Kopen›Dongen›Appartementen›Heuvel 3

Heuvel 3

West 1, Dongen

€ 585.000
Buurt West 1, DongenBuurt
Sinds gisteren te koop
Woningen staan ± 29 dagen te koop in deze buurt
AI-samenvatting

Een appartement met een verrassend modern energielabel

Dit appartement op de tweede woonlaag aan de Heuvel 3 ligt in de buurt West 1, een rustige plek in Dongen. Met een vraagprijs van €585.000 zit dit aanbod aan de hoge kant, vergeleken met het buurtgemiddelde van €457.346. Het is een van de appartementen in Dongen die nu te koop staan.

De woning zelf

De woning heeft 2 kamers, waaronder 2 slaapkamers, en 1 badkamer, verdeeld over 1 woonlaag. De inhoud is 266 m³. Volgens de makelaar is er een zonneterras van 6 m² op het oosten, een Frans balkon en een parkeerplaats. De woning is volledig geïsoleerd met dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie. De verwarming gaat via vloerverwarming, een warmte terugwininstallatie en een warmtepomp. Het is volle eigendom en de VvE-bijdrage is €298,63 per maand.

Een buurt met een dorps gevoel

Met ruim 3.300 inwoners en een kwart dat 65 jaar of ouder is, heeft West 1 een gemêleerde bevolking. Bewoners geven hun buurt gemiddeld een 8,05, op basis van drie beoordelingen. Een bewoner zegt: "Heerlijk rustig en gezellig", en een ander noemt het "Gezellig ons kent ons". De sfeer is er duidelijk een van sociale contacten, zoals ook blijkt uit de buurt West 1.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De dagelijkse boodschappen kun je doen bij Albert Heijn op ruim een kilometer afstand, of bij Jumbo of Lidl iets verderop. Basisschool Westerkim ligt op 654 meter, en de J.J. Anspachschool op 682 meter. De huisartsenpraktijk Aan de Donge zit op 774 meter, en de apotheek Racamy is dichterbij, op 402 meter. De bushalte Dongen, Middellaan met lijnen 206, 371 en 683 ligt op 579 meter. Het treinstation Gilze-Rijen is 4,5 kilometer verderop. Dit alles binnen de gemeente Dongen.

Risico-indicaties op adresniveau

Wel zijn er risico-indicaties op adresniveau, die een indicatie geven op gebiedsniveau en geen inspectie van deze woning zijn. De geluidsbelasting van wegverkeer is 50 dB Lden, boven de geluidsnorm. Het funderingsrisico is laag, op zandgrond. Wateroverlast bij hevige regen is gemiddeld, het overstromingsrisico is laag, en hittestress is nu laag maar wordt in 2050 gemiddeld.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kin Makelaars aangeboden.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds15 oktober 2025
Datum ontdekt15 oktober 2026

Prijs

Vraagprijs€ 585.000
Prijs per m²€ 5.087
VvE-bijdrage€ 298,63 p.m.

Energie

EnergielabelA+++
IsolatieDakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
VerwarmingGehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte111 m²
ObjectoppervlakteKadaster115 m²
Inhoud266 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers2
Slaapkamers2
Badkamers1
Woonlagen1
Gelegen op2e woonlaag

Bouw

Soort woningAppartement
Bouwjaar1899
Type omgevingAan rustige weg

Buitenruimte

TuinZonneterras (6 m²)
Ligging tuinOosten
BalkonFrans balkon aanwezig
GarageParkeerplaats

Ligging

BuurtWest 1
WijkDongen
GemeenteDongen

Veelgestelde vragen

Over Heuvel 3, Dongen

Waarom is de vraagprijs van dit appartement hoger dan het buurtgemiddelde?

De vraagprijs van €585.000 ligt 28% boven de gemiddelde vraagprijs van €457.346 in de buurt. Dit appartement heeft een energielabel A+++, wat een zuinig label is, en is volledig geïsoleerd met onder andere dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie. Ook heeft het een warmtepomp en vloerverwarming. De prijs per vierkante meter is €5.270, terwijl het buurtgemiddelde €3.502 per m² is.

Hoe is de woning ingedeeld?

Het appartement heeft 2 kamers, waaronder 2 slaapkamers, en 1 badkamer, verdeeld over 1 woonlaag. De woonoppervlakte is volgens de makelaar 111 m², terwijl de BAG-registratie 115 m² aangeeft. Er is een zonneterras van 6 m² op het oosten, een Frans balkon en een parkeerplaats. De woning is gelegen op de tweede woonlaag en heeft een inhoud van 266 m³.

Wat is de VvE-bijdrage voor dit appartement?

De VvE-bijdrage is €298,63 per maand. Dit bedrag staat vermeld in de advertentie van de makelaar. Het appartement is in volle eigendom, wat betekent dat je eigenaar bent van de gehele woning. De VvE-bijdrage dekt het onderhoud van gemeenschappelijke delen, maar de exacte dekking staat niet in de advertentie.

Hoe zit het met de geluidsbelasting rondom deze woning?

De geluidsbelasting van wegverkeer is 50 dB Lden, wat boven de geluidsnorm ligt, volgens gegevens uit 2022. De geluidsbelasting van vliegverkeer is 31 dB Lden en van industrie 45 dB Lden, beide niet boven de norm. Dit zijn indicaties op adresniveau, geen metingen aan deze specifieke woning.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Op ongeveer een kilometer afstand vind je Albert Heijn, Jumbo, Lidl en Aldi. Basisschool Westerkim ligt op 654 meter en de J.J. Anspachschool op 682 meter. De huisartsenpraktijk Aan de Donge zit op 774 meter en apotheek Racamy op 402 meter. De bushalte Dongen, Middellaan met lijnen 206, 371 en 683 ligt op 579 meter.

Hoe is de buurt West 1 om in te wonen?

Bewoners geven de buurt gemiddeld een 8,05, op basis van drie beoordelingen. Een bewoner zegt: "Heerlijk rustig en gezellig" en voelt zich er veilig en thuis. Een ander noemt het "Gezellig ons kent ons" en waardeert dat buren op elkaar letten. De buurt heeft ruim 3.300 inwoners, waarvan 25% 65 jaar of ouder is.

Wat is het funderingsrisico van deze woning?

Het funderingsrisico is laag, volgens de indicatie op adresniveau. De bodemsoort is zand en het bouwjaar is 1899, wat voor 1970 is. Dit is een gebiedsindicatie en geen inspectie van de specifieke woning. Het betekent dat er op basis van openbare data geen verhoogd risico wordt verwacht.

Hoe is het energielabel van dit appartement?

Het energielabel is A+++, wat een zuinig label is. De woning heeft dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie. De verwarming gaat via vloerverwarming, een warmte terugwininstallatie en een warmtepomp. In de buurt heeft 7,7% van het koopaanbod een energielabel A+ of hoger.