Vrijstaande woning te koop: Laakweg 78B, Nijkerkerveen

Laakweg 78B

Nijkerkerveen-Zuid, Nijkerk

€ 1.685.000
Buurt Nijkerkerveen-Zuid, NijkerkerveenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor doorstromers
35% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met een enorm perceel

Deze vrijstaande woning aan de Laakweg in Nijkerkerveen valt op door het ruime perceel van maar liefst 10.100 m². Het huis uit 1990 heeft een woonoppervlak van 116 m² en is voorzien van energielabel A+++, wat betekent dat het zeer zuinig is. De vraagprijs van € 1.685.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan vrijstaande woningen in de regio. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Nijkerk.

Nijkerkerveen-Zuid: rustig en groen

Nijkerkerveen-Zuid is een rustige buurt met veel groen en ruimte. De buurt telt 1.475 inwoners, waarvan het grootste deel tussen de 45 en 65 jaar oud is. Het is een typische gezinsbuurt: 93% van de woningen is een eengezinswoning en 79% is koop. De omgevingsadressendichtheid is laag (370 adressen per km²), wat bijdraagt aan het landelijke karakter. Meer over de buurt Nijkerkerveen-Zuid.

Dagelijks leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Albert Heijn of Lidl, beide op ruim een kwartier lopen. Basisschool De Horizon ligt om de hoek, op nog geen tien minuten lopen. Ook kinderdagverblijven en een bibliotheek zijn dichtbij. De gemeente Nijkerk biedt verder voorzieningen zoals restaurants en een treinstation op 3,5 km afstand.

Aanbod via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Drieklomp Makelaars en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.685.000
Prijs per m²€ 14.526
Woonoppervlakte116m²
Perceeloppervlakte10100m²
Bouwjaar1990
EnergielabelA+++
BuurtNijkerkerveen-Zuid
WijkNijkerkerveen en Holkerveen
GemeenteNijkerk

Locatie

Laakweg 78B, Nijkerkerveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Nijkerkerveen-Zuid

Inwoners1.475
Mannen53%
Vrouwen47%

Supermarkten

21 binnen 5 km

Albert Heijn
Kantemarsweg 10
1635m
Lidl
De Brink 7
1663m
Jumbo
Westerdorpsstraat 23
1764m

Scholen

51 binnen 5 km

Basisschool De Horizon
Basisonderwijs · 236 leerlingen
730m
Jenaplanbasisschool De Hoeve
Basisonderwijs · 320 leerlingen
1404m
Kindcentrum Schimmelpenninck van der Oye
Basisonderwijs · 149 leerlingen
1547m

Veelgestelde vragen

Over Laakweg 78B, Nijkerkerveen

Welk energielabel heeft Laakweg 78B?

De woning aan Laakweg 78B in Nijkerkerveen heeft energielabel A+++.

Is € 1.685.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van € 1.685.000 is aan de hoge kant, maar gezien het zeer ruime perceel van 10.100 m² en het energielabel A+++ is de prijs marktconform voor een vrijstaande woning in Nijkerkerveen. Vergelijkbare woningen met een kleiner perceel zijn vaak goedkoper.

Hoe is de bereikbaarheid van Nijkerkerveen-Zuid?

Nijkerkerveen-Zuid ligt in een landelijke omgeving. Het treinstation bevindt zich op 3,5 km afstand, wat ongeveer 10 minuten fietsen is.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een vrijstaande woning uit 1990 met een woonoppervlak van 116 m². Het perceel is met 10.100 m² uitzonderlijk groot, wat zeldzaam is in deze prijsklasse.

Zijn er scholen in de buurt?