Appartement te koop: Bridgemankade 18, Hoofddorp
KopenHaarlemmermeerAppartementenBridgemankade 18

Bridgemankade 18

Hoofddorp Hyde Park, Haarlemmermeer

€ 845.000
Buurt Hoofddorp Hyde Park, HoofddorpBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2024
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Populaire buurt voor starters
67% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Nieuw appartement in Hyde Park

Dit gloednieuwe appartement aan de Bridgemankade in Hoofddorp is een oase van rust en luxe. Met energielabel A+ is het niet alleen comfortabel, maar ook zeer zuinig. Het appartement is ruim opgezet en voelt licht en modern aan. De prijs van €845.000 is aan de hoge kant, maar past bij de nieuwbouwstatus en de royale oppervlakte. Vergelijk je het met andere appartementen in Haarlemmermeer, dan zie je dat dit exemplaar bovengemiddeld geprijsd is.

De buurt: Hoofddorp Hyde Park

Hyde Park is een jonge, rustige buurt in Hoofddorp, met veel nieuwbouw. De meeste woningen zijn na 2010 gebouwd. Het is een buurt met veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen tussen de 25 en 45 jaar. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een veilige buurt met weinig criminaliteit.

Leven in de straat

's Ochtends haal je snel een broodje bij de AH XL, die om de hoek zit. Voor de dagelijkse boodschappen zijn er ook Lidl, Jumbo, Ekoplaza en Aldi op loopafstand. Kinderen kunnen naar Kindcentrum Natuurlijk! of de Rooms Katholieke Basisschool Klimop, beide op loopafstand. De gemeente Haarlemmermeer biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via KIJCK. makelaars Hoofddorp aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 845.000
Prijs per m²€ 7.412
Woonoppervlakte114m²
Perceeloppervlakte5566m²
Bouwjaar2024
EnergielabelA+
BuurtHoofddorp Hyde Park
WijkHoofddorp
GemeenteHaarlemmermeer

Locatie

Bridgemankade 18, Hoofddorp

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoofddorp Hyde Park

Inwoners195
Mannen54%
Vrouwen46%

Woningmarkt

Gegevens uit Hoofddorp Hyde Park

Woningvoorraad821
Gem. WOZ-waarde€ 418.000
Koopwoningen34%
Huurwoningen66%

Supermarkten

24 binnen 5 km

AH XL
Burg van Stamplein 270
736m
Lidl
Marktplein 15-19
913m
Jumbo
Marktlaan 31
928m

Scholen

39 binnen 5 km

School voor Speciaal Basisonderwijs Dr JP Heije
Speciaal onderwijs · 131 leerlingen
408m
Kindcentrum Natuurlijk!
Basisonderwijs · 173 leerlingen
581m
Rooms Katholieke Basisschool Klimop
Basisonderwijs · 401 leerlingen
865m

Veelgestelde vragen

Over Bridgemankade 18, Hoofddorp

Welk energielabel heeft Bridgemankade 18?

De woning aan Bridgemankade 18 in Hoofddorp heeft energielabel A+.

Is €845.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €845.000 ligt aanzienlijk boven het buurtgemiddelde van €455.182. Dit komt doordat het een nieuwbouwappartement is met een groot woonoppervlak van 114 m², terwijl het gemiddelde in de buurt 63 m² is. De prijs per vierkante meter is met €7.416 ook hoger dan het buurtgemiddelde van €7.256. Het is dus een premium woning.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A+, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit label is het best haalbare en zorgt voor lage energiekosten. In de buurt heeft 78,9% van de woningen label A+, dus dit is gebruikelijk voor nieuwbouw in Hyde Park.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,2 km afstand, wat ongeveer 25 minuten lopen is. Er zijn geen specifieke buslijnen in de data vermeld, maar de buurt is goed ontsloten via de auto.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Kindcentrum Natuurlijk! (basisonderwijs) ligt op 581 meter, en de Rooms Katholieke Basisschool Klimop op 865 meter. Ook is er een school voor speciaal basisonderwijs op 408 meter.

Wat voor soort buurt is Hyde Park?

Hyde Park is een rustige, moderne buurt met veel nieuwbouw. De meeste woningen zijn na 2010 gebouwd. Er wonen veel alleenstaanden en jonge mensen. Het is een veilige buurt met weinig criminaliteit.

Zijn er winkels in de buurt?

Ja, er zijn diverse supermarkten op loopafstand. De dichtstbijzijnde is AH XL op 736 meter, gevolgd door Lidl (913 m), Jumbo (928 m), Ekoplaza (959 m) en Aldi (960 m). Ook zijn er restaurants op 400 meter.

KIJCK. makelaars Hoofddorp
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.