Monnikensteeg 290
Monnikenhuizen, Arnhem
Een rustig appartement aan de bosrand
Dit appartement aan de Monnikensteeg ligt in Monnikenhuizen, een buurt waar het rustig wonen is. Met een vraagprijs van €250.000 is dit de goedkoopste van de acht koopwoningen die nu in de buurt te koop staan, en de prijs ligt 48% onder de buurtgemiddelde vraagprijs van €480.188. Daarmee is de prijs scherp geprijsd. Het is een van de appartementen in Arnhem die nu op de markt zijn.
Een appartement met drie kamers
De woning uit 1957 heeft drie kamers, waarvan één slaapkamer, en één badkamer. Het appartement ligt op de derde woonlaag en heeft een balkon. Volgens de makelaar is er dakisolatie en een cv-ketel, en het is volle eigendom. De VvE-bijdrage is €242,68 per maand. De woonoppervlakte is 68 m², wat 46% kleiner is dan het buurtgemiddelde van 125 m².
Leven in Monnikenhuizen
Met ruim 2.100 inwoners is dit een buurt waar veel verschillende leeftijden wonen, van jong tot oud. Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 5,8, op basis van vier beoordelingen. Een bewoner noemt het "een goede rustige mooie buurt", terwijl een ander zegt: "Heel rustig fijne buurt heel mooi ook vriendelijke mensen". De sfeer lijkt vooral te draaien om rust en natuur, midden in de stad. Meer over de buurt vind je op de pagina over Monnikenhuizen.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De dagelijkse boodschappen kun je doen bij de Coop op 625 meter of de Jumbo op 908 meter. Voor schoolgaande kinderen is er basisonderwijs op 1,1 kilometer en voortgezet onderwijs op 1,0 kilometer. De huisartsenpraktijk De Raepop zit op 1,6 kilometer en apotheek Het Span op 1,1 kilometer. De dichtstbijzijnde bushalte is Arnhem, CIOS op 76 meter, met de lijnen 8, 608 en 802. Het treinstation Arnhem Presikhaaf ligt op 2,0 kilometer. De gemeente Arnhem heeft verder alle stedelijke voorzieningen.
WOZ en risico-indicaties
De WOZ-waarde is €244.000, vastgesteld op 1 januari 2025. De vraagprijs ligt 2% boven de WOZ-waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 56% gestegen, van €156.000 naar €244.000. Wat betreft risico's op dit adres: de geluidsbelasting van wegverkeer is 58 dB Lden, boven de geluidsnorm, terwijl spoorweglawaai met 26 dB Lden onder de norm blijft. Het funderingsrisico is gemiddeld, een gebiedsindicatie omdat het pand vóór 1970 is gebouwd. Het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050, en de hittestress is nu laag maar wordt in 2050 gemiddeld. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning.
Aanbod en bronnen
Op het moment van schrijven wordt de woning via twee kanalen aangeboden, waaronder Spitman Makelaars | Qualis.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Buitenruimte
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over Monnikensteeg 290, Arnhem
Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?
De vraagprijs van €250.000 ligt 2% boven de WOZ-waarde van €244.000, die is vastgesteld op 1 januari 2025. De WOZ-waarde is de gemeentelijke taxatie en geen actuele marktwaarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 56% gestegen, van €156.000 naar €244.000.
Wat is de indeling van dit appartement?
Het appartement heeft drie kamers, waarvan één slaapkamer, en één badkamer. Het ligt op de derde woonlaag en heeft een balkon. De woonoppervlakte is 68 m². Volgens de makelaar is er dakisolatie en een cv-ketel. De VvE-bijdrage is €242,68 per maand.
Hoe is de buurt Monnikenhuizen?
Monnikenhuizen heeft ruim 2.100 inwoners, met een mix van leeftijden. Bewoners van de wijk geven hun leefomgeving gemiddeld een 5,8, op basis van vier beoordelingen. Een bewoner zegt: "Heel rustig fijne buurt heel mooi ook vriendelijke mensen". Een ander noemt het "een goede rustige mooie buurt".
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
De dichtstbijzijnde supermarkt is de Coop op 625 meter, gevolgd door een Jumbo op 908 meter. Basisonderwijs zit op 1,1 kilometer en voortgezet onderwijs op 1,0 kilometer. De huisartsenpraktijk De Raepop is op 1,6 kilometer en apotheek Het Span op 1,1 kilometer. Het treinstation Arnhem Presikhaaf ligt op 2,0 kilometer.
Hoe is het ov vanaf dit adres?
De dichtstbijzijnde bushalte is Arnhem, CIOS op 76 meter, met de lijnen 8, 608 en 802. Daarnaast zijn er haltes Arnhem, Monnikensteeg op 183 meter en Arnhem, Geitenkamp op 189 meter. Het treinstation Arnhem Presikhaaf ligt op 2,0 kilometer.
Wat is het funderingsrisico van deze woning?
Het funderingsrisico op dit adres is gemiddeld, volgens openbare risicodata. Dit is een gebiedsindicatie, geen inspectie van deze specifieke woning. Het pand is gebouwd in 1957, vóór 1970, en het postcodegebied is een KCAF-aandachtsgebied. De bodemsoort is zand.
Hoe zit het met geluidsoverlast op dit adres?
De geluidsbelasting van wegverkeer is 58 dB Lden, boven de geluidsnorm, volgens gegevens uit 2022. Spoorweglawaai is 26 dB Lden, onder de norm, volgens gegevens uit 2023. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen metingen aan deze woning.
Wat is het energielabel en wat betekent dat?
Het energielabel is C. Dit label zegt iets over de energiezuinigheid van de woning, maar niet over de bouwkundige staat. Volgens de makelaar is er dakisolatie en een cv-ketel. Het label C is een middenklasse label, dus je kunt energiekosten verwachten die tussen zuinig en onzuinig in liggen.
Is er een VvE en wat kost dat?
Ja, er is een VvE en de bijdrage is €242,68 per maand. Dit bedrag staat in de advertentie. De VvE-bijdrage dekt het onderhoud van gemeenschappelijke delen, maar wat precies is inbegrepen, staat niet in de advertentie.





