Appartement te koop: Leeuwenwerf 113, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenLeeuwenwerf 113

Leeuwenwerf 113

Kattenburg, Amsterdam

€ 770.000
Buurt Kattenburg, AmsterdamBekijk buurt
Albert Heijn op 388m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Leeuwenwerf 113: een appartement met karakter

Dit appartement aan de Leeuwenwerf in Amsterdam-Oost ademt de sfeer van de jaren zeventig, met een royale woonkamer en een praktische indeling. Met 98 vierkante meter woonoppervlak is het een ruim opgezet appartement in een rustige straat, vlak bij het IJ. De vraagprijs van €770.000 is marktconform voor appartementen in Amsterdam.

Kattenburg: een echte Amsterdamse buurt

Kattenburg is een van de Oostelijke Eilanden, met een mix van oude en nieuwbouw. De buurt heeft een stedelijk karakter, met veel eenpersoonshuishoudens en een gemiddelde leeftijd die rond de 40 ligt. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback, maar de cijfers laten een levendige wijk zien met een hoge bevolkingsdichtheid. De buurt Kattenburg is goed voorzien van openbaar vervoer en voorzieningen.

Het dagelijks leven in de straat

's Ochtends haal je snel een broodje bij de Albert Heijn om de hoek (twee straten verder) of bij Vomar op loopafstand. Voor de kinderen is de Alan Turingschool op loopafstand, en ook de Piet Heinschool en Basisschool Oostelijke Eilanden zijn vlakbij. De gemeente Amsterdam biedt volop mogelijkheden voor recreatie, met parken en het IJ in de buurt.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via 't Huys Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 770.000
Prijs per m²€ 7.857
Woonoppervlakte98m²
Perceeloppervlakte2160m²
Bouwjaar1975
BuurtKattenburg
WijkOostelijke Eilanden/Kadijken
GemeenteAmsterdam

Locatie

Leeuwenwerf 113, Amsterdam

Buurt statistieken

Gegevens uit Kattenburg

Inwoners1.695
Mannen45%
Vrouwen55%

Supermarkten

138 binnen 5 km

Albert Heijn
Kleine Wittenburgerstr 18
388m
Vomar
Cornelis Vermuydenstraat 2
686m
SPAR express
Sarphatistraat 225
738m

Scholen

182 binnen 5 km

Alan Turingschool
Basisonderwijs · 264 leerlingen
267m
Piet Hein
Basisonderwijs · 372 leerlingen
695m
Basisschool Oostelijke Eilanden
Basisonderwijs · 434 leerlingen
726m

Veelgestelde vragen

Over Leeuwenwerf 113, Amsterdam

Is €770.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €770.000 voor een appartement van 98 m² in Kattenburg is marktconform. De prijs per vierkante meter ligt rond de €7.857, wat gebruikelijk is voor deze buurt in Amsterdam. Het bouwjaar 1975 betekent dat je rekening kunt houden met onderhoud, maar de locatie en het formaat maken het een interessante optie.

Hoe is de bereikbaarheid van Kattenburg?

Kattenburg is goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Het treinstation ligt op 1,8 km afstand, dus op loop- of fietsafstand. Ook zijn er diverse bushaltes in de buurt. Met de auto ben je snel op de ringweg A10, al is parkeren in de buurt vaak betaald en beperkt.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de directe omgeving vind je meerdere supermarkten, waaronder Albert Heijn op 388 meter en Vomar op 686 meter. Ook zijn er basisscholen zoals de Alan Turingschool op 267 meter en de Piet Heinschool op 695 meter. Voor dagelijkse boodschappen en schoolgaande kinderen is het dus erg praktisch.

Hoe is de buurt Kattenburg qua veiligheid?

In de CBS-data over Kattenburg worden 77 misdrijven geregistreerd, wat voor een stedelijke buurt in Amsterdam relatief gemiddeld is. Het is een levendige wijk met veel eenpersoonshuishoudens, en de sfeer is over het algemeen rustig, mede door de ligging aan het water.

Wat is het energielabel van deze woning?

Omdat het bouwjaar 1975 is, is het verstandig om bij de makelaar te informeren naar het label. Een ouder label kan wijzen op hogere stookkosten, maar dat hangt ook af van eventuele isolatiemaatregelen.

Zijn er parkeermogelijkheden bij de Leeuwenwerf?