Peeskesweg 1-5
Beek, Montferland
Een appartement aan de bosrand in Beek
Dit appartement uit 2017 ligt aan de Peeskesweg, een rustige weg aan de rand van het bos in Beek. Met drie woonlagen en een woonoppervlakte van 74 vierkante meter volgens de makelaar, is dit een compacte woning met een open en vrije ligging. De vraagprijs van €395.000 is aan de hoge kant, zo blijkt uit de vergelijking met andere appartementen in Montferland.
De woning zelf
De portiekflat op de tweede woonlaag heeft drie kamers, waaronder twee slaapkamers en één badkamer. De woning is volgens de makelaar voorzien van dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie, en wordt verwarmd met een cv-ketel. Het appartement is in volle eigendom en de VvE-bijdrage bedraagt €164,91 per maand. De BAG-registratie geeft een woonoppervlakte van 75 vierkante meter, terwijl de makelaar 74 vierkante meter opgeeft.
Leven in Beek
Beek is een dorp met ruim 1.200 inwoners, waarvan een kwart 65 jaar of ouder is. Bewoners van de gemeente Montferland geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,35, op basis van zeven beoordelingen. Een bewoner zegt: "Het is hier prettig wonen." Een ander noemt het "goed wonen", al merkt hij op dat het drukker wordt in de straat. De buurt Beek heeft een hoog aandeel koopwoningen, namelijk 82 procent.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De Coop ligt op twee straten verder, op 256 meter, en de huisartsenpraktijk Kilder is op ongeveer 4,4 kilometer. Basisschool Laetare is de dichtstbijzijnde school, op 4,3 kilometer. De bushalte Beek, Kerk met lijn 196 is om de hoek, op 184 meter. Het treinstation Emmerich-Elten ligt op 4,4 kilometer. De gemeente Montferland heeft verder een ruim aanbod aan voorzieningen in de omliggende dorpen.
WOZ en risico-indicaties
De WOZ-waarde is vastgesteld op €342.000 met peildatum 1 januari 2025, en de vraagprijs ligt 15% boven die waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 85% gestegen, van €185.000 naar €342.000. Wat betreft risico's op adresniveau: de geluidsbelasting door wegverkeer is 53 dB Lden, boven de geluidsnorm. Het funderingsrisico is laag, met zand als bodemsoort. De kans op wateroverlast bij hevige regen is gemiddeld, en het overstromingsrisico is zowel nu als in 2050 laag. Dit zijn gebiedsindicaties, geen inspectie van deze woning.
Aanbod en bronnen
Op het moment van schrijven wordt de woning via twee kanalen aangeboden, waaronder Rosendaal Makelaars BV op Funda.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.
Veelgestelde vragen
Over Peeskesweg 1-5, Beek (Gem. Montferland)
Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?
De vraagprijs van €395.000 ligt 15% boven de WOZ-waarde van €342.000, die is vastgesteld op 1 januari 2025. De WOZ-waarde is de gemeentelijke taxatie en geen actuele marktwaarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 85% gestegen, van €185.000 naar €342.000.
Hoe is het appartement ingedeeld?
Het appartement op de tweede woonlaag heeft drie kamers, waaronder twee slaapkamers en één badkamer. De woning telt drie woonlagen en heeft een inhoud van 245 kubieke meter. Volgens de makelaar is de woonoppervlakte 74 vierkante meter, terwijl de BAG-registratie 75 vierkante meter aangeeft.
Wat is de VvE-bijdrage?
De VvE-bijdrage bedraagt €164,91 per maand. Dit bedrag staat vermeld in de advertentie en is bedoeld voor het onderhoud van de gemeenschappelijke delen van het appartementencomplex. De woning is in volle eigendom.
Welke isolatie en verwarming heeft de woning?
Volgens de makelaar is de woning voorzien van dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie. De verwarming gaat via een cv-ketel. Het energielabel is A, wat een zuinig label is.
Wat is het funderingsrisico voor deze woning?
Het funderingsrisico op dit adres is laag, met zand als bodemsoort. Dit is een indicatie op gebiedsniveau op basis van openbare data, geen inspectie van deze specifieke woning. De kans op wateroverlast bij hevige regen is gemiddeld, en het overstromingsrisico is laag, zowel nu als in 2050.
Hoe is de geluidssituatie rond de woning?
De geluidsbelasting door wegverkeer is 53 dB Lden, boven de geluidsnorm, volgens gegevens uit 2022. Dit is een indicatie op adresniveau uit de Atlas Leefomgeving. Een bewoner van de gemeente merkt op dat het drukker wordt in de straat, met 4200 auto's per etmaal.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
De dichtstbijzijnde supermarkt is Coop op 256 meter. De huisartsenpraktijk Kilder ligt op 4,4 kilometer en de apotheek Bergh op 5 kilometer. Basisschool Laetare is op 4,3 kilometer. De bushalte Beek, Kerk met lijn 196 is op 184 meter, en het treinstation Emmerich-Elten ligt op 4,4 kilometer.
Hoe beoordelen bewoners de gemeente Montferland?
Bewoners van de gemeente Montferland geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,35, op basis van zeven beoordelingen. Een bewoner zegt: "Het is hier prettig wonen." Een ander noemt het "goed wonen", maar merkt op dat het drukker wordt in de straat.
Wat is de samenstelling van de buurt Beek?
Beek heeft 1.245 inwoners, waarvan 26 procent 65 jaar of ouder is. Het aandeel koopwoningen is 82 procent. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2,2 personen. Een derde van de huishoudens heeft kinderen.





