Tussenwoning te koop: Dokter Van Haeringenplantsoen 21, Nieuw-Vennep
Onder bod
KopenHaarlemmermeerTussenwoningenDokter Van Haeringenplantsoen 21

Dokter Van Haeringenplantsoen 21

Nieuw-Vennep West, Haarlemmermeer

€ 799.000
Buurt Nieuw-Vennep West, Nieuw-VennepBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Ruim woonoppervlak van 208m²
208m² woonoppervlakte
Jumbo op 404m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een royale tussenwoning in Nieuw-Vennep

Deze tussenwoning aan het Dokter Van Haeringenplantsoen 21 is een verrassend ruime woning in een rustige, groene buurt. Met 208 m² woonoppervlak en een perceel van 333 m² biedt het veel ruimte voor een gezin. Het energielabel C is redelijk voor een woning uit 1971. De vraagprijs van €799.000 is aan de hoge kant, maar past bij de omvang en ligging. Kijk ook naar andere tussenwoningen in Haarlemmermeer voor een vergelijking.

Buurt Nieuw-Vennep West

Nieuw-Vennep West is een rustige woonwijk met veel groen en een mix van leeftijden. De buurt telt zo'n 2870 inwoners, met een bovengemiddeld aandeel 65-plussers. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele, gezinsvriendelijke omgeving zien. De buurt Nieuw-Vennep West heeft een stedelijkheidsgraad van 2, wat betekent dat het redelijk stedelijk is, maar toch een dorps karakter heeft.

Leven in de straat

In de ochtend loop je zo naar de Openbare Montessorischool De Boog, die om de hoek ligt. Voor de dagelijkse boodschappen is Jumbo twee straten verder, en ook Hoogvliet en Albert Heijn zijn op loopafstand. Het park of plantsoen is naast de deur. De gemeente Haarlemmermeer biedt verder goede voorzieningen, met een treinstation op tien minuten lopen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Koophuis Makelaardij Nieuw Vennep en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt21 april 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 799.000
Prijs per m²€ 3.841
Woonoppervlakte208m²
Perceeloppervlakte333m²
Bouwjaar1971
EnergielabelC
BuurtNieuw-Vennep West
WijkNieuw-Vennep
GemeenteHaarlemmermeer

Locatie

Dokter Van Haeringenplantsoen 21, Nieuw-Vennep

Buurt statistieken

Gegevens uit Nieuw-Vennep West

Inwoners2.870
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Jumbo
De Symfonie 65
404m
Hoogvliet
Kalslagerring 25
572m
Albert Heijn
Handelplein 185
1019m

Scholen

42 binnen 5 km

Openbare Montessorischool De Boog
Basisonderwijs · 253 leerlingen
211m
Daltonschool Het Palet
Basisonderwijs · 117 leerlingen
479m
De LinQ
Basisonderwijs · 186 leerlingen
479m

Veelgestelde vragen

Over Dokter Van Haeringenplantsoen 21, Nieuw-Vennep

Welk energielabel heeft Dokter Van Haeringenplantsoen 21?

De woning aan Dokter Van Haeringenplantsoen 21 in Nieuw-Vennep heeft energielabel C.

Is €799.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €799.000 is aan de hoge kant voor een tussenwoning in Nieuw-Vennep, maar de woning is met 208 m² woonoppervlak en een perceel van 333 m² ook uitzonderlijk ruim. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner. Het energielabel C is gemiddeld voor een woning uit 1971. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de buurt Nieuw-Vennep West om in te wonen?

Nieuw-Vennep West is een rustige, groene wijk met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen relatief veel ouderen, maar ook gezinnen. De buurt heeft een stedelijkheidsgraad van 2, wat betekent dat het redelijk stedelijk is, maar niet druk. Er zijn voldoende supermarkten, scholen en een treinstation op 1,9 km afstand.