Tussenwoning te koop: Weerestein 8, Gouda
KopenGoudaTussenwoningenWeerestein 8

Weerestein 8

Lusten- Burgen- en Steinenbuurt, Gouda

€ 460.000
Buurt Lusten- Burgen- en Steinenbuurt, GoudaBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 127m²
127m² woonoppervlakte
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een ruime tussenwoning in een groene buurt

Deze tussenwoning aan de Weerestein staat in een rustige, groene buurt van Gouda. Met 127 m² woonoppervlak en een perceel van 147 m² is het een fijn huis voor wie ruimte zoekt. De woning uit 1973 heeft energielabel C, wat betekent dat het redelijk zuinig is. De vraagprijs van €460.000 is marktconform voor tussenwoningen in Gouda.

De Lusten-, Burgen- en Steinenbuurt

De buurt Lusten-, Burgen- en Steinenbuurt is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen. Het is een buurt waar veel gezinnen wonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,6 personen. De buurt heeft een stedelijkheidsgraad van 2, wat betekent dat het redelijk stedelijk is, maar toch groen en rustig aanvoelt. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn, op vijf minuten lopen, of de Lidl en Jumbo, die ook om de hoek zitten. De Plaswijckschool is letterlijk naast de deur, en Basisschool De Cirkel is twee straten verder. Voor het voortgezet onderwijs is de Antoniusmavo XL tien minuten lopen. De gemeente Gouda biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van 't Hof Makelaardij B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 460.000
Prijs per m²€ 3.622
Woonoppervlakte127m²
Perceeloppervlakte147m²
Bouwjaar1973
EnergielabelC
BuurtLusten- Burgen- en Steinenbuurt
WijkPlaswijck
GemeenteGouda

Locatie

Weerestein 8, Gouda

Buurt statistieken

Gegevens uit Lusten- Burgen- en Steinenbuurt

Inwoners2.890
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

24 binnen 5 km

Albert Heijn
Lekkenburg 3
547m
Lidl
Ruigenburg 2a
597m
Jumbo
Ruigenburg 2
611m

Scholen

57 binnen 5 km

Plaswijckschool
Basisonderwijs · 161 leerlingen
85m
Basisschool De Cirkel
Basisonderwijs · 288 leerlingen
192m
Islamitische Basisschool Al Qalam
Basisonderwijs · 433 leerlingen
369m

Veelgestelde vragen

Over Weerestein 8, Gouda

Welk energielabel heeft Weerestein 8?

De woning aan Weerestein 8 in Gouda heeft energielabel C.

Is €460.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €460.000 is marktconform voor een tussenwoning van 127 m² met energielabel C in deze buurt. De woning heeft een ruim perceel van 147 m² en ligt in een rustige, groene omgeving. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor vergelijkbare bedragen aangeboden.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

Het treinstation van Gouda ligt op 2,6 km afstand, dus op loopafstand of met de fiets. De omgevingsadressendichtheid is 2152, wat duidt op een stedelijke omgeving.

Wat voor type buurt is de Lusten-, Burgen- en Steinenbuurt?

Het is een rustige woonwijk met veel eengezinswoningen (98% van de woningvoorraad). Er wonen veel gezinnen en ouderen. De buurt heeft een stedelijkheidsgraad van 2, wat betekent dat het redelijk stedelijk is, maar met voldoende groen. Het aantal misdrijven is 87, wat relatief laag is.