelo vindt hier een interessant uitgangspunt.
De woning zelf
Het appartement heeft 2 kamers, waarvan 1 slaapkamer, en een badkamer. De woning heeft een voortuin en is volledig geïsoleerd met dubbel glas. De cv-ketel zorgt voor de verwarming. Het is volle eigendom, met een VvE-bijdrage van €95,72 per maand. De woonoppervlakte is volgens de BAG-registratie 49 m², terwijl de makelaar 51 m² opgeeft.
Leven in Ermelo - Centrum
Met ruim 3.000 inwoners is dit een levendige buurt, waar een derde van de bewoners 65 jaar of ouder is. Bewoners van de gemeente Ermelo geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,55. Een bewoner zegt: "Het is een fijne buurt om in te mogen wonen met een hoop voorzieningen op loopafstand." Een ander noemt het "Prima, nette mensen." De buurt Ermelo - Centrum heeft een gevarieerde woningvoorraad, met veel appartementen en een mix van oud en nieuwbouw.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De dagelijkse boodschappen doe je bij Albert Heijn op 186 meter of Lidl op 345 meter. Voor schoolgaande kinderen is de Protestants Christelijke Basisschool Beatrix op 495 meter. De huisarts zit op 659 meter, de apotheek op 391 meter. De bushalte Ermelo, Molenaarsplein met lijn 501 is op 36 meter, en het treinstation Ermelo ligt op ongeveer een kilometer. De gemeente Ermelo biedt daarmee een complete basis.
Risico-indicaties op adresniveau
Wat betreft risico's: de geluidsbelasting van wegverkeer is 63 dB Lden, boven de norm, terwijl spoorweglawaai met 29 dB Lden onder de norm blijft. Het funderingsrisico is laag op zandgrond. Wateroverlast bij hevige regen is gemiddeld, het overstromingsrisico is laag, en hittestress is nu laag maar wordt in 2050 gemiddeld. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze woning.
Bron
Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Midden Nederland Makelaars.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
Veelgestelde vragen
Over Stationsstraat 10C, Ermelo
Wat is de vraagprijs van dit appartement?
De vraagprijs is €339.500. Dat is marktconform en ligt 42% onder de gemiddelde vraagprijs van €584.095 in de buurt. De prijs per vierkante meter is €6.657, gebaseerd op de opgave van de makelaar van 51 m². Het is een appartement uit 2020 met energielabel A.
Hoe is de woning ingedeeld?
Het appartement heeft 2 kamers, waarvan 1 slaapkamer, en 1 badkamer. De woning heeft 1 woonlaag en een voortuin. Het is volledig geïsoleerd met dubbel glas en heeft een cv-ketel. De VvE-bijdrage is €95,72 per maand. De woonoppervlakte is volgens de makelaar 51 m², terwijl de BAG-registratie 49 m² aangeeft.
Hoe zit het met geluidsoverlast in deze buurt?
De geluidsbelasting van wegverkeer is 63 dB Lden, wat boven de geluidsnorm ligt. Spoorweglawaai is 29 dB Lden, onder de norm. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen metingen aan deze specifieke woning. Het appartement ligt in het centrum, dus enig omgevingsgeluid is te verwachten.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
Op loopafstand vind je Albert Heijn op 186 meter en Lidl op 345 meter. De huisartsenpraktijk Bijstra zit op 659 meter en apotheek De Witte Pauw op 391 meter. Basisschool Beatrix is op 495 meter. De bushalte Ermelo, Molenaarsplein met lijn 501 is op 36 meter, en het treinstation Ermelo ligt op 1.043 meter.
Hoe is de buurt Ermelo - Centrum?
De buurt heeft ruim 3.000 inwoners, waarvan 34% 65 jaar of ouder is. Bewoners van de gemeente Ermelo geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,55. Een bewoner zegt: "Het is een fijne buurt om in te mogen wonen met een hoop voorzieningen op loopafstand." Een ander noemt het "Prima, nette mensen."
Wat is het funderingsrisico van deze woning?
Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Dit is een indicatie op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning. Het appartement is gebouwd in 2020, dus relatief recent.
Hoe is het energielabel van dit appartement?
Het energielabel is A, een zuinig label. De woning is volgens de makelaar volledig geïsoleerd met dubbel glas. Het label zegt niets over de bouwkundige staat, maar duidt op relatief lage energiekosten.





