Appartement te koop: Terborgseweg 37C, Doetinchem
Onder bod
KopenDoetinchemAppartementenTerborgseweg 37C

Terborgseweg 37C

De Pas - zuid, Doetinchem

€ 295.000
Buurt De Pas - zuid, DoetinchemBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Dekamarkt op 298m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Doetinchem

Dit appartement aan de Terborgseweg heeft een woonoppervlak van 84 m² en is gebouwd in 1953. De woning ligt in een rustige buurt, dicht bij het centrum van Doetinchem. De vraagprijs van €295.000 is aanzienlijk lager dan het gemiddelde in de buurt, wat het een scherpe optie maakt. Bekijk ook andere appartementen in Doetinchem.

De buurt De Pas - zuid

De Pas - zuid is een rustige woonbuurt met veel eengezinswoningen. De meeste woningen zijn gebouwd tussen 1945 en 1970. Er wonen relatief veel 45-plussers en gezinnen. De buurt heeft een gemiddelde stedelijkheid, met voldoende voorzieningen op loopafstand. Lees meer over de buurt De Pas - zuid.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Dekamarkt, die om de hoek ligt. Ook de Lidl en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Montessori Basisschool De Pas, die naast de deur zit. Voor voortgezet onderwijs is het Panora Lyceum twee straten verder. Het centrum van Doetinchem is op loopafstand, met restaurants en een bibliotheek. Ontdek meer over de gemeente Doetinchem.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via ten Hag Makelaars Doetinchem op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 juni 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 295.000
Prijs per m²€ 3.512
Woonoppervlakte84m²
Bouwjaar1953
EnergielabelB
GemeenteDoetinchem

Locatie

Terborgseweg 37C, Doetinchem

Buurt statistieken

Gegevens uit De Pas - zuid

Inwoners765
Mannen51%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit De Pas - zuid

Woningvoorraad351
Gem. WOZ-waarde€ 402.000
Koopwoningen71%
Huurwoningen29%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Dekamarkt
Stationsstraat 44
298m
Lidl
Doctor Huber Noodtstraat 93
706m
Albert Heijn
Rozengaardseweg 18A
839m

Scholen

37 binnen 5 km

Montessori Basisschool De Pas
Basisonderwijs · 290 leerlingen
62m
Panora Lyceum Scholengemeenschap voor Gymn Ath Havo Mavo
Voortgezet onderwijs · 766 leerlingen
406m
PRAKTICON
Voortgezet onderwijs · 319 leerlingen
463m

Veelgestelde vragen

Over Terborgseweg 37C, Doetinchem

Welk energielabel heeft Terborgseweg 37C?

De woning aan Terborgseweg 37C in Doetinchem heeft energielabel B.

Is €295.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €295.000 ligt 38% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€476.029). Het appartement is met 84 m² wel kleiner dan het buurtgemiddelde van 123 m². De prijs per vierkante meter is relatief laag, wat het een betaalbare optie maakt in deze buurt.

Hoe is de buurt De Pas - zuid om in te wonen?

De Pas - zuid is een rustige woonbuurt met veel eengezinswoningen en een gemengde bevolking. Er zijn veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en een park. Het centrum van Doetinchem is ook dichtbij. De buurt heeft een laag aantal misdrijven.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel van deze woning staat niet in de advertentie.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation van Doetinchem ligt op ongeveer 1,1 km afstand, wat ongeveer 10 minuten lopen is.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De Montessori Basisschool De Pas zit naast de deur (62 m). Het Panora Lyceum voor voortgezet onderwijs is op 406 m afstand. Ook zijn er andere basisscholen en een school voor speciaal basisonderwijs in de buurt.

Waarom staat het energielabel niet in de advertentie?

Ten Hag Makelaars Doetinchem heeft op Funda alleen de straat en prijs gepubliceerd. Het energielabel staat niet in de advertentie.

ten Hag Makelaars Doetinchem
Geen Quicklane™
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
ten Hag Makelaars Doetinchem
funda.nl
Bekijk
ten Hag Makelaarsgroep Doetinchem
huispedia.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt De Pas - zuid

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appTerborgseweg 37C, Doetinchem
Bekijk