Appartement te koop: Korte Houtstraat 8, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenKorte Houtstraat 8

Korte Houtstraat 8

Uilebomen, Den Haag

€ 845.000
Buurt Uilebomen, 'S-GravenhageBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 197m²
119% groter dan gemiddeld in de buurt
Al 641 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 83 dagen
SPAR op 57m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het hart van Den Haag

Dit appartement aan de Korte Houtstraat 8 ademt de sfeer van een klassiek Haags herenhuis. Met 197 m² woonoppervlak is het een van de grotere appartementen in de buurt. Het bouwjaar 1912 geeft karakter, al vraagt energielabel E om aandacht. De vraagprijs van €845.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor appartementen in Den Haag ligt lager.

De buurt Uilebomen

Uilebomen is een levendige buurt in het centrum van Den Haag, met een hoge bevolkingsdichtheid (7000 adressen per km²). De meeste woningen zijn appartementen, en een groot deel van de bewoners is tussen de 25 en 45 jaar. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt. De buurt kent een mix van inkomens, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,7. Meer weten? Bekijk de buurt Uilebomen.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de SPAR op 57 meter, of naar Ekoplaza en Albert Heijn op een paar minuten lopen. Basisscholen en kinderdagverblijven zijn op loopafstand, al is de dichtstbijzijnde basisschool (De Parachute) bijna 2 km verderop. Het treinstation is op 900 meter. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via SQM Vastgoed aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt11 augustus 2024
StatusBeschikbaar
Prijs€ 845.000
Prijs per m²€ 4.289
Woonoppervlakte197m²
Perceeloppervlakte70m²
Bouwjaar1912
EnergielabelE
BuurtUilebomen
WijkCentrum
GemeenteDen Haag

Locatie

Korte Houtstraat 8, 'S-Gravenhage

Buurt statistieken

Gegevens uit Uilebomen

Inwoners4.070
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Uilebomen

Woningvoorraad1.998
Gem. WOZ-waarde€ 389.000
Koopwoningen21%
Huurwoningen78%

Supermarkten

84 binnen 5 km

SPAR
Korte Poten 9
57m
Ekoplaza
Grote Marktstraat 177
255m
Albert Heijn
Turfmarkt 103
257m

Scholen

16 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
1974m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
2756m
Gymnasium Novum
Voortgezet onderwijs · 805 leerlingen
2852m

Veelgestelde vragen

Over Korte Houtstraat 8, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Korte Houtstraat 8?

De woning aan Korte Houtstraat 8 in 'S-Gravenhage heeft energielabel E.

Is €845.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €845.000 ligt 66% boven het buurtgemiddelde van €507.571. Dat komt vooral doordat dit appartement met 197 m² bijna twee keer zo groot is als het gemiddelde (101 m²). De prijs per m² is met €4.289 lager dan het buurtgemiddelde van €5.199. Het is dus een forse woning, maar de prijs per vierkante meter is relatief scherp.

Wat betekent energielabel E voor de stookkosten?

Energielabel E is minder zuinig dan de meeste koopwoningen in de buurt, waar 46,6% label A+ heeft en 44,8% label A. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met een beter label. Het is goed om te weten dat de woning uit 1912 komt, wat vaak gepaard gaat met minder goede isolatie.

Hoe is de buurt Uilebomen om in te wonen?

Uilebomen is een zeer stedelijke buurt met veel voorzieningen op loopafstand. De bevolking is relatief jong (veel 25-45-jarigen) en er zijn veel eenpersoonshuishoudens. Het aantal misdrijven is met 1064 relatief hoog, maar dat past bij een centrumlocatie. De buurt heeft een mix van koop- en huurwoningen.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De dichtstbijzijnde is SPAR op 57 meter. Ook Ekoplaza (255 m) en Albert Heijn (257 m) zijn om de hoek. Voor een grotere supermarkt moet je iets verder lopen, maar alles is binnen 10 minuten bereikbaar.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 900 meter afstand, ongeveer 10 minuten lopen. Dat is handig voor reizen naar andere steden. De buurt heeft een hoge omgevingsadressendichtheid, wat betekent dat er veel voorzieningen en OV-haltes in de buurt zijn.

Wat is de gemiddelde verkoopprijs in de buurt?

In de buurt Uilebomen is de gemiddelde verkoopprijs van koopwoningen €544.324, met een gemiddelde verkooptijd van 122 dagen. De mediaanvraagprijs ligt op €450.000. Dit appartement is met €845.000 een uitschieter, maar ook aanzienlijk groter dan het gemiddelde.