Spekholzerheide, Kerkrade
Bekijk buurtDeze tussenwoning uit 1936 heeft een flinke oppervlakte van 229 m² en een perceel van 174 m². Het energielabel F betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. Met een vraagprijs van €250.000 is dit een scherpe optie vergeleken met andere tussenwoningen in Kerkrade.
Spekholzerheide is een wijk in Kerkrade met een mix van inwoners. De buurt Spekholzerheide heeft veel eenpersoonshuishoudens en een bovengemiddeld aandeel 65-plussers. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.
Voor de dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo op 134 meter of de Aldi op 245 meter. Basisschool de Spoorzoeker zit om de hoek, op 215 meter. De gemeente Kerkrade biedt verder voorzieningen zoals een park op loopafstand.
Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Lassoo Makelaars & Taxateurs op Vastgoed Nederland aangeboden.
Details van deze woning
Akerstraat 10, Kerkrade
Gegevens uit Spekholzerheide
Gegevens uit Spekholzerheide
22 binnen 5 km
35 binnen 5 km
Over Akerstraat 10, Kerkrade
De woning aan Akerstraat 10 in Kerkrade heeft energielabel F.
De vraagprijs van €250.000 ligt iets onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€260.621) en de mediaanprijs (€259.000). De gemiddelde prijs per m² is €1.438, wat voor deze woning van 229 m² neerkomt op €1.092 per m². Dat is relatief laag, maar het energielabel F en het bouwjaar 1936 kunnen onderhoudskosten met zich meebrengen.
Spekholzerheide heeft een stedelijkheidsgraad van 2 (zeer sterk stedelijk) met een omgevingsadressendichtheid van 1.569 adressen per km². De buurt telt 3.280 inwoners, waarvan veel eenpersoonshuishoudens en ouderen. Het aantal misdrijven is 407, wat relatief hoog is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar.
Op loopafstand vind je supermarkten zoals Jumbo (134 m) en Aldi (245 m). Basisschool de Spoorzoeker zit op 215 m. Een park of plantsoen is op 400 m. Het treinstation is op 3,6 km afstand. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een school op 4 km.
Woningen uit 1936 hebben vaak originele details, maar kunnen ook verouderde installaties hebben. Het energielabel F wijst op slechte isolatie, dus je kunt hoge stookkosten verwachten.
Op dit moment staan er 11 koopwoningen te koop in de buurt, met prijzen variërend van €167.500 tot €425.000. De gemiddelde prijs is €266.182. Er zijn 29 woningen verkocht in de afgelopen periode, met een gemiddelde verkooptijd van 93 dagen.
De gemiddelde huishoudensgrootte in Spekholzerheide is 1,8, wat lager is dan het landelijk gemiddelde. Er zijn 840 eenpersoonshuishoudens, 565 huishoudens zonder kinderen en 370 met kinderen. De buurt heeft dus relatief veel alleenstaanden.
6 woningen in de buurt Spekholzerheide