Vrijstaande woning te koop: Rijdt 54G, Horssen

Rijdt 54G

Horssen, Druten

€ 799.000
Buurt Horssen, HorssenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Ruim woonoppervlak van 167m²
62% groter dan gemiddeld in de buurt
AI-samenvatting

Een vrijstaande nieuwbouwwoning in Horssen

Deze vrijstaande woning uit 2024 staat in het rustige Horssen, een dorp in de gemeente Druten. Met 167 m² woonoppervlak is hij flink ruimer dan het buurtgemiddelde. De vraagprijs van €799.000 is aan de hoge kant, maar past bij de nieuwbouwstatus en het energielabel A+++. Bekijk ook het aanbod van vrijstaande woningen in Druten.

Horssen: een dorp met voorzieningen

Horssen is een dorp met zo'n 1100 inwoners, waar veel gezinnen wonen. De buurt is niet stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 178 adressen per km². Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een rustige, groene omgeving. Lees meer over de buurt Horssen.

Dagelijks leven in Horssen

Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn op 3 km afstand, of bij PLUS, Aldi of Jumbo op zo'n 3,5 km. De dichtstbijzijnde basisschool, Rooms Katholieke Basisschool De Octopus, zit om de hoek op 253 meter. Ook kinderdagverblijven en een park zijn vlakbij. De gemeente Druten biedt een compleet voorzieningenniveau voor het dagelijks leven. Meer over de gemeente Druten.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Makelaarsland op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 799.000
Prijs per m²€ 4.784
Woonoppervlakte167m²
Perceeloppervlakte500m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA+++
BuurtHorssen
WijkHorssen
GemeenteDruten

Locatie

Rijdt 54G, Horssen

Buurt statistieken

Gegevens uit Horssen

Inwoners1.105
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Horssen

Woningvoorraad470
Gem. WOZ-waarde€ 388.073
Koopwoningen75%
Huurwoningen25%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Albert Heijn
Scharenburg 21
2964m
PLUS
Heuvel 10
3532m
Aldi
Marktpassage 5
3725m

Scholen

14 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool De Octopus
Basisonderwijs · 113 leerlingen
253m
IKC De Appelhof
Basisonderwijs · 268 leerlingen
2713m
't Geerke
Basisonderwijs · 207 leerlingen
2841m

Veelgestelde vragen

Over Rijdt 54G, Horssen

Welk energielabel heeft Rijdt 54G?

De woning aan Rijdt 54G in Horssen heeft energielabel A+++.

Is €799.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €799.000 ligt boven de gemiddelde verkoopprijs in Horssen (€495.917), maar deze woning is nieuwbouw (2024) met een groot oppervlak (167 m²) en een zeer zuinig energielabel (A+++). In de buurt is momenteel slechts één koopwoning beschikbaar, dus het aanbod is beperkt.

Hoe zuinig is een woning met energielabel A+++?

Energielabel A+++ is het best haalbare label en betekent dat de woning zeer energiezuinig is. De stookkosten zijn laag en het binnenklimaat is comfortabel. In Horssen heeft geen enkel ander koopaanbod een A+-label, dus deze woning steekt er gunstig bovenuit.

Wat is er te doen in de omgeving van Horssen?

Horssen is een rustig dorp met basisvoorzieningen zoals een supermarkt (Albert Heijn op 3 km) en een basisschool op loopafstand. Voor uitgebreidere winkels of uitgaan ben je aangewezen op omliggende plaatsen. De natuur is dichtbij, met een park op 430 meter.