21 uur geleden ontdekt
KopenHeilooVrijstaande woningenButterlaan 3

Butterlaan 3

Oud Zuid, Heiloo

€ 900.000
Buurt Oud Zuid, HeilooBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 352m²
352m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een royale vrijstaande woning in Heiloo

Deze vrijstaande woning aan de Butterlaan in Heiloo ademt ruimte en rust. Met 352 vierkante meter woonoppervlak en een perceel van 442 vierkante meter is er volop plek voor een gezin. De woning uit 1990 heeft energielabel B, wat duidt op een redelijk zuinige woning. De prijs van €900.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Heiloo.

Oud Zuid: een groene, gewaardeerde buurt

De woning staat in buurt Oud Zuid, een buurt die door bewoners hoog wordt gewaardeerd. Op basis van twee beoordelingen krijgt de buurt een 8,01. Een bewoner zegt: "Fijne ontspannen sfeer, veel winkels dichtbij, mooie groene wijken, aardige mensen." Een ander, die er al 23 jaar woont, noemt het een "geweldige buurt" met een goede sfeer en centrale ligging. In de buurt wonen veel gezinnen en ouderen, en het overgrote deel van de woningen is eengezinswoning.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Vomar, die op nog geen 100 meter zit. Ook Ekoplaza is vlakbij. Basisscholen zijn er genoeg: De Springschans en Radboudkindcentrum liggen op loopafstand, op twee straten verder. Het station van Heiloo is tien minuten lopen. De gemeente Heiloo biedt verder een restaurant en een park op loopafstand.

Aanbod via meerdere kanalen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kuyper & Blom Makelaars.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 900.000
Prijs per m²€ 2.557
Woonoppervlakte352m²
Perceeloppervlakte442m²
Bouwjaar1990
EnergielabelB
BuurtOud Zuid
WijkStationsomgeving
GemeenteHeiloo

Locatie

Butterlaan 3, Heiloo

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

7.6
Ayla
17-10-2023
Fijne ontspannen sfeer

Veel winkels dichtbij, mooie groene wijken, aardige mensen

8.4
Romme
09-08-2023
Geweldige buurt

Ik woon hier nu 23 jaar, en ik moet zeggen dat het een geweldige buurt is. De sfeer is er goed, je woont vlak bij het station en de supermarkt, het woont ontzettend centraal in Heiloo en ik heb eigenlijk geen minpunten.

Buurt statistieken

Gegevens uit Oud Zuid

Inwoners2.135
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

22 binnen 5 km

Vomar
Stationsplein 34
95m
Ekoplaza
Stationsplein 28
95m
Albert Heijn
't Loo 61
992m

Scholen

37 binnen 5 km

De Springschans
Basisonderwijs · 250 leerlingen
317m
Radboudkindcentrum
Basisonderwijs · 310 leerlingen
364m
Jan van Rijckenborghschool
Basisonderwijs · 96 leerlingen
763m

Veelgestelde vragen

Over Butterlaan 3, Heiloo

Welk energielabel heeft Butterlaan 3?

De woning aan Butterlaan 3 in Heiloo heeft energielabel B.

Is €900.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €900.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Heiloo, maar past bij de royale oppervlakte van 352 m² en het perceel van 442 m². De woning heeft energielabel B en is gebouwd in 1990. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking, die je het beste zelf kunt beoordelen.

Hoe is de buurt Oud Zuid om in te wonen?

Oud Zuid wordt door bewoners gewaardeerd met een 8,01. Ze noemen de sfeer ontspannen, de buurt groen en de voorzieningen dichtbij. Het is een rustige wijk met veel eengezinswoningen, waar zowel gezinnen als ouderen wonen.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, op nog geen 100 meter zit een Vomar en ook Ekoplaza is vlakbij. Op ongeveer een kilometer vind je Albert Heijn. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Hoe ver is het naar het station?

Het treinstation van Heiloo ligt op 1,1 kilometer afstand, ongeveer tien minuten lopen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Springschans (317 meter) en Radboudkindcentrum (364 meter). Ook Kindcentrum De Duif en De Zuidwester zijn binnen een kilometer te vinden.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

De woning heeft energielabel B. Dat betekent dat het een redelijk zuinige woning is, met lagere stookkosten dan woningen met een lager label. Het is niet het zuinigst, maar ook niet onzuinig.

Kuyper & Blom Makelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen