Appartement te koop: Wittenhorstlaan 8, Waalwijk
KopenWaalwijkAppartementenWittenhorstlaan 8

Wittenhorstlaan 8

Besoyen, Waalwijk

€ 1.250.000
Buurt Besoyen, WaalwijkBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 249m²
183% groter dan gemiddeld in de buurt
Nettorama op 406m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een royale woning in een groene buurt

Deze woning aan de Wittenhorstlaan in Waalwijk is een echt ruimtewonder. Met 249 vierkante meter woonoppervlak en een vraagprijs van €1.250.000 valt het appartement op in de buurt. Het is een flink stuk groter dan de gemiddelde woning in Besoyen, en de prijs ligt dan ook aan de hoge kant. Benieuwd naar andere appartementen in Waalwijk?

Besoyen: een betrokken buurt

Besoyen is een buurt waar mensen elkaar kennen. Op basis van één beoordeling krijgt de buurt een 7,0. Een bewoner zegt: "Gezellige buurt, ken iedereen, helpen elkaar waar nodig is en het is een schone buurt en opgeruimd." Het nadeel is dat er geen school in de directe omgeving is. De buurt telt ruim 4000 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. Meer weten over de buurt Besoyen?

Het dagelijks leven in de straat

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Nettorama, dat om de hoek ligt. Ook Jumbo en Albert Heijn zijn op loopafstand. Basisscholen zijn er voldoende: Rooms Katholieke Basisschool Besoyen is twee straten verder, en ook Openbare Basisschool Van der Heijden en Basisschool Pater van der Geld zijn binnen tien minuten lopen te bereiken. De gemeente Waalwijk biedt daarnaast nog meer voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Carré De Wit makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.250.000
Prijs per m²€ 5.020
Woonoppervlakte249m²
Perceeloppervlakte1275m²
Bouwjaar1950
EnergielabelD
BuurtBesoyen
WijkWaalwijk
GemeenteWaalwijk

Locatie

Wittenhorstlaan 8, Waalwijk

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.0
lisa
10-01-2026
gezellig en betrokken

Gezellige buurt, ken iedereen, helpen elkaar waar nodig is en het is een schone buurt en opgeruimd. er is alleen geen onderwijs in de buurt het is verder rijden dat is het nadeel

Buurt statistieken

Gegevens uit Besoyen

Inwoners4.010
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Besoyen

Woningvoorraad1.863
Gem. WOZ-waarde€ 332.000
Koopwoningen60%
Huurwoningen40%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Nettorama
Burgemeester Verwielstraat 5a
406m
Jumbo
Professor Asserweg 5
908m
Albert Heijn
De Els 46A
967m

Scholen

22 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool Besoyen
Basisonderwijs · 318 leerlingen
353m
Openbare Basisschool Van der Heijden
Basisonderwijs · 74 leerlingen
1114m
Basisschool Pater van der Geld
Basisonderwijs · 298 leerlingen
1126m

Veelgestelde vragen

Over Wittenhorstlaan 8, Waalwijk

Welk energielabel heeft Wittenhorstlaan 8?

De woning aan Wittenhorstlaan 8 in Waalwijk heeft energielabel D.

Is de prijs van €1.250.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt fors boven het buurtgemiddelde van €324.750, maar dat komt doordat deze woning met 249 m² veel groter is dan de gemiddelde woning in Besoyen (88 m²). De gemiddelde verkoopprijs in de buurt is €439.000, dus voor een woning van dit formaat is de prijs niet ongebruikelijk.

Hoe is de buurt Besoyen om in te wonen?

Besoyen wordt omschreven als een gezellige en betrokken buurt, waar bewoners elkaar kennen en helpen. Het is er schoon en opgeruimd. Een nadeel is dat er geen basisschool in de directe omgeving is, maar er zijn wel scholen op loopafstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel D. Dat betekent dat het energieverbruik gemiddeld is voor een woning uit 1950. Je kunt verwachten dat de stookkosten hoger zijn dan bij een woning met label A of B, maar lager dan bij label G.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Nettorama (om de hoek), Jumbo en Albert Heijn. Ook zijn er basisscholen, een huisartsenpraktijk en een park of plantsoen dichtbij. Het treinstation ligt op 15,9 km afstand.

Hoe verhoudt de oppervlakte van 249 m² zich tot andere woningen in de buurt?

Deze woning is met 249 m² aanzienlijk groter dan het buurtgemiddelde van 88 m². Het is een van de grootste woningen die in Besoyen te koop staat.

Is de woning geschikt voor een gezin?

Met 249 m² woonoppervlak is er meer dan genoeg ruimte voor een gezin. De buurt heeft veel gezinnen en er zijn scholen op loopafstand, al is de dichtstbijzijnde basisschool wel iets verder weg.

Carré De Wit makelaardij
Geen mail gevonden