Appartement te koop: Regentesseplein 218B, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenRegentesseplein 218B

Regentesseplein 218B

Koningsplein en omgeving, Den Haag

€ 265.000
Buurt Koningsplein en omgeving, 'S-GravenhageBekijk buurt
Albert Heijn op 123m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
39% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter aan het Regentesseplein

Dit appartement aan het Regentesseplein ademt de sfeer van een oude Haagse volksbuurt, met hoge plafonds en authentieke details uit 1899. Met 58 m² woonoppervlak is het compact maar knus, en de vraagprijs van €265.000 ligt fors lager dan het buurtgemiddelde. Het is een van de voordeligere appartementen in Den Haag.

Koningsplein e.o.: levendig en centraal

De buurt Koningsplein e.o. is een levendige, centraal gelegen wijk met een mix van jonge huishoudens en gezinnen. Bewoners waarderen de sociale cohesie en de overvloed aan voorzieningen. Een bewoner zegt: "Vriendelijke buurt, woon er al 10 jaar." Enkele bewoners: "Leuke centraal gelegen buurt met goede voorzieningen" en "Fijne buurt om in te wonen. Supermarkten in overvloed. Leuke restaurants en cafeetjes. Maar ook rustig, vooral in de avond." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen.

Dagelijkse leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Albert Heijn op 137 meter of de Jumbo twee straten verder. Ook zijn er meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Parachute en de PCBS Groen van Prinsterer. De gemeente Den Haag biedt verder talloze restaurants en cafés op korte afstand.

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Rick Real Estate Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 juni 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 265.000
Prijs per m²€ 4.569
Woonoppervlakte58m²
Bouwjaar1899
EnergielabelD
GemeenteDen Haag

Locatie

Regentesseplein 218B, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 7 bewoners

8.1
Sarah
27-10-2025
Gezellig

Vriendelijke buurt woon der al 10 jaar

8.4
Dewi vd Weerd
19-08-2025
Heel gezellige buurt met goede sociale cohesie

Leuke centraal gelegen buurt met goede voorzieningen. Zou iets groener mogen.

7.7
Shantie
13-08-2025
Fijne buurt om te wonen

Fijne buurt om in te wonen. Supermarkten in overvloed. Leuke restaurants en cafeetjes. Maar ook rustig vooral in de avond.

8.1
A.B
30-12-2024
In de Weimar is alles fijner

Vriendelijke behulpzame mensen

7.0
Levi kamerbeek
08-06-2024
Gezzelig

Tof

9.0
David Zonnenberg
20-11-2023
Ontzettend fijn gevoel

Hele fijne week met vriendelijke mensen

Buurt statistieken

Gegevens uit Koningsplein en omgeving

Inwoners7.660
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Koningsplein en omgeving

Woningvoorraad4.088
Gem. WOZ-waarde€ 398.000
Koopwoningen38%
Huurwoningen61%

Supermarkten

82 binnen 5 km

Albert Heijn
Weimarstraat 118
123m
Jumbo
Weimarstraat 180
258m
Albert Heijn
Conradkade 67
434m

Scholen

2 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
4275m
Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer
Basisonderwijs · 343 leerlingen
4949m

Veelgestelde vragen

Over Regentesseplein 218B, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Regentesseplein 218B?

De woning aan Regentesseplein 218B in 'S-Gravenhage heeft energielabel D.

Is €265.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €265.000 ligt ongeveer 50% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€530.059). Dat komt deels doordat het woonoppervlak met 58 m² kleiner is dan het buurtgemiddelde van 93 m². Het is een scherpe prijs voor een appartement in deze centraal gelegen buurt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Het energielabel is D. Dat betekent dat de woning niet heel zuinig is, maar ook niet extreem onzuinig. Je kunt rekening houden met gemiddelde stookkosten, maar concrete bedragen zijn niet te geven zonder verbruiksgegevens.

Hoe is de buurt Koningsplein e.o. om in te wonen?

De buurt wordt door bewoners beoordeeld met een 8,19. Ze noemen het gezellig, centraal gelegen en met goede voorzieningen. Er zijn veel supermarkten, restaurants en cafés, maar het is 's avonds ook rustig. De buurt heeft een mix van jonge mensen en gezinnen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals De Parachute (op 4,2 km) en de PCBS Groen van Prinsterer (op 4,9 km). Voor voortgezet onderwijs kun je naar het Sint-Maartenscollege of Gymnasium Novum, beide op ongeveer 5 km.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in het meest recente jaar 330 misdrijven geregistreerd. Dat is een gemiddeld aantal voor een stedelijke wijk. De bewoners geven in hun reviews aan dat de buurt veilig en prettig is om in te wonen.

Wat is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,6 km afstand. Dat is niet direct om de hoek, maar met de bus of tram ben je er zo. De buurt is goed ontsloten met meerdere bus- en tramlijnen.

Rick Real Estate Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Bekijk aanbod
Met Quicklane™ genereer je een persoonlijke reactie en mail je die direct naar de aanbieder.
Gevonden op 3 bronnen
Rick Real Estate Makelaardij
rickrealestate.nl
Bekijk
Rick Real Estate Makelaardij
vastgoednederland.nl
Bekijk
Rick Real Estate Makelaardij
funda.nl
Bekijk
Buurtje.nl
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.

Vergelijkbare woningen in de buurt

6 woningen in de buurt Koningsplein en omgeving

Bekijk aanbod
Buurtje.nl
Bekijk deze woning in de appRegentesseplein 218B, 'S-Gravenhage
Bekijk