Vrijstaande woning te koop: Heeckerenlaan 6, Enschede
KopenEnschedeVrijstaande woningenHeeckerenlaan 6

Heeckerenlaan 6

Stokhorst, Enschede

€ 1.295.000
Buurt Stokhorst, EnschedeBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 305m²
305m² woonoppervlakte
Vrijstaande woning
Geen directe buren
Populaire buurt voor senioren
33% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een vrijstaande woning met karakter

Deze vrijstaande woning aan de Heeckerenlaan in Enschede ademt de sfeer van de jaren zestig, met royale ruimte en een flink perceel. Met 305 m² woonoppervlak en een kavel van 2603 m² is er volop plek voor een gezin of wie graag ruim woont. De vraagprijs van €1.350.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van vrijstaande woningen in Enschede.

Stokhorst: rustig en groen

De buurt Stokhorst is een rustige, groene wijk met veel vrijstaande huizen. De buurt telt zo'n 990 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je de buren kent en de auto voor de deur parkeert. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer en veel groen.

Dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij Lidl om de hoek (674 m) of Jumbo (781 m). Kinderen lopen naar basisschool Paus Joannes (684 m) of Openbare Basisschool Park Stokhorst (871 m). Voor de middelbare school is Tienercollege Florès (933 m) dichtbij. De gemeente Enschede biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via KockvanBenthem Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.295.000
Prijs per m²€ 4.246
Woonoppervlakte305m²
Perceeloppervlakte2603m²
Bouwjaar1967
EnergielabelD
BuurtStokhorst
WijkRibbelt - Stokhorst
GemeenteEnschede

Locatie

Heeckerenlaan 6, Enschede

Buurt statistieken

Gegevens uit Stokhorst

Inwoners990
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

32 binnen 5 km

Lidl
Hortensiastraat 140
674m
Jumbo
Magnoliastraat 100
781m
Jumbo
Lage Bothofstraat 161
1579m

Scholen

60 binnen 5 km

Het Reliëf
Speciaal onderwijs · 190 leerlingen
593m
Paus Joannes
Basisonderwijs · 215 leerlingen
684m
Openbare Basisschool Park Stokhorst
Basisonderwijs · 203 leerlingen
871m

Veelgestelde vragen

Over Heeckerenlaan 6, Enschede

Welk energielabel heeft Heeckerenlaan 6?

De woning aan Heeckerenlaan 6 in Enschede heeft energielabel D.

Is €1.350.000 een realistische prijs voor deze woning?

De vraagprijs van €1.350.000 is aan de hoge kant voor een vrijstaande woning in Enschede, maar het perceel van 2603 m² en de woonoppervlakte van 305 m² zijn uitzonderlijk. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak kleiner of hebben minder grond. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van het huis en de vraag in de regio.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is D. Dat betekent dat de woning matig geïsoleerd is. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B. Het is goed om te weten dat je met label D mogelijk extra investeringen nodig hebt om het energiezuiniger te maken, zoals het vervangen van enkel glas of het isoleren van het dak.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?