Tussenwoning te koop: Tituslaan 28, Beuningen Gld
KopenBeuningenTussenwoningenTituslaan 28

Tituslaan 28

Beuningen-Heuve-1, Beuningen

€ 465.000
Buurt Beuningen-Heuve-1, Beuningen GldBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor doorstromers
34% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een rustige buurt

Deze tussenwoning aan de Tituslaan in Beuningen Gld ademt rust en ruimte. Met 116 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 217 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. Het energielabel B betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan qua stookkosten. De prijs van €465.000 is marktconform voor een tussenwoning in Beuningen.

De buurt Beuningen-Heuve-1

De buurt Beuningen-Heuve-1 is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Van de 287 woningen is 73% koop, wat zorgt voor een stabiele bewonerssamenstelling. De buurt telt 655 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer van 12 incidenten en veel groen in de omgeving.

Leven in de straat

In de straat is het doordeweeks rustig. Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 1,2 kilometer afstand, of bij Aldi en Lidl die ook om de hoek zitten. Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals De Reuzepas op 2 kilometer en Montessori Lindenholt op 2,6 kilometer. Het voortgezet onderwijs is verder weg, op 4,6 kilometer. De gemeente Beuningen biedt verder voldoende voorzieningen zoals een park op 200 meter en een restaurant op 800 meter.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Hans Janssen Makelaars Beuningen en WOON Makelaars op Pararius.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 465.000
Prijs per m²€ 4.009
Woonoppervlakte116m²
Perceeloppervlakte217m²
Bouwjaar1987
EnergielabelB
GemeenteBeuningen

Locatie

Tituslaan 28, Beuningen Gld

Buurt statistieken

Gegevens uit Beuningen-Heuve-1

Inwoners655
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Jumbo
Thorbeckeplein 14
1245m
Aldi
Julianaplein 136-138
1384m
Lidl
Mauritsplein 43
1440m

Scholen

21 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool De Reuzepas
Basisonderwijs · 352 leerlingen
2081m
Basisschool Montessori Lindenholt
Basisonderwijs · 232 leerlingen
2595m
Basisschool de Wingerd
Basisonderwijs · 287 leerlingen
2595m

Veelgestelde vragen

Over Tituslaan 28, Beuningen Gld

Welk energielabel heeft Tituslaan 28?

De woning aan Tituslaan 28 in Beuningen Gld heeft energielabel B.

Is €465.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €465.000 is marktconform voor een tussenwoning van 116 m² in Beuningen. De woning heeft energielabel B en een perceel van 217 m², wat de prijs ondersteunt. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van Beuningen-Heuve-1?

De buurt is goed bereikbaar met de auto. Het treinstation ligt op 6,2 kilometer afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de bus of de auto. De omgevingsadressendichtheid is 1195, wat duidt op een matig stedelijk gebied.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de buurt vind je diverse supermarkten zoals Jumbo, Aldi en Lidl op loopafstand. Ook zijn er basisscholen zoals De Reuzepas en Montessori Lindenholt binnen 2,5 kilometer. Een park ligt op 200 meter en een restaurant op 800 meter.

Is de buurt veilig?

Ja, de buurt is veilig. In het meest recente jaar zijn er 12 misdrijven geregistreerd in de buurt, wat laag is. De buurt heeft een rustig karakter met veel koopwoningen en gezinnen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere energiekosten verwachten dan bij een woning met label D of lager. Het label is gebaseerd op het bouwjaar 1987 en de isolatie van de woning.

Hoe groot is de tuin?

Het perceel is 217 vierkante meter, waarvan een deel tuin is. De exacte indeling van de tuin staat niet in de advertentie, maar bij een tussenwoning uit 1987 is er vaak een voor- en achtertuin.

Hans Janssen Makelaars Beuningen
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 3 bronnen
Hans Janssen Makelaars Beuningen
bgwoon.nl
Bekijk
Hans Janssen Makelaars Beuningen
huispedia.nl
Bekijk
WOON Makelaars
pararius.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de wijk

6 woningen in de wijk Beuningen

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appTituslaan 28, Beuningen Gld
Bekijk