Appartement te koop: Maarten Harpertszoon Trompstraat 24H, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenMaarten Harpertszoon Trompstraat 24H

Maarten Harpertszoon Trompstraat 24H

Trompbuurt, Amsterdam

€ 1.175.000
Buurt Trompbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 181m²
178% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 619 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 26 dagen
Aldi op 144m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in de Trompbuurt

Dit appartement aan de Maarten Harpertszoon Trompstraat ademt de sfeer van een klassiek Amsterdamse straat met royale kamers en hoge plafonds. Met 181 m² woonoppervlak is het een van de grotere appartementen in Amsterdam. De vraagprijs van €1.175.000 is aan de hoge kant, maar past bij de omvang en de locatie.

De buurt: Trompbuurt

De Trompbuurt is een levendige wijk in Amsterdam-West, vlak bij de Jan van Galenstraat. Bewoners waarderen de buurt met een 7,7. Een bewoner zegt: "Het is er fijn en vriendelijke mensen. De horeca en winkelgelegenheden zijn ook heel goed." Een ander noemt het een "gezzelige buurt" met een ijszaak en speeltuin. De buurt Trompbuurt telt veel jonge volwassenen tussen 25 en 45 jaar, en de sfeer is stedelijk en levendig.

Leven in de straat

In de ochtend haal je om de hoek een broodje bij de Aldi of Albert Heijn, allebei op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals de Admiraal De Ruyterschool en De Visserschool, twee straten verder. De dagelijkse boodschappen doe je in de gemeente Amsterdam, waar alles dichtbij is.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via IB Makelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt1 september 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.175.000
Prijs per m²€ 6.492
Woonoppervlakte181m²
Perceeloppervlakte120m²
Bouwjaar1914
BuurtTrompbuurt
WijkGeuzenbuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Maarten Harpertszoon Trompstraat 24H, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

7.1
Eline Lotte
07-10-2025
Prettige sfeer maar niet veel buurgevoel

Het is er fijn en vriendelijke mensen. Maar een gevoel van saamhorigheid ontbreekt en ik heb ook niet veel contact met mijn buren, dit vind ik jammer. Mijn basisschooltijd in deze buurt scoort wel echt perfect en de horeca en winkel gelegenheden zijn ook heel goed. Wel veel studenten en expats waardoor ik een zekere kloof voel en niet veel gemeenschap. Zelf wil ik graag uit huis maar gier is in mijn buurt zeker geen mogelijkheid toe want die zijn veel te duur.

8.3
Fien Minnes
24-07-2023
Gezzelige buurt

Leuk en gezellig er is een ijszaak en een speeltijn die heet de ruige speeltijn maar die word nu voor baby,s want alles wort nu super klein dat is wel jammer maar de rest is top we gaan goed met elkaar om en er wonnen vrienden van mij heel dicht bij dat is ook fijn maar alleen ik vind wel dat er meer grote kinderen speeltuinen komen want baby,s vinden het thuis ook prima maar grote kinderen gaan juist dan alleen op de telefoon of leptop dus meer grote kinder speeltuinen dat is het enige

Buurt statistieken

Gegevens uit Trompbuurt

Inwoners3.155
Mannen46%
Vrouwen54%

Woningmarkt

Gegevens uit Trompbuurt

Woningvoorraad1.626
Gem. WOZ-waarde€ 581.000
Koopwoningen32%
Huurwoningen68%

Supermarkten

151 binnen 5 km

Aldi
Admiraal de Ruijterweg 56c
144m
Albert Heijn
Jan Evertsenstraat 24
255m
Albert Heijn
Jan van Galenstraat 87
312m

Scholen

195 binnen 5 km

Admiraal De Ruyterschool
Basisonderwijs · 223 leerlingen
166m
De Visserschool
Basisonderwijs · 261 leerlingen
201m
Islamitische basisschool Al Maes (de Diamant)
Basisonderwijs · 485 leerlingen
255m

Veelgestelde vragen

Over Maarten Harpertszoon Trompstraat 24H, Amsterdam

Is de prijs van €1.175.000 reëel voor dit appartement?

De vraagprijs ligt 66% boven de gemiddelde vraagprijs in de Trompbuurt (€708.500). Dat komt doordat dit appartement met 181 m² veel groter is dan het buurtgemiddelde van 65 m². De prijs per m² is met €6.491 lager dan het gemiddelde van €10.693 per m² in de buurt, dus voor de ruimte betaal je relatief minder.

Hoe is de sfeer in de Trompbuurt?

Bewoners geven de buurt een 7,7. Ze noemen het een fijne, vriendelijke buurt met goede horeca en winkels. Wel is er weinig buurgevoel en veel studenten en expats, waardoor sommigen een kloof ervaren. Een bewoner waardeert de basisschooltijd en de voorzieningen, maar vindt de woningen te duur om in de buurt te blijven.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Aldi (144 m) en Albert Heijn (255 m). Ook zijn er basisscholen dichtbij, waaronder Admiraal De Ruyterschool (166 m) en De Visserschool (201 m). Voor voortgezet onderwijs moet je ongeveer 700 m lopen.

Hoeveel woningen staan er te koop in de Trompbuurt?

Op dit moment staan er 4 koopwoningen te koop in de buurt. De gemiddelde vraagprijs is €708.500, met een mediaan van €722.500. De prijzen variëren van €439.000 tot €950.000. Dit appartement is met €1.175.000 duurder dan het duurste in de buurt, maar ook veel groter.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de Trompbuurt?

De Trompbuurt is zeer sterk stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 11.559 adressen per km². Dat betekent dat je midden in de stad woont, met veel voorzieningen om de hoek.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,5 km afstand. Dat is te voet een flink eind, maar met de fiets of het openbaar vervoer ben je er zo.