Appartement te koop: Sint Martinushof 2, Gendt
KopenLingewaardAppartementenSint Martinushof 2

Sint Martinushof 2

Centrum Gendt, Lingewaard

€ 1.125.000
Buurt Centrum Gendt, GendtBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 281m²
281m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 280m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een statig appartement in het hart van Gendt

Dit royale appartement aan de Sint Martinushof 2 ademt karakter. Met 281 vierkante meter woonoppervlak en een bouwjaar van 1930 heeft het de allure van een herenhuis, maar dan als appartement. Het energielabel A is een fijne verrassing voor zo'n klassiek pand. De vraagprijs van €1.125.000 is aan de hoge kant, maar past bij de unieke combinatie van ruimte, historie en zuinigheid. Benieuwd naar andere appartementen in Lingewaard?

Centrum Gendt: dorps wonen met alle gemakken

De buurt Centrum Gendt is een typisch dorpscentrum: rustig, groen en overzichtelijk. Er wonen 830 mensen, waarvan opvallend veel 65-plussers (265). De buurt heeft een mix van gezinnen en alleenstaanden, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,1. Het is een plek waar je elkaar nog kent. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: een lage misdaadcijfer (18 misdrijven) en een omgevingsadressendichtheid van 877, dat is dorps, niet stads.

Het dagelijks leven: boodschappen en school om de hoek

Het leven in Gendt is overzichtelijk. Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, twee straten verder (280 meter). Ook de PLUS is op loopafstand (635 meter). Voor de kinderen zijn er twee basisscholen naast de deur: Integraal kindcentrum de Tichelaar op 65 meter en IIKC De Vonkenmorgen op 117 meter. Een park of plantsoen vind je op 900 meter. De gemeente Lingewaard biedt een fijne mix van dorpsleven en voorzieningen.

Aangeboden door Stad en Land Makelaardij

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Stad en Land Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.125.000
Prijs per m²€ 4.004
Woonoppervlakte281m²
Perceeloppervlakte193m²
Bouwjaar1930
EnergielabelA
BuurtCentrum Gendt
WijkGendt
GemeenteLingewaard

Locatie

Sint Martinushof 2, Gendt

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum Gendt

Inwoners830
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
Julianastraat 12
280m
PLUS
Dorpstraat 68
635m
SPAR
Kerkstraat 16A
2765m

Scholen

11 binnen 5 km

Integraal kindcentrum de Tichelaar
Basisonderwijs · 194 leerlingen
65m
IIKC De Vonkenmorgen
Basisonderwijs · 332 leerlingen
117m
IKC De Doornick
Basisonderwijs · 133 leerlingen
2689m

Veelgestelde vragen

Over Sint Martinushof 2, Gendt

Welk energielabel heeft Sint Martinushof 2?

De woning aan Sint Martinushof 2 in Gendt heeft energielabel A.

Is €1.125.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.125.000 is fors, maar het appartement is ook uitzonderlijk: 281 m² woonoppervlak, energielabel A en een monumentaal karakter uit 1930. In de buurt Centrum Gendt zijn koopwoningen in de meerderheid (63%), maar dit formaat is zeldzaam. Of de prijs marktconform is, hangt af van de exacte staat en afwerking.

Hoe is de buurt Centrum Gendt om in te wonen?

Centrum Gendt is een rustige, dorps woonwijk met veel 65-plussers en een mix van gezinnen en alleenstaanden. De buurt heeft een laag criminaliteitscijfer (18 misdrijven) en een omgevingsadressendichtheid van 877, wat duidt op een ruime opzet. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand, en het treinstation ligt op 10,1 km.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Dit label is bijzonder voor een pand uit 1930 en wijst op goede isolatie en moderne installaties. De stookkosten zullen relatief laag zijn, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je verbruik en de energieprijzen. Een A-label is een groot pluspunt voor dit type woning.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn twee basisscholen op loopafstand: Integraal kindcentrum de Tichelaar op 65 meter en IIKC De Vonkenmorgen op 117 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar het nabijgelegen dorp of stad, de dichtstbijzijnde school ligt op 4,8 km. Dat is een aandachtspunt voor gezinnen met oudere kinderen.

Hoe is het met de supermarkten in de omgeving?

Boodschappen doen is gemakkelijk: de Albert Heijn zit op 280 meter en de PLUS op 635 meter. Beide zijn goed beloopbaar. Voor een groter aanbod kun je uitwijken naar supermarkten in omliggende dorpen, maar voor dagelijkse boodschappen heb je alles binnen handbereik.