Karnemelksepolder, Zaanstad
Bekijk buurtDeze twee-onder-één-kapwoning aan de Bonte Kraaiweg 24 ademt rust en ruimte. Met 491 m² woonoppervlak is het een flinke woning, gebouwd in 2007 en voorzien van energielabel B. De vraagprijs van €1.250.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Vergelijkbare twee onder een kapwoningen in Zaanstad worden gemiddeld voor €649.000 verkocht, al zijn die vaak kleiner.
De woning staat in de buurt Karnemelksepolder, een rustige wijk met veel eengezinswoningen. Bijna alle woningen zijn koopwoningen (97%) en het zijn vrijwel allemaal eengezinswoningen (95%). De buurt telt 385 inwoners, met relatief veel gezinnen en weinig eenpersoonshuishoudens. Het park of plantsoen is op loopafstand (0,7 km). Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.
Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl (om de hoek, 0,8 km) of Albert Heijn en PLUS (twee straten verder, 1,3 km). In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals Openbare Basisschool Theo Thijssen (tien minuten lopen, 1,1 km) en Basisschool Toermalijn (1,2 km). De gemeente Zaanstad biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.
Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bert van Vulpen makelaars + hypotheken Krommenie aangeboden.
Details van deze woning
Bonte Kraaiweg 24, Wormerveer
Gegevens uit Karnemelksepolder
Gegevens uit Karnemelksepolder
17 binnen 5 km
34 binnen 5 km
Over Bonte Kraaiweg 24, Wormerveer
De woning aan Bonte Kraaiweg 24 in Wormerveer heeft energielabel B.
De vraagprijs van €1.250.000 is fors hoger dan de gemiddelde verkoopprijs van €562.000 in de buurt, maar die cijfers gaan over kleinere woningen. Deze woning heeft 491 m², terwijl het gemiddelde in de buurt 465 m² is. De prijs per m² is ongeveer €2.546, terwijl het buurtgemiddelde €1.396 per m² is. Het is een uniek object in de wijk, dus vergelijken is lastig.
Het treinstation ligt op 2,4 km afstand, ongeveer tien minuten fietsen. De buurt is matig stedelijk (stedelijkheidsklasse 3) met een omgevingsadressendichtheid van 1201 adressen per km². De auto is waarschijnlijk het meest praktisch voor dagelijkse verplaatsingen.
Het is een twee-onder-één-kapwoning uit 2007, met een woonoppervlak van 491 m². Het energielabel is B, wat betekent dat het redelijk zuinig is. De woning is gebouwd in de periode 1990-2010, net als alle andere woningen in de buurt.
Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is Openbare Basisschool Theo Thijssen op 1,1 km, gevolgd door Basisschool Toermalijn en Openbare Basisschool De Pionier op 1,2 km. Voor voortgezet onderwijs moet je naar 4,2 km afstand.
In de buurt zijn in totaal 31 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een wijk van deze omvang. De buurt oogt rustig en groen, met veel eengezinswoningen en weinig criminaliteit.
De gemiddelde verkooptijd van woningen in de buurt is 122 dagen. Dat is iets meer dan vier maanden. Er staat momenteel maar één koopwoning te koop, dus het aanbod is beperkt.
3 woningen in de buurt Karnemelksepolder