Appartement te koop: Veerdijk 82, Walsoorden
KopenHulstAppartementenVeerdijk 82

Veerdijk 82

Perkpolder, Hulst

€ 897.500
Buurt Perkpolder, WalsoordenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2020
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor doorstromers
100% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met uitzicht op de Westerschelde

Dit appartement in Walsoorden ligt aan de dijk, met een weids uitzicht over het water. Het is een moderne woning uit 2020 met energielabel A+++, wat betekent dat je lage energiekosten kunt verwachten. De prijs van €897.500 is aan de hoge kant, maar past bij de bijzondere ligging en het hoge energielabel. Het aanbod van appartementen in Hulst is beperkt, dus dit is een unieke kans.

De buurt Perkpolder

De buurt Perkpolder is een rustige, dunbevolkte omgeving met slechts 5 inwoners. De meeste huishoudens bestaan uit stellen zonder kinderen. Het is een plek waar stilte en ruimte de boventoon voeren. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage bebouwingsdichtheid en veel natuur.

Het dagelijks leven in Walsoorden

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS, op 2,8 km afstand. De dichtstbijzijnde basisschool is 't Getij, op 2,5 km. Het is een omgeving waar je voorzieningen niet voor de deur hebt, maar de rust en het uitzicht compenseren dat. De gemeente Hulst biedt verder nog meer voorzieningen op iets grotere afstand.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder WoonCoach en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt18 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 897.500
Prijs per m²€ 10.685
Woonoppervlakte84m²
Perceeloppervlakte1542m²
Bouwjaar2020
EnergielabelA+++
BuurtPerkpolder
WijkWalsoorden
GemeenteHulst

Locatie

Veerdijk 82, Walsoorden

Buurt statistieken

Gegevens uit Perkpolder

Inwoners5
Mannen100%
Bevolkingsdichtheid3/km²

Supermarkten

1 binnen 5 km

PLUS
Marijkeplein 9
2804m
Coop
Voorhoute 1
5982m
Aldi
Sluisweg 26
6005m

Scholen

2 binnen 5 km

't Getij
Basisonderwijs · 231 leerlingen
2471m
Christelijke Basisschool d'n Akker
Basisonderwijs · 134 leerlingen
4268m

Veelgestelde vragen

Over Veerdijk 82, Walsoorden

Welk energielabel heeft Veerdijk 82?

De woning aan Veerdijk 82 in Walsoorden heeft energielabel A+++.

Is €897.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €897.500 is aan de hoge kant voor een appartement van 84 m² in Walsoorden. De woning is echter nieuwbouw uit 2020 met een zeer zuinig energielabel (A+++) en een unieke ligging direct aan de Westerschelde. Er zijn geen vergelijkbare woningen in de buurt om direct mee te vergelijken, dus de prijs weerspiegelt vooral de exclusiviteit van de locatie en het lage energieverbruik.

Hoe hoog zijn de energiekosten bij label A+++?

Energielabel A+++ is het zuinigste label dat er is. De woning is zeer goed geïsoleerd en heeft waarschijnlijk een warmtepomp en zonnepanelen. De energiekosten zullen daardoor laag zijn, maar exacte bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens. Je kunt rekenen op een minimale energierekening, zeker in vergelijking met oudere woningen.

Zijn er scholen in de buurt?

De dichtstbijzijnde basisschool is 't Getij op 2,5 km afstand. Binnen 5 km zijn er nog vier andere basisscholen, waaronder Christelijke Basisschool d'n Akker en Basisschool Voorhoute. Voor voortgezet onderwijs moet je naar Hulst of verder, de dichtstbijzijnde school is op 11,5 km.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 45,2 km afstand. Walsoorden is niet goed aangesloten op het spoor; je bent aangewezen op de auto of bus voor verder reizen. De bushaltes in de buurt zijn beperkt, dus een auto is vrijwel noodzakelijk.

Wat voor type buurt is Perkpolder?

Perkpolder is een zeer rustige en dunbevolkte buurt met slechts 5 inwoners. De omgevingsadressendichtheid is extreem laag (4 adressen per km²), wat betekent dat er veel ruimte en stilte is. Het is een ideale plek voor wie van natuur en privacy houdt, maar voorzieningen zijn op afstand.