Vrijstaande woning te koop: Thorbeckelaan 20, Enschede
KopenEnschedeVrijstaande woningenThorbeckelaan 20

Thorbeckelaan 20

Tubantia-Toekomst, Enschede

€ 1.775.000
Buurt Tubantia-Toekomst, EnschedeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 521m²
432% groter dan gemiddeld in de buurt
Vrijstaande woning
Geen directe buren
AI-samenvatting

Een statige vrijstaande woning aan de Thorbeckelaan

Deze vrijstaande woning uit 1926 aan de Thorbeckelaan in Enschede ademt karakter en ruimte. Met 521 m² woonoppervlak en een perceel van 1186 m² is het een uitzonderlijk royale woning. De advertentie vermeldt geen energielabel, waardoor de energiezuinigheid niet bekend is. De vraagprijs van €1.775.000 ligt fors boven het buurtgemiddelde, maar past bij het formaat en de uitstraling van deze woning. Bekijk ook andere vrijstaande woningen in Enschede.

De buurt Tubantia-Toekomst

De woning staat in de buurt Tubantia-Toekomst, een rustige woonwijk in Enschede. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 6,5. Een bewoner zegt: "Rustig" en noemt dat er soms jongeren rondhangen. Een ander vindt het "Prima" en een derde zegt: "Leuke buurt, makkelijke bereikbaar, maar het kan wel wat groener." De buurt telt ruim 4800 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. Het is een stedelijke omgeving met een hoge dichtheid.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Aldi, om de hoek op 874 meter, of de AH to go op 942 meter. Ook de Lidl en Jumbo zijn op loopafstand. In de buurt vind je diverse scholen, zoals De Huifkar en het Panta Rhei College, beide op ongeveer 10 minuten lopen. De gemeente Enschede biedt verder alle stedelijke voorzieningen, van restaurants tot parken.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Burbach Roycroft | Exclusive Real Estate op Funda. Het energielabel staat niet in de advertentie.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.775.000
Prijs per m²€ 3.407
Woonoppervlakte521m²
Perceeloppervlakte1186m²
Bouwjaar1926
BuurtTubantia-Toekomst
WijkTwekkelerveld - T.H.T.
GemeenteEnschede

Locatie

Thorbeckelaan 20, Enschede

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 3 bewoners

7.1
Liset boere
12-10-2025
Rustig

Soms rustig al hangen er de laatste tijd jongeren rond

5.8
Kyra Overeem
30-11-2023
Prima

Prima buurt

6.8
Anna
23-10-2023
Leuke buurt

Makkelijke bereikbaar, maar het kan wel wat groener.

Buurt statistieken

Gegevens uit Tubantia-Toekomst

Inwoners4.825
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Tubantia-Toekomst

Woningvoorraad2.306
Gem. WOZ-waarde€ 256.000
Koopwoningen63%
Huurwoningen36%

Supermarkten

34 binnen 5 km

Aldi
Deurningerstraat 97
874m
AH to go
Stationsplein 33
942m
Lidl
Brouwerijplein 14
1054m

Scholen

72 binnen 5 km

De Huifkar
Speciaal onderwijs · 124 leerlingen
601m
Onderwijscentrum Het Roessingh, SO en VSO
Speciaal onderwijs · 295 leerlingen
612m
Panta Rhei College
Speciaal onderwijs · 111 leerlingen
659m

Veelgestelde vragen

Over Thorbeckelaan 20, Enschede

Is €1.775.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.775.000 ligt 510% boven het buurtgemiddelde van €290.900. Dat komt doordat deze woning met 521 m² woonoppervlak veel groter is dan de gemiddelde woning in de buurt (98 m²). De prijs per m² is niet direct te vergelijken, maar voor een vrijstaande woning van dit formaat en bouwjaar is de prijs marktconform.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt op 1,8 km van het treinstation, dus op loopafstand. De buurt is goed bereikbaar met de auto en er zijn voldoende parkeermogelijkheden.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel staat niet in de advertentie. De makelaar heeft dit niet opgegeven. In de buurt heeft 20% van de woningen label A, 40% label C en 40% label D of lager.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn diverse scholen op loopafstand. De Huifkar (speciaal onderwijs) zit op 601 meter, en het Panta Rhei College (voortgezet speciaal onderwijs) op 659 meter. Ook zijn er meerdere basisscholen en kinderdagverblijven in de omgeving.

Hoe is de sfeer in de buurt Tubantia-Toekomst?

Bewoners geven de buurt een 6,5 en noemen het rustig en prima. Een bewoner merkt op dat er soms jongeren rondhangen, maar over het algemeen is het een leuke buurt met goede bereikbaarheid. Het kan wat groener, volgens een van de beoordelingen.

Waarom staat er geen energielabel in de advertentie?

Burbach Roycroft | Exclusive Real Estate heeft op Funda alleen de straat en prijs gepubliceerd. Het energielabel staat niet in de advertentie. Je kunt de makelaar om deze informatie vragen.

Burbach Roycroft | Exclusive Real Estate
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod