Kopen›Kampen›Kampen›Brunnepe›Beltweg 2D

Beltweg 2D

Brunnepe, Kampen

€ 339.500
Buurt Brunnepe, KampenBuurt
Sinds gisteren te koop
Woningen staan ± 27 dagen te koop in deze buurt
Populaire buurt voor starters
30% van de bewoners is tussen 25 en 45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement aan de Beltweg in Brunnepe

Aan de Beltweg in de wijk Brunnepe staat deze woning van 68 vierkante meter te koop voor 339.500 euro. Het is een koopwoning met energielabel A+, een zuinig label. De vraagprijs ligt marktconform ten opzichte van het buurtgemiddelde. Ter vergelijking: het gemiddelde koopaanbod in de buurt ligt op 382.714 euro, en de woningen in Kampen laten een breed prijsspectrum zien.

Over de woning

Deze advertentie vermeldt geen woningtype en bouwjaar. Daardoor is niet duidelijk of het om een appartement of een tussenwoning gaat, en uit welk jaar de woning stamt. Het adres zelf is wel volledig, dus de locatie- en buurtgegevens kloppen. Wat wél bekend is: het woonoppervlak van 68 vierkante meter en het energielabel A+. Verder zijn er geen details over de indeling of het aantal kamers opgegeven.

Leven in Brunnepe

Met ruim 3.600 inwoners is Brunnepe een levendige wijk, waar zo'n 30 procent van de bewoners tussen de 25 en 45 jaar oud is. Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,4, op basis van zeventien beoordelingen. Een bewoner zegt: "Hele gezellige buurt met veel jeugd", en noemt het "een hele veilige buurt" met "veel aandacht voor anderen". Een ander noemt de wijk "eensgezind, hulpvaardig, sociaal, gezellig" met "spontane buurtborrels" en een "natuurrijke buurt". De buurt Brunnepe heeft een mix van leeftijden, met ook een aanzienlijk deel 65-plussers.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De dagelijkse boodschappen kun je doen bij Jumbo of Lidl, beide op ongeveer 540 meter afstand. Voor schoolgaande kinderen is Openbare Jenaplanschool Het Scala op 229 meter, en cbs De Ontdekking op 340 meter. De huisartsenpraktijk zit op 626 meter, de apotheek op 658 meter. De bushalte Kampen, Beltweg ligt op 39 meter en wordt bediend door lijn 512. Het treinstation Kampen ligt op 1,4 kilometer. De gemeente Kampen biedt daarmee een redelijk compleet voorzieningenniveau.

Risico-indicaties op adresniveau

Wel zijn er openbare risicogegevens op adresniveau beschikbaar. De geluidsbelasting door wegverkeer is 66 dB Lden, boven de geluidsnorm, peiljaar 2022. De geluidsbelasting door vliegverkeer is 12 dB Lden, niet boven de norm. Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort; wel valt 36 procent van de panden in dit postcodegebied in een KCAF-aandachtsgebied omdat ze vóór 1970 zijn gebouwd. Het overstromingsrisico is nu verhoogd en in 2050 gemiddeld, wateroverlast bij hevige regen is laag, hittestress nu laag en in 2050 gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze woning.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Alpina Makelaardij aangeboden.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieZie akte
Aangeboden sinds15 oktober 2026

Prijs

Vraagprijs€ 339.500
Prijs per m²€ 4.993
VvE-bijdrage€ 100 p.m.

Energie

EnergielabelA+
IsolatieDakisolatie en muurisolatie
VerwarmingCv-ketel
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte70 m²
ObjectoppervlakteKadaster68 m²
Perceeloppervlakte748 m²
Inhoud283 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers3
Slaapkamers2
Badkamers1
Woonlagen1
Gelegen opBegane grond

Bouw

Soort woningBenedenwoning (appartement)
Type omgevingIn centrum

Buitenruimte

TuinAchtertuin en voortuin
Ligging tuinZuidwesten bereikbaar via achterom

Ligging

WijkKampen
GemeenteKampen

Veelgestelde vragen

Over Beltweg 2D, Kampen

Wat is de vraagprijs van deze woning aan de Beltweg?

De vraagprijs is 339.500 euro. Dat is marktconform ten opzichte van het buurtgemiddelde van 382.714 euro. De prijs per vierkante meter is 4.993 euro, gebaseerd op het woonoppervlak van 68 vierkante meter. Ter vergelijking: het gemiddelde koopaanbod in de buurt ligt op 3.436 euro per vierkante meter.

Waarom staan er geen woningdetails in deze advertentie?

De makelaar heeft het woningtype en het bouwjaar niet gepubliceerd. Daardoor is niet duidelijk of het om een appartement of een tussenwoning gaat, en uit welk jaar de woning stamt. Het adres zelf is wel volledig, dus de locatie- en buurtgegevens kloppen. Het woonoppervlak van 68 vierkante meter en het energielabel A+ zijn wel bekend.

Wat is het energielabel van deze woning?

Het energielabel is A+. Dat is een zuinig label. In de buurt heeft slechts 9 procent van het koopaanbod een A+ label, dus dit is relatief gunstig. Het label zegt iets over de energieprestatie van de woning, maar zegt niets over de bouwkundige staat of het onderhoud.

Hoe groot is deze woning?

Het woonoppervlak is 68 vierkante meter, volgens de BAG-registratie. Dat is 43 procent kleiner dan het buurtgemiddelde van 119 vierkante meter. De advertentie vermeldt geen aantal kamers of slaapkamers, dus over de indeling is niets bekend.

Hoe is de buurt Brunnepe?

Brunnepe heeft ruim 3.600 inwoners, waarvan 30 procent tussen de 25 en 45 jaar oud is. Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,4, op basis van zeventien beoordelingen. Een bewoner noemt het "een hele veilige buurt" met "veel aandacht voor anderen", een ander spreekt van een "natuurrijke buurt" met "spontane buurtborrels".

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Op ongeveer 540 meter liggen Jumbo en Lidl, en op 860 meter Albert Heijn. Basisscholen zijn er op 229 meter (Het Scala) en 340 meter (cbs De Ontdekking). De huisartsenpraktijk zit op 626 meter, de apotheek op 658 meter. De bushalte Kampen, Beltweg ligt op 39 meter met lijn 512, en het treinstation Kampen op 1,4 kilometer.

Hoe zit het met geluidsoverlast bij deze woning?

Volgens openbare risicodata is de geluidsbelasting door wegverkeer 66 dB Lden, boven de geluidsnorm, peiljaar 2022. De geluidsbelasting door vliegverkeer is 12 dB Lden, niet boven de norm. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen metingen bij de woning zelf.

Wat is het funderingsrisico van deze woning?

Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. Wel valt 36 procent van de panden in dit postcodegebied in een KCAF-aandachtsgebied omdat ze vóór 1970 zijn gebouwd. Dit is een indicatie op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning.

Hoe is het overstromingsrisico in deze buurt?

Het overstromingsrisico is nu verhoogd en in 2050 gemiddeld, volgens de Klimaateffectatlas. Wateroverlast bij hevige regen is laag. Hittestress is nu laag en in 2050 gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen garanties voor deze specifieke woning.