Appartement te koop: Eindhovenseweg 98A, Valkenswaard
Verkocht onder voorbehoud
KopenValkenswaardAppartementenEindhovenseweg 98A

Eindhovenseweg 98A

Geenhoven, Valkenswaard

€ 274.500
Buurt Geenhoven, ValkenswaardBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Lidl op 321m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een rustig appartement in Geenhoven

Dit appartement aan de Eindhovenseweg in Valkenswaard voelt meteen als een thuis. Het is een lichte, moderne woning uit 2014 met energielabel A, dus je stookkosten vallen mee. Met 47 vierkante meter is het compact maar slim ingedeeld. De vraagprijs van €274.500 is marktconform voor appartementen in Valkenswaard.

De buurt Geenhoven

Geenhoven is een fijne, leuke buurt, zoals een bewoner zegt: "De buurt ligt dicht bij het centrum en je bent dus snel op de markt etc." Wel mist diegene iets voor jongeren. De buurt telt zo'n 3400 inwoners, met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. Het is een rustige wijk met veel groen. Bekijk ook de buurt Geenhoven voor meer cijfers.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Lidl om de hoek (twee straten verder) of bij de Albert Heijn op loopafstand. Voor de kinderen is basisschool De Dorenhagen vijf minuten lopen, en ook De Smelen en De Windroos zitten vlakbij. De middelbare school SG Were Di is tien minuten lopen. De gemeente Valkenswaard biedt verder voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Verhees Vastgoed & Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 274.500
Prijs per m²€ 5.840
Woonoppervlakte47m²
Perceeloppervlakte808m²
Bouwjaar2014
EnergielabelA
BuurtGeenhoven
WijkValkenswaard
GemeenteValkenswaard

Locatie

Eindhovenseweg 98A, Valkenswaard

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.8
Carmen
12-05-2025
Fijne, leuke buurt

De buurt ligt dicht bij het centrum en je bent dus snel op de markt etc. Het is een fijne buurt, maar ik mis wel iets voor jongeren. Er is nu niks waar jongeren naar binnen mogen ofzo.

Buurt statistieken

Gegevens uit Geenhoven

Inwoners3.420
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Lidl
De Kerverij 21
321m
Albert Heijn
Corridor 24
356m
Jumbo
Leenderweg 120
685m

Scholen

15 binnen 5 km

Basisschool de Dorenhagen
Basisonderwijs · 98 leerlingen
600m
De Smelen
Basisonderwijs · 200 leerlingen
644m
Basisschool De Windroos
Basisonderwijs · 224 leerlingen
690m

Veelgestelde vragen

Over Eindhovenseweg 98A, Valkenswaard

Welk energielabel heeft Eindhovenseweg 98A?

De woning aan Eindhovenseweg 98A in Valkenswaard heeft energielabel A.

Is €274.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €274.500 is marktconform voor een appartement van 47 m² met energielabel A in Valkenswaard. Het bouwjaar 2014 betekent modern comfort. Vergelijkbare woningen in de buurt geven aan dat dit een reële prijs is.

Hoe is de buurt Geenhoven om in te wonen?

Geenhoven wordt ervaren als een fijne, leuke buurt, dicht bij het centrum. Er is een mix van leeftijden, met veel eenpersoonshuishoudens. Wel is er weinig specifiek voor jongeren. De buurt is rustig en groen.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 10,6 kilometer afstand. Dat is ongeveer 15 minuten met de auto of een half uur met de bus.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De Lidl en Albert Heijn zitten op 300-400 meter, Jumbo op 685 meter en Nettorama op 777 meter. Je kunt dus makkelijk dagelijkse boodschappen doen.

Hoe is het energielabel A van invloed op de stookkosten?

Energielabel A betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je gebruik. Het is een groot voordeel ten opzichte van oudere woningen.

Zijn er scholen in de omgeving?

Ja, er zijn diverse basisscholen op loopafstand, zoals Basisschool de Dorenhagen (600 m), De Smelen (644 m) en Basisschool De Windroos (690 m). Voortgezet onderwijs is er bij SG Were Di op 862 meter.

Verhees Vastgoed & Makelaardij
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.