KopenAlmereTussenwoningenPeter Sellershof 9

Peter Sellershof 9

Filmwijk Bouwrai Noord, Almere

€ 448.000
Buurt Filmwijk Bouwrai Noord, AlmereBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 124m²
38% groter dan gemiddeld in de buurt
Populaire buurt voor starters
35% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Peter Sellershof 9, Almere

Deze tussenwoning uit 1993 staat in een rustige straat in de Filmwijk. Met 124 m² woonoppervlak en een perceel van 136 m² is het een ruime woning voor wie zoekt in Almere. Het energielabel A betekent dat je weinig aan stookkosten kwijt zult zijn. De vraagprijs van €448.000 is aan de hoge kant vergeleken met andere tussenwoningen in Almere, maar de woning is ook groter dan gemiddeld.

Filmwijk Bouwrai Noord

De buurt heeft één beoordeling, met een 6,1. Een bewoner zegt: "De buurt is enorm achteruit gegaan qua veiligheid, veel overlast van daklozen verslaafden, criminaliteit, veel zwerfafval, geluidsoverlast, explosies." Als pluspunten noemt hij de winkels, het openbaar vervoer en de basisscholen. In de buurt Filmwijk Bouwrai Noord wonen vooral 25- tot 45-jarigen, en de helft van de woningen is een koophuis.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, om de hoek op 748 meter. Ook Aldi en Dirk zijn op loopafstand. Basisschool Polygoon zit twee straten verder, op 181 meter, en de Openbare SGM Helen Parkhurst voor voortgezet onderwijs is op 278 meter. De gemeente Almere biedt verder voldoende voorzieningen zoals parken en een bibliotheek.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 448.000
Prijs per m²€ 3.613
Woonoppervlakte124m²
Perceeloppervlakte136m²
Bouwjaar1993
EnergielabelA
BuurtFilmwijk Bouwrai Noord
WijkFilmwijk
GemeenteAlmere

Locatie

Peter Sellershof 9, Almere

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 1 bewoner

6.1
Amanda
30-11-2024
Filmwijk noord

De buurt is enorm achteruit gegaan kwa veiligheid, veel overlast van daklozen verslaafden, criminaliteit, veel zwerfafval, geluidsoverlast, explosies. (Deze overlast is niet van de bewoners van de wijk zelf) Pluspunten dicht bij winkels/voorzieningen , goeie verbinding openbaar vervoer en er zijn een paar goeie basisscholen in de buurt.

Buurt statistieken

Gegevens uit Filmwijk Bouwrai Noord

Inwoners1.365
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Filmwijk Bouwrai Noord

Woningvoorraad593
Gem. WOZ-waarde€ 308.000
Koopwoningen44%
Huurwoningen56%

Supermarkten

32 binnen 5 km

Albert Heijn
Watercipresstraat 15
748m
Aldi
Regisseurstraat 1a
921m
Dirk
Korte Promenade 2-6
1196m

Scholen

81 binnen 5 km

Openbare Basisschool Polygoon
Basisonderwijs · 211 leerlingen
181m
De Bongerd
Speciaal onderwijs · 77 leerlingen
256m
Openbare SGM Helen Parkhurst
Voortgezet onderwijs · 1754 leerlingen
278m

Veelgestelde vragen

Over Peter Sellershof 9, Almere

Welk energielabel heeft Peter Sellershof 9?

De woning aan Peter Sellershof 9 in Almere heeft energielabel A.

Is de prijs van €448.000 reëel voor deze woning?

De vraagprijs ligt 18% boven het buurtgemiddelde van €378.333, maar de woning is met 124 m² ook 38% groter dan het gemiddelde van 90 m². In de buurt zijn momenteel 3 woningen te koop, met prijzen tussen €325.000 en €485.000. De prijs per m² is €3.613, lager dan het buurtgemiddelde van €4.555 per m². Of de prijs reëel is, hangt af van de staat en afwerking.

Hoe veilig is de buurt Filmwijk Bouwrai Noord?

Uit de enige buurtreview blijkt dat bewoners overlast ervaren van daklozen, verslaafden, criminaliteit en zwerfafval. Er worden ook explosies genoemd. Het aantal misdrijven in de buurt is 42, maar er is geen vergelijkingscijfer. De beoordeling van de buurt is een 6,1. Het is goed om zelf een keer door de buurt te lopen op verschillende momenten.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

De woning heeft energielabel A, wat betekent dat hij zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. In de buurt heeft 66,7% van de koopwoningen label A en 33,3% label B. Er zijn geen woningen met een lager label te koop.

Hoe groot is de tuin en het perceel?

Het perceel is 136 m² groot, waarvan de woning 124 m² beslaat. De rest is tuin. Het is een tussenwoning, dus de tuin ligt aan de voor- en achterkant. De exacte indeling en ligging van de tuin kun je het beste zelf bekijken.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Openbare Basisschool Polygoon zit op 181 meter, Basisschool de Olijfboom op 354 meter en Rooms Katholieke Basisschool 't Zonnewiel op 404 meter. Voor voortgezet onderwijs is Openbare SGM Helen Parkhurst op 278 meter.

Hoe is het openbaar vervoer in de buurt?

Het treinstation ligt op 1,1 km afstand, ongeveer 10 minuten lopen. Er zijn ook busverbindingen in de buurt, al worden specifieke lijnen niet genoemd. De omgevingsadressendichtheid is hoog (1983), wat duidt op een stedelijke omgeving met veel voorzieningen.