Een royale vrijstaande villa in Molenhoek
Aan de Hoeveveld 26 in Molenhoek staat een vrijstaande villa uit 1993, met een inhoud van maar liefst 1.200 m³. Met een vraagprijs van €1.295.000 ligt deze woning flink boven het gemiddelde in de buurt; de prijs ligt 79% boven de buurtgemiddelde vraagprijs van €724.800. Ter vergelijking: vrijstaande woningen in Mook en Middelaar hebben een ander prijsniveau.
De woning zelf
Deze villa heeft zes kamers, waaronder vijf slaapkamers en twee badkamers, verdeeld over twee woonlagen. Volgens de makelaar is de woonoppervlakte 305 m², terwijl de BAG-registratie 362 m² aangeeft. Ook het perceel verschilt: de makelaar noemt 1.110 m², de BAG 964 m². De woning heeft een inpandige garage en is volgens de makelaar volledig geïsoleerd met dak-, muur- en vloerisolatie en dubbel glas. De verwarming bestaat uit een cv-ketel, een open haard, gedeeltelijke vloerverwarming en een warmtepomp. Het energielabel is C.
Leven in Molenhoek
Molenhoek is een dorp met zo'n 3.700 inwoners, waar relatief veel 65-plussers wonen. Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 9,14; een bewoner noemt het "Goede dorpsgemeenschap." De buurt Molenhoek heeft een dorps karakter, met voorzieningen op loopafstand.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De SPAR ligt op 430 meter, op loopafstand voor de dagelijkse boodschappen. Basisschool De Grote Lier zit op 629 meter, en de huisartsenpraktijk in Molenhoek op 551 meter. De dichtstbijzijnde apotheek is in Malden, op 2,6 kilometer. Het treinstation Mook-Molenhoek ligt op 413 meter, en bushaltes met lijnen 564 en 569 zijn op 421 meter. De gemeente Mook en Middelaar is goed ontsloten.
WOZ en risico-indicaties
De WOZ-waarde is €1.068.000, peildatum 2025-01-01. De vraagprijs ligt 21% boven de WOZ-waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 67% gestegen, van €640.000 naar €1.068.000. Wat betreft risico's: de geluidsbelasting van industrie is 52 dB Lden, boven de geluidsnorm. Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Wateroverlast bij hevige regen en overstromingsrisico zijn laag, hittestress is nu laag maar in 2050 gemiddeld. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze woning.
Aanbod en bronnen
Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder DorpsWonen.nl.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over Hoeveveld 26, Molenhoek
Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?
De vraagprijs van €1.295.000 ligt 21% boven de WOZ-waarde van €1.068.000, peildatum 2025-01-01. De WOZ-waarde is de gemeentelijke taxatie en geen actuele marktwaarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 67% gestegen, van €640.000 naar €1.068.000.
Hoeveel kamers en slaapkamers heeft deze woning?
De woning heeft zes kamers, waaronder vijf slaapkamers en twee badkamers, verdeeld over twee woonlagen. De inhoud is 1.200 m³. Er is een inpandige garage. De makelaar geeft een woonoppervlakte van 305 m², terwijl de BAG-registratie 362 m² vermeldt.
Wat is het energielabel en wat zegt dat over de woning?
Het energielabel is C. Volgens de makelaar is de woning volledig geïsoleerd met dak-, muur- en vloerisolatie en dubbel glas. De verwarming bestaat uit een cv-ketel, een open haard, gedeeltelijke vloerverwarming en een warmtepomp. Het label zegt niets over de bouwkundige staat, maar label C is een gemiddeld label.
Hoe is het gesteld met het funderingsrisico op dit adres?
Het funderingsrisico op dit adres is laag, met zand als bodemsoort. Dit is een gebiedsindicatie op basis van openbare data, geen inspectie van deze specifieke woning. Het betekent dat er op dit moment geen verhoogd risico wordt verwacht.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
De SPAR ligt op 430 meter, en basisschool De Grote Lier op 629 meter. De huisartsenpraktijk in Molenhoek zit op 551 meter. De dichtstbijzijnde apotheek is Service Apotheek Malden op 2,6 kilometer. Het treinstation Mook-Molenhoek ligt op 413 meter.
Hoe is het openbaar vervoer vanaf deze woning?
Het treinstation Mook-Molenhoek ligt op 413 meter. De dichtstbijzijnde bushalte is Molenhoek, Station Mook Molenhoek op 421 meter, met buslijnen 564 en 569. Ook halte Molenhoek, Kerk op 431 meter heeft lijn 569, en halte Molenhoek, Rijksweg op 495 meter heeft lijnen 383, 483, 683 en 813.
Wat is de gemiddelde prijs in de buurt?
De gemiddelde vraagprijs in de buurt is €724.800, met een mediaan van €587.000. De vraagprijs van deze woning ligt 79% boven dat gemiddelde. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €5.238, terwijl deze woning op €4.246 per m² zit op basis van de makelaar-opgave.
Zijn er bewonersreviews over deze buurt?
Er is één beoordeling van een bewoner van de wijk, met een gemiddelde score van 9,14. De bewoner noemt het "Goede dorpsgemeenschap." Het gaat om een beoordeling van de wijk, niet specifiek van deze straat.





