Appartement te koop: Emmastraat 4-4, Arnhem
KopenArnhemAppartementenEmmastraat 4-4

Emmastraat 4-4

Spijkerbuurt, Arnhem

€ 275.000
Buurt Spijkerbuurt, ArnhemBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 194m²
75% groter dan gemiddeld in de buurt
PLUS op 275m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
44% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in de Spijkerbuurt

Dit appartement aan de Emmastraat in Arnhem ademt de sfeer van een oud herenhuis. Met 194 m² woonoppervlak is het een flinke woning, verdeeld over één verdieping. Het bouwjaar 1880 geeft het karakter van een klassiek pand met hoge plafonds en royale kamers. De vraagprijs van €275.000 is opvallend scherp, zeker vergeleken met het buurtgemiddelde van €478.357. Het is een koopwoning die qua prijs onder de markt ligt, mede doordat het om een appartement gaat. Bekijk ook andere appartementen in Arnhem voor een breder beeld.

De Spijkerbuurt

De Spijkerbuurt is een levendige, dichtbebouwde wijk in Arnhem. Met een omgevingsadressendichtheid van 4789 is het zeer stedelijk. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens (1925 van de 2520 huishoudens) en relatief weinig gezinnen. De bevolking is jong: bijna de helft is tussen de 15 en 45 jaar. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt, maar de cijfers schetsen een beeld van een dynamische, stedelijke omgeving. Meer weten over de buurt Spijkerbuurt?

Leven in de straat

In de Emmastraat is het dagelijks leven goed geregeld. Voor je boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit op 275 meter. Ook de Albert Heijn op 545 meter is goed beloopbaar. Voor schoolgaande kinderen is er het Stedelijk Gymnasium Arnhem op 284 meter, en basisscholen zoals Jenaplan basisschool de Sterrenkring op 433 meter. Het station van Arnhem is op 800 meter afstand. De gemeente Arnhem biedt een complete stedelijke omgeving.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Alpina Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 275.000
Prijs per m²€ 1.418
Woonoppervlakte194m²
Perceeloppervlakte159m²
Bouwjaar1880
BuurtSpijkerbuurt
WijkSpijkerkwartier
GemeenteArnhem

Locatie

Emmastraat 4-4, Arnhem

Buurt statistieken

Gegevens uit Spijkerbuurt

Inwoners3.390
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Spijkerbuurt

Woningvoorraad1.585
Gem. WOZ-waarde€ 336.000
Koopwoningen30%
Huurwoningen70%

Supermarkten

50 binnen 5 km

PLUS
Spijkerlaan 26
275m
Albert Heijn
Velperbuitensingel 4
545m
Aldi
Johan de Wittlaan 258
729m

Scholen

70 binnen 5 km

Stedelijk Gymnasium Arnhem
Voortgezet onderwijs · 690 leerlingen
284m
Jenaplan basisschool de Sterrenkring
Basisonderwijs · 122 leerlingen
433m
Hugo de Grootschool
Basisonderwijs · 234 leerlingen
488m

Veelgestelde vragen

Over Emmastraat 4-4, Arnhem

Is €275.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs is aan de lage kant vergeleken met andere koopwoningen in de Spijkerbuurt. De gemiddelde vraagprijs in de buurt is €478.357, en de mediaan ligt op €512.500. Dit appartement is met €275.000 dus fors goedkoper. Wel is het oppervlak met 194 m² groter dan het buurtgemiddelde van 129 m². De prijs per m² komt uit op ongeveer €1.418, terwijl het gemiddelde in de buurt €4.335 per m² is. Het is dus een relatief voordelige woning.

Hoe is de buurt Spijkerbuurt om in te wonen?

De Spijkerbuurt is een zeer stedelijke wijk met veel voorzieningen op loopafstand. Er wonen veel alleenstaanden en jonge mensen. De buurt heeft een hoog voorzieningenniveau: supermarkten, scholen en het station zijn dichtbij. Wel is het aantal misdrijven met 463 relatief hoog, maar dat past bij een stedelijk gebied. De sfeer is levendig en centraal.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de Spijkerbuurt heeft 40% van de woningen een energielabel D of lager, en 20% heeft label A. Omdat het pand uit 1880 stamt, is de kans groot dat het label niet hoog is.

Hoeveel kamers heeft dit appartement?

Het aantal kamers is niet gespecificeerd in de beschikbare gegevens. Met 194 m² woonoppervlak en een bouwjaar uit 1880 is het aannemelijk dat er meerdere ruime kamers zijn, maar exacte aantallen zijn niet bekend. Neem contact op met de makelaar voor een plattegrond en indeling.

Zijn er parkeermogelijkheden bij de woning?

In de gegevens wordt geen parkeergelegenheid genoemd. De Spijkerbuurt is een dichtbebouwde stadswijk, dus parkeren zal waarschijnlijk op straat zijn of in een parkeergarage. Het is aan te raden om bij de makelaar te vragen naar parkeermogelijkheden en eventuele vergunningen.

Hoe ver is het naar het centrum van Arnhem?

Het station is op 800 meter, en er zijn veel voorzieningen in de buurt. De loopafstand naar het centrum zal naar verwachting kort zijn, maar check dit zelf op een kaart.