Kopen›Arnhem›Appartementen›Monnikensteeg 246

Monnikensteeg 246

Monnikenhuizen, Arnhem

€ 265.000
Buurt Monnikenhuizen, ArnhemBuurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Populaire buurt voor doorstromers
31% van de bewoners is tussen 45 en 65 jaar
AI-samenvatting

Een galerijflat aan de bosrand

Dit appartement uit 1957 ligt aan de Monnikensteeg, in de wijk Monnikenhuizen. Het is een galerijflat op de vierde woonlaag, met een balkon en vrij uitzicht. De vraagprijs van €265.000 ligt fors onder het gemiddelde van de appartementen in Arnhem, maar de woning heeft wel energielabel G, het minst zuinige label. Daardoor kun je hoge stookkosten verwachten.

De woning zelf

De woning heeft drie kamers, waarvan twee slaapkamers, en één badkamer. Het woonoppervlak is volgens de makelaar 72 m², terwijl de BAG-registratie 69 m² aangeeft. De woning is volledig eigendom en wordt verwarmd met een cv-ketel. Volgens de makelaar is er geen isolatie aanwezig. De VvE-bijdrage is €232,42 per maand.

Monnikenhuizen

Met ruim 2.100 inwoners en een mix van leeftijden is dit een levendige wijk. Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 5,8; een van hen noemt het "Heel rustig fijne buurt heel mooi ook vriendelijke mensen". Een ander zegt: "Veel oudere bewoners en een aantal jongere bewoners, iedereen is vriendelijk en behulpzaam." De wijk ligt aan de rand van de stad, met een park op loopafstand. In gemeente Arnhem zijn er voldoende voorzieningen.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De Coop is op ongeveer 600 meter, en ook de Jumbo is dichtbij. Voor schoolgaande kinderen zijn er meerdere basisscholen en middelbare scholen binnen een kilometer of iets meer. De huisartsenpraktijk De Raepop zit op 1,5 kilometer, en de apotheek Het Span op ongeveer een kilometer. De bushalte Arnhem, Monnikensteeg is op 114 meter, met lijnen 8 en 802. Treinstation Arnhem Presikhaaf ligt op 1,9 kilometer.

WOZ en adresgegevens

De WOZ-waarde is €247.000, vastgesteld op 1 januari 2025. De vraagprijs ligt 7% boven de WOZ-waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 58% gestegen, van €156.000 naar €247.000. Wat betreft risico's: de geluidsbelasting van wegverkeer is 57 dB, boven de norm. Het funderingsrisico is gemiddeld, een gebiedsindicatie. Wateroverlast bij hevige regen is laag, en het overstromingsrisico is laag, ook in 2050. Hittestress is nu laag, maar wordt in 2050 gemiddeld.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Spitman Makelaars | Qualis.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusVerkocht onder voorbehoud
EigendomssituatieVolle eigendom
Aangeboden sinds31 juli 2026

Prijs

Vraagprijs€ 265.000
Prijs per m²€ 3.841
VvE-bijdrage€ 232,42 p.m.
WOZ-waardepeildatum 01-01-2025€ 247.000

Energie

EnergielabelG
IsolatieGeen isolatie
VerwarmingCv-ketel
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte72 m²
ObjectoppervlakteKadaster69 m²
Inhoud238 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers3
Slaapkamers2
Badkamers1
Woonlagen1
Gelegen op4e woonlaag

Bouw

Soort woningGalerijflat (appartement)
Bouwjaar1957
Type omgevingAan bosrand, in woonwijk en vrij uitzicht

Buitenruimte

BalkonBalkon aanwezig

Ligging

BuurtMonnikenhuizen
GemeenteArnhem
Waardeontwikkeling
WOZ-waarde van dit adres · 2016 – 2026
WOZ-waarde Huidige vraagprijs

De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.

Veelgestelde vragen

Over Monnikensteeg 246, Arnhem

Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?

De WOZ-waarde van deze woning is €247.000, vastgesteld op 1 januari 2025. De vraagprijs van €265.000 ligt 7% boven die waarde. Dat betekent dat de vraagprijs iets hoger is dan de gemeentelijke taxatie, maar dat is geen oordeel over de marktwaarde. De WOZ-waarde is een indicatie van de waarde op de peildatum, niet de actuele verkoopprijs.

Wat is de indeling van dit appartement?

Het appartement heeft drie kamers, waarvan twee slaapkamers, en één badkamer. Het is een galerijflat op de vierde woonlaag, met een balkon. De woning heeft één woonlaag en een inhoud van 238 m³. Volgens de makelaar is het woonoppervlak 72 m², terwijl de BAG-registratie 69 m² aangeeft.

Wat betekent energielabel G voor deze woning?

Energielabel G is het minst zuinige label op de schaal van A++++ tot G. Dat betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten. Volgens de makelaar is er geen isolatie aanwezig en wordt de woning verwarmd met een cv-ketel. Het label zegt niets over de bouwkundige staat van de woning, alleen over de energieprestatie.

Hoe is het gesteld met het funderingsrisico?

Het funderingsrisico in dit postcodegebied is gemiddeld, volgens openbare risicodata. Dit is een indicatie op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning. De woning is gebouwd in 1957, vóór 1970, en het hele postcodegebied valt in een KCAF-aandachtsgebied. De bodemsoort is zand.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkt is de Coop op ongeveer 600 meter, en ook de Jumbo is op loopafstand. Er zijn meerdere basisscholen en middelbare scholen binnen een kilometer of iets meer. De huisartsenpraktijk De Raepop zit op 1,5 kilometer, en de apotheek Het Span op ongeveer een kilometer. Treinstation Arnhem Presikhaaf ligt op 1,9 kilometer.

Hoe is het openbaar vervoer geregeld?

De bushalte Arnhem, Monnikensteeg is op 114 meter, met buslijnen 8 en 802. Ook de haltes Arnhem, Geitenkamp en Arnhem, CIOS zijn dichtbij, met respectievelijk lijn 7 en lijnen 8, 608 en 802. Het dichtstbijzijnde treinstation is Arnhem Presikhaaf, op 1,9 kilometer.

Wat is de gemiddelde prijs in de buurt?

De vraagprijs van deze woning ligt 45% onder de buurtgemiddelde vraagprijs van €480.188. Het woonoppervlak van 72 m² is 42% kleiner dan het buurtgemiddelde van 125 m². In de buurt staan momenteel 8 koopwoningen te koop, met een gemiddelde prijs van €480.188 en een mediaan van €381.500.

Wat zeggen bewoners over de wijk?

Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 5,82, op basis van vier beoordelingen. Een bewoner zegt: "Heel rustig fijne buurt heel mooi ook vriendelijke mensen". Een ander noemt het "Ruim, rustig en een met de natuur midden in de stad". Er is ook een negatieve beoordeling, maar de meeste reacties zijn positief.

Is er een risico op wateroverlast of overstroming?

Het risico op wateroverlast bij hevige regen is laag, en ook het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050. Hittestress is op dit moment laag, maar wordt in 2050 gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen garanties voor deze specifieke woning.

Wat is de VvE-bijdrage voor dit appartement?

De VvE-bijdrage is €232,42 per maand. Dit bedrag staat in de advertentie en is bedoeld voor het onderhoud van de gemeenschappelijke delen van de galerijflat.