Twee-onder-één-kap te koop: Theresialaan 103, Vught
KopenVught2-onder-1-kapwoningenTheresialaan 103

Theresialaan 103

Schoonveld, Vught

€ 595.595
Buurt Schoonveld, VughtBekijk buurt
Jumbo op 423m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Woningtype en buurt

Deze twee-onder-één-kapwoning aan de Theresialaan in Vught ademt de charme van 1930. Met 118 m² woonoppervlak en een perceel van 210 m² is het een fijne plek voor wie van een klassieke indeling houdt. De vraagprijs van €595.595 is marktconform voor een woning van dit type in Vught. Bekijk ook het aanbod van twee onder een kapwoningen in Vught.

Buurt Schoonveld

Schoonveld is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. De meeste huishoudens bestaan uit gezinnen met kinderen, en de sfeer is gemoedelijk. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een stabiele wijk is. Meer over de buurt Schoonveld.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo om de hoek (op loopafstand) of bij de Albert Heijn twee straten verder. Voor de kinderen is basisschool De Schalm dichtbij, en het Maurick College ligt naast de deur. Ook de Lidl is goed bereikbaar. De gemeente Vught biedt verder alle dagelijkse voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via ATENZIJLSTRA Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 595.595
Prijs per m²€ 5.047
Woonoppervlakte118m²
Perceeloppervlakte210m²
Bouwjaar1930
EnergielabelD
BuurtSchoonveld
WijkVught
GemeenteVught

Locatie

Theresialaan 103, Vught

Buurt statistieken

Gegevens uit Schoonveld

Inwoners2.840
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

19 binnen 5 km

Jumbo
Moleneindplein 109
423m
Albert Heijn
Stationsstraat 31
895m
Lidl
Rouppe van der Voortlaan 46
1015m

Scholen

20 binnen 5 km

Maurick College
Voortgezet onderwijs · 2140 leerlingen
134m
RK Basisschool De Schalm
Basisonderwijs · 398 leerlingen
256m
Kentalis Talent - afdeling D/SH
Speciaal onderwijs · 72 leerlingen
275m

Veelgestelde vragen

Over Theresialaan 103, Vught

Welk energielabel heeft Theresialaan 103?

De woning aan Theresialaan 103 in Vught heeft energielabel D.

Is €595.595 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €595.595 is marktconform voor een twee-onder-één-kapwoning uit 1930 in Vught. De woning heeft 118 m² woonoppervlak en een perceel van 210 m². Het energielabel D betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten dan bij een zuiniger label. Vergelijk met andere woningen in de buurt om te zien of de prijs past.

Hoe is de buurt Schoonveld om in te wonen?

Schoonveld is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Er wonen vooral gezinnen met kinderen, en de sfeer is gemoedelijk. De buurt heeft een lage criminaliteit en voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn dichtbij. Het treinstation van Vught is op loopafstand (0,9 km).

Wat is de staat van het energielabel D?