Tussenwoning te koop: Professor J Greidanusstraat 19, Franeker
Verkocht onder voorbehoud
KopenWaadhoekeTussenwoningenProfessor J Greidanusstraat 19

Professor J Greidanusstraat 19

Franeker It Stiselplak, Waadhoeke

€ 259.500
Buurt Franeker It Stiselplak, FranekerBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 120m²
120m² woonoppervlakte
Poiesz op 480m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een tussenwoning met karakter in Franeker

Deze tussenwoning aan de Professor J Greidanusstraat 19 ademt de sfeer van een jaren '50-wijk: ruime kamers, een flinke tuin en een fijne buurt. Met 120 m² woonoppervlak en een perceel van 144 m² is er genoeg ruimte voor een gezin. Het energielabel F betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €259.500 is marktconform voor tussenwoningen in Waadhoeke.

Franeker It Stiselplak: rustig en groen

De buurt Franeker It Stiselplak is een rustige woonwijk met veel groen. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner de buurt een 8,25 en zegt: "Goed." De buurt telt 990 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent en waar kinderen veilig kunnen spelen.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Poiesz, die om de hoek zit. Ook de Albert Heijn en Lidl zijn op loopafstand. Basisschool De Steven en De Kabas zijn twee straten verder. De gemeente Waadhoeke biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aangeboden door van der Wal Makelaars

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via van der Wal Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt15 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 259.500
Prijs per m²€ 2.163
Woonoppervlakte120m²
Perceeloppervlakte144m²
Bouwjaar1957
EnergielabelF
BuurtFraneker It Stiselplak
WijkFraneker
GemeenteWaadhoeke

Locatie

Professor J Greidanusstraat 19, Franeker

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.3
Corrie
12-07-2024
Goed

Goed

Buurt statistieken

Gegevens uit Franeker It Stiselplak

Inwoners990
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Poiesz
Sjaardemastraat 9
480m
Poiesz
Julianastraat 1
1161m
SPAR
P.J. Troelstrastraat 2
1163m

Scholen

10 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Steven
Basisonderwijs · 128 leerlingen
586m
Basisschool De Kabas
Basisonderwijs · 245 leerlingen
703m
Simon Vestdijk regionale scholengemeenschap
Voortgezet onderwijs · 129 leerlingen
742m

Veelgestelde vragen

Over Professor J Greidanusstraat 19, Franeker

Welk energielabel heeft Professor J Greidanusstraat 19?

De woning aan Professor J Greidanusstraat 19 in Franeker heeft energielabel F.

Is €259.500 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €259.500 is marktconform voor een tussenwoning van 120 m² in Franeker. Het energielabel F kan invloed hebben op de maandlasten, maar de prijs weerspiegelt de staat en ligging van de woning.

Wat betekent energielabel F voor mijn energiekosten?

Energielabel F is een van de laagste labels, wat betekent dat de woning relatief veel energie verbruikt. Je kunt hogere stookkosten verwachten. Het is goed om te weten dat je met isolatie of zonnepanelen het label kunt verbeteren.

Hoe is de buurt Franeker It Stiselplak om in te wonen?