Karel van Egmondstraat 74
Stalberg-West, Venlo
Een appartement met vrij uitzicht in Stalberg-West
Dit appartement aan de Karel van Egmondstraat 74 ligt in de buurt Stalberg-West, een rustige buurt in Venlo. Met een vraagprijs van €278.500 is dit een appartement dat je niet elke dag tegenkomt. De vraagprijs ligt 20% boven de WOZ-waarde, wat het prijstechnisch interessant maakt. Het is een van de appartementen in Venlo die momenteel te koop staan.
De woning zelf
Het appartement heeft 3 kamers, waaronder 2 slaapkamers en 1 badkamer, verdeeld over 1 woonlaag. De woonoppervlakte is volgens de makelaar 79 m², terwijl de BAG-registratie 82 m² aangeeft. De woning heeft een balkon en is gelegen op de 4e verdieping. Het is volle eigendom en wordt verwarmd via een cv-ketel. De VvE-bijdrage bedraagt €200,76 per maand.
Stalberg-West
Met ruim 1.200 inwoners en een mix van leeftijden, is dit een buurt waar veel te beleven valt. Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,88; een van hen zegt: "Heel sociaal en betrokken. gezellig veilig. ieder jaar bloembakken in ons hofje die door bepaalde bewoners worden verzorgd en onderhouden." Een ander noemt het "Al het goeie van een dorp net naast het centrum van de stad!". De buurt Stalberg-West heeft een stedelijkheidsgraad van 1, wat betekent dat het zeer stedelijk is.
Voor de kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, waaronder Talentencampus Venlo Bao op 256 meter. De huisarts is Medisch Centrum Groenveld op 1,0 km, en de apotheek BENU Apotheek Withuisveld op 974 meter. De bushalte Venlo, Gulikstraat op 127 meter biedt verbindingen met lijnen 4, 5 en 811. Het treinstation Venlo ligt op 1,1 km afstand. De gemeente Venlo heeft verder alle nodige voorzieningen.
## WOZ en adresgegevens
De WOZ-waarde van de woning is vastgesteld op €232.000 met een peildatum van 1 januari 2025. De vraagprijs ligt 20% boven deze waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 78% gestegen, van €130.000 naar €232.000. Wat betreft risico's: de geluidsbelasting van wegverkeer is 57 dB Lden, boven de norm, terwijl spoorweglawaai met 36 dB Lden onder de norm blijft. Het funderingsrisico is gemiddeld, mede omdat het gebouw uit 1962 stamt. Het overstromingsrisico is laag, maar wateroverlast bij hevige regen is gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze woning.
Bron
Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Sannen Adviseurs.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over Karel van Egmondstraat 74, Venlo
Wat is de vraagprijs van dit appartement en hoe verhoudt die zich tot de WOZ-waarde?
De vraagprijs is €278.500. De WOZ-waarde is vastgesteld op €232.000 met een peildatum van 1 januari 2025. De vraagprijs ligt 20% boven de WOZ-waarde. Dit betekent dat de vraagprijs hoger is dan de gemeentelijke taxatie, maar dat zegt niets over de uiteindelijke verkoopprijs.
Hoe is de woning ingedeeld?
Het appartement heeft 3 kamers, waaronder 2 slaapkamers en 1 badkamer, verdeeld over 1 woonlaag. De woonoppervlakte is volgens de makelaar 79 m², terwijl de BAG-registratie 82 m² aangeeft. Het appartement heeft een balkon en is gelegen op de 4e verdieping.
Wat is de WOZ-waarde en hoe is die de afgelopen jaren ontwikkeld?
De WOZ-waarde is €232.000 met een peildatum van 1 januari 2025. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 78% gestegen, van €130.000 naar €232.000. Dit is een forse stijging, maar de WOZ-waarde is een gemeentelijke taxatie en geen actuele marktwaarde.
Zijn er risico's op het gebied van fundering of wateroverlast?
Het funderingsrisico is gemiddeld, mede omdat het gebouw uit 1962 stamt. Het overstromingsrisico is laag, maar wateroverlast bij hevige regen is gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
Op loopafstand vind je de Jumbo op 101 meter en meerdere basisscholen, waaronder Talentencampus Venlo Bao op 256 meter. De huisarts is Medisch Centrum Groenveld op 1,0 km en de apotheek BENU Apotheek Withuisveld op 974 meter. De bushalte Venlo, Gulikstraat op 127 meter biedt verbindingen met lijnen 4, 5 en 811. Het treinstation Venlo ligt op 1,1 km afstand.
Hoe is de buurt Stalberg-West?
Stalberg-West heeft ruim 1.200 inwoners en is zeer stedelijk. Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 8,88. Een bewoner zegt: "Heel sociaal en betrokken. gezellig veilig. ieder jaar bloembakken in ons hofje die door bepaalde bewoners worden verzorgd en onderhouden." Een ander noemt het "Al het goeie van een dorp net naast het centrum van de stad!".
Wat is de VvE-bijdrage?
De VvE-bijdrage bedraagt €200,76 per maand. Dit is het bedrag dat je maandelijks betaalt voor het onderhoud van de gemeenschappelijke ruimtes en het gebouw.
Hoeveel bedraagt de prijs per vierkante meter?
De prijs per vierkante meter is €3.525, gebaseerd op de woonoppervlakte volgens de makelaar (79 m²). Dit is een indicatie van de prijs per m², maar de uiteindelijke prijs hangt af van de totale vraagprijs en de oppervlakte.






