Kopen›Venlo›Appartementen›Karel van Egmondstraat 196

Karel van Egmondstraat 196

Stalberg-West, Venlo

€ 269.000
Buurt Stalberg-West, VenloBuurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Jumbo op 198m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een portiekflat met vrij uitzicht in Stalberg-West

Deze portiekflat op de vierde woonlaag ligt aan een rustige weg in een woonwijk, met vrij uitzicht. Met 81 vierkante meter woonoppervlak volgens de BAG-registratie en 76 vierkante meter volgens de makelaar, is het een compact appartement. De vraagprijs van €269.000 ligt 10% boven de WOZ-waarde, wat aan de hoge kant is. Het is een van de appartementen in Venlo die momenteel te koop staan.

De woning zelf

De woning heeft drie kamers, waaronder twee slaapkamers en één badkamer, verdeeld over één woonlaag. Volgens de makelaar is er dakisolatie, muurisolatie en dubbel glas aanwezig, en wordt de woning verwarmd met blokverwarming. Er is een balkon. De VvE-bijdrage bedraagt €32.300 per jaar. Het bouwjaar is 1964 en het energielabel is D.

Stalberg-West, een rustige buurt

Met ruim 1.200 inwoners en een kwart 65-plussers is dit een rustige buurt. Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,88, op basis van drie beoordelingen. Een bewoner zegt: "Heel sociaal en betrokken. gezellig veilig. ieder jaar bloembakken in ons hofje die door bepaalde bewoners worden verzorgd en onderhouden." Een ander noemt het "Al het goeie van een dorp net naast het centrum van de stad!". De buurt Stalberg-West heeft een hoge omgevingsadressendichtheid, wat typerend is voor een stedelijke omgeving.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De Jumbo ligt op twee straten verder, op 198 meter, en de Albert Heijn op ruim een kilometer. De Willibrordusschool is op 252 meter, en het Medisch Centrum Groenveld en de Service Apotheek Groenveld liggen op ongeveer 1,1 kilometer. De dichtstbijzijnde bushalte, Venlo Groenstraat, is naast de deur en wordt bediend door lijnen 4, 5 en 811. Het treinstation Venlo ligt op 1,3 kilometer. De gemeente Venlo biedt daarmee goede basisvoorzieningen.

WOZ en adresgegevens

De WOZ-waarde is €245.000, met peildatum 1 januari 2025. De vraagprijs ligt 10% boven de WOZ-waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 63% gestegen, van €150.000 naar €245.000. Wat betreft risico-indicaties op adresniveau: de geluidsbelasting van wegverkeer is 56 dB Lden, boven de geluidsnorm, terwijl spoorweglawaai met 35 dB Lden onder de norm blijft. Het funderingsrisico is gemiddeld, een gebiedsindicatie omdat het pand vóór 1970 is gebouwd. Het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050, en hittestress is nu laag maar wordt in 2050 gemiddeld.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Poels Makelaars op Vastgoed Nederland.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusOnder bod
Aangeboden sinds20 augustus 2026

Prijs

Vraagprijs€ 269.000
Prijs per m²€ 3.321
VvE-bijdrage€ 323 p.m.
WOZ-waardepeildatum 01-01-2025€ 245.000

Energie

EnergielabelD
IsolatieDakisolatie, muurisolatie, dubbel glas
VerwarmingBlokverwarming
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte76 m²
ObjectoppervlakteKadaster81 m²
Inhoud238 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers3
Slaapkamers2
Badkamers1
Woonlagen1
Gelegen op4e woonlaag

Bouw

Soort woningPortiekflat
Bouwjaar1964
Type omgevingAan rustige weg, in woonwijk, vrij uitzicht

Buitenruimte

BalkonBalkon aanwezig

Ligging

GemeenteVenlo
Waardeontwikkeling
WOZ-waarde van dit adres · 2016 – 2026
WOZ-waarde Huidige vraagprijs

De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.

Veelgestelde vragen

Over Karel van Egmondstraat 196, Venlo

Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?

De vraagprijs van €269.000 ligt 10% boven de WOZ-waarde van €245.000, die is vastgesteld op 1 januari 2025. De WOZ-waarde is de gemeentelijke taxatie en geen actuele marktwaarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 63% gestegen, van €150.000 naar €245.000. De vraagprijs is daarmee hoger dan de laatste gemeentelijke taxatie.

Wat is de indeling van dit appartement?

Het appartement heeft drie kamers, waaronder twee slaapkamers en één badkamer, verdeeld over één woonlaag. De woning is een portiekflat op de vierde woonlaag. Volgens de makelaar is er een balkon aanwezig. De woonoppervlakte is 81 vierkante meter volgens de BAG-registratie en 76 vierkante meter volgens de makelaar.

Wat is de VvE-bijdrage voor deze woning?

De VvE-bijdrage bedraagt €32.300 per jaar. Dit staat vermeld in de advertentie. De woning wordt verwarmd met blokverwarming, wat vaak via een centrale installatie in een portiekflat gaat. De VvE-bijdrage dekt het onderhoud van gemeenschappelijke delen, maar wat precies is inbegrepen staat niet in de advertentie.

Hoe is het gesteld met het funderingsrisico?

Het funderingsrisico is gemiddeld, volgens openbare risicodata op adresniveau. Dit is een gebiedsindicatie, geen inspectie van deze specifieke woning. De woning is gebouwd in 1964, vóór 1970, en in dit postcodegebied is 60% van de panden vóór 1970 gebouwd. De bodemsoort is zand.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

De Jumbo ligt op 198 meter, en de Albert Heijn op 1.165 meter. De Willibrordusschool is op 252 meter. Het Medisch Centrum Groenveld en de Service Apotheek Groenveld liggen op ongeveer 1,1 kilometer. De dichtstbijzijnde bushalte, Venlo Groenstraat, is op 91 meter en wordt bediend door lijnen 4, 5 en 811. Het treinstation Venlo ligt op 1,3 kilometer.

Wat is de geluidsbelasting bij deze woning?

De geluidsbelasting van wegverkeer is 56 dB Lden, wat boven de geluidsnorm ligt, volgens gegevens uit 2022. De geluidsbelasting van spoorweglawaai is 35 dB Lden, wat niet boven de norm ligt, volgens gegevens uit 2023. Dit zijn indicaties op adresniveau, geen metingen ter plaatse.

Hoe is de buurt Stalberg-West beoordeeld door bewoners?

Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,88, op basis van drie beoordelingen. Een bewoner zegt: "Heel sociaal en betrokken. gezellig veilig. ieder jaar bloembakken in ons hofje die door bepaalde bewoners worden verzorgd en onderhouden." Een ander noemt het "Al het goeie van een dorp net naast het centrum van de stad!".

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is D. Dit label zegt iets over de energieprestatie van de woning, maar niet over de bouwkundige staat. Volgens de makelaar heeft de woning dakisolatie, muurisolatie en dubbel glas. Het label D is niet een zeer zuinig label, dus je kunt energiekosten verwachten die hoger liggen dan bij een zuiniger label.

Is er een risico op wateroverlast of overstroming?

Het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050. De kans op wateroverlast bij hevige regen is ook laag. Hittestress is nu laag, maar wordt in 2050 gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen garanties voor deze specifieke woning.