Vrijstaande woning te koop: Herenweg 198, Alkmaar

Herenweg 198

De Nollen, Alkmaar

€ 1.750.000
Buurt De Nollen, AlkmaarBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 253m²
253m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een vrijstaand huis met een groot perceel

Deze vrijstaande woning aan de Herenweg in Alkmaar ademt ruimte en rust. Met 253 m² woonoppervlak en een perceel van maar liefst 1270 m² is er volop plek voor een gezin. Het energielabel A+ betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. De vraagprijs van €1.750.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Alkmaar.

De Nollen: een groene, rustige buurt

De woning ligt in buurt De Nollen, een rustige wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt 1540 inwoners, waarvan een groot deel in gezinnen woont. Het is er groen en kindvriendelijk, met een park op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: bijna alle woningen zijn koopwoningen en het is er veilig.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Jumbo, op twee straten verder. De kinderen kunnen naar IKC Het Vogelnest, een basisschool om de hoek. Ook de SPAR en Albert Heijn zijn op loopafstand. De gemeente Alkmaar biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van restaurants tot bibliotheek.

Aangeboden door

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Broekman Makelaars Alkmaar-Zuid aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.750.000
Prijs per m²€ 6.917
Woonoppervlakte253m²
Perceeloppervlakte1270m²
Bouwjaar1978
EnergielabelA+
BuurtDe Nollen
WijkOudorp
GemeenteAlkmaar

Locatie

Herenweg 198, Alkmaar

Buurt statistieken

Gegevens uit De Nollen

Inwoners1.540
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

37 binnen 5 km

Jumbo
Winkelwaard 486
1314m
SPAR
Nyenburgh 99
1408m
Albert Heijn
Europaboulevard 26
1525m

Scholen

82 binnen 5 km

IKC Het Vogelnest
Basisonderwijs · 269 leerlingen
529m
De Lispeltuut
Basisonderwijs · 307 leerlingen
949m
Openbare Vroonermeerschool
Basisonderwijs · 111 leerlingen
949m

Veelgestelde vragen

Over Herenweg 198, Alkmaar

Welk energielabel heeft Herenweg 198?

De woning aan Herenweg 198 in Alkmaar heeft energielabel A+.

Is €1.750.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.750.000 is aan de hoge kant, maar past bij een vrijstaande woning met 253 m² woonoppervlak en een groot perceel van 1270 m² in een rustige buurt. Het energielabel A+ is een pluspunt. Vergelijkbare woningen in de regio geven aan dat dit prijsniveau marktconform is voor een woning van deze omvang en kwaliteit.

Hoe is de buurt De Nollen om in te wonen?

De Nollen is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Het is er kindvriendelijk en veilig, met een park op 200 meter afstand. De meeste woningen zijn koopwoningen, wat bijdraagt aan een stabiele woonomgeving. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation van Alkmaar ligt op 2,5 km afstand. Dat is ongeveer 30 minuten lopen of 5 minuten met de fiets. Vanaf daar reis je snel naar steden als Amsterdam en Haarlem.