Appartement te huur: Sonmansstraat 126A01, Rotterdam
HurenRotterdamAppartementenSonmansstraat 126A01

Sonmansstraat 126A01

Blijdorp, Rotterdam

€ 2.650 p.m.
Buurt Blijdorp, RotterdamBekijk buurt
PLUS op 195m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
47% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Rustig wonen in Blijdorp

Dit appartement aan de Sonmansstraat in Blijdorp biedt een fijne plek in een groene, rustige buurt. Het Vroesenpark en Diergaarde Blijdorp liggen om de hoek, en de metro is vlakbij. Met 67 m² woonoppervlak is het een compacte woning, maar de indeling is praktisch. De huurprijs van €2.650 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde van €2.337, maar de ligging en sfeer maken het aantrekkelijk. Bekijk ook andere appartementen in Rotterdam.

Buurt Blijdorp

Blijdorp is een rustige, groene wijk waar bewoners elkaar nog kennen. Op basis van vijf beoordelingen krijgt de buurt een 7,55. Een bewoner zegt: "Rustige buurt, waar buren elkaar kennen en helpen, als het nodig is." Een ander noemt het "Gezellige, rustige buurt met leuke mensen." De buurt heeft veel eenpersoonshuishoudens en een mix van jong en oud. Meer weten? Lees over de buurt Blijdorp.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de PLUS op twee straten verder (195 m) of de Albert Heijn om de hoek (209 m). Ook zijn er scholen dichtbij: basisschool Dominicus op 206 m en De Margriet op 365 m. Het Vroesenpark is naast de deur (0,2 km). De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Executive Home Rentals (EHR) Rotterdam.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.650 p.m.
Prijs per m²€ 40 p.m.
Woonoppervlakte67m²
Perceeloppervlakte137m²
Bouwjaar1933
BuurtBlijdorp
WijkNoord
GemeenteRotterdam

Locatie

Sonmansstraat 126A01, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Goed · 5 bewoners

8.4
Lola
11-01-2026
Rustige buurt, waar buren elkaar kennen en helpen, als het nodig is.

Rustige buurt met oudere en jongere bewoners. Openbaar vervoer( metro)en Vroesenpark vlakbij. Hier zeggen bewoners elkaar nog gedag en maken een praatje en helpen elkaar, als het nodig is.

9.0
Lola
16-11-2025
Gezellige,rustig buurt met leuke mensen.

Gezellige buurt met veel groen. Vroesenpark en Diergaarde Blijdorp vlakbij. Leuke mensen. Hier zegt men elkaar nog gedag op straat. Goed openbaar vervoer(metro). Supermarkten en allerlei andere winkels dichtbij. Leuke restaurants en horeca.

7.1
Oglaya
16-03-2025
Rustig wonen in de stad

Veel individuen, weinig gezamenlijke buurtzin

6.4
nigel
01-06-2024
leuke rustige buurt! vlak naast vroesenpark

veel verouderde appartmenten waar niks aan gedaan word..

6.8
nigel
24-10-2023
alledaags, niks bijzonders

het is een mooie buurt, vlak naast het vroesepark! Naar mijn idee wel weinig te doen voor jongeren, daarvoor moet je dan weer naar de stad toe.

Buurt statistieken

Gegevens uit Blijdorp

Inwoners10.420
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Blijdorp

Woningvoorraad5.613
Gem. WOZ-waarde€ 383.000
Koopwoningen56%
Huurwoningen44%

Supermarkten

90 binnen 5 km

PLUS
Stadhoudersplein 135
195m
Albert Heijn
Statenweg 103
209m
Albert Heijn
Bentinckplein 40
602m

Scholen

174 binnen 5 km

Grafisch Lyceum Rotterdam VMBO voor Vormgeven & Me
Voortgezet onderwijs · 494 leerlingen
128m
Dominicus
Basisonderwijs · 175 leerlingen
206m
De Margriet
Basisonderwijs · 551 leerlingen
365m

Veelgestelde vragen

Over Sonmansstraat 126A01, Rotterdam

Is de huurprijs van €2.650 marktconform voor deze buurt?

De gemiddelde huurprijs in Blijdorp is €2.337, met een mediaan van €2.350. De prijs van €2.650 ligt daar boven, maar de woning is ook kleiner dan gemiddeld (67 m² versus 90 m²). De prijs per m² is €39,55, wat hoger is dan het buurtgemiddelde van €27,22. De ligging nabij parken en OV kan de meerprijs verklaren.

Hoe is het openbaar vervoer in Blijdorp?

De metro is vlakbij, en het treinstation ligt op 2,2 km afstand. Bewoners noemen het OV goed.

Wat voor buren kan ik verwachten in deze straat?

Uit buurtreviews blijkt dat bewoners elkaar groeten en helpen. De buurt heeft een mix van jong en oud, met veel eenpersoonshuishoudens (3360) en een gemiddelde huishoudensgrootte van 1,7. Er zijn ook gezinnen met kinderen (1025 huishoudens).

Zijn er parken in de buurt?

Ja, het Vroesenpark ligt op 0,2 km afstand, dus naast de deur. Ook Diergaarde Blijdorp is vlakbij. Bewoners waarderen het vele groen in de buurt.

Hoe veilig is Blijdorp?

In de buurt zijn 739 misdrijven geregistreerd, maar dat getal zegt niet alles over de straat zelf. Bewoners omschrijven de buurt als rustig en sociaal.

Wat is de gemiddelde huurprijs per m² in Blijdorp?

De gemiddelde huurprijs per m² in Blijdorp is €27,22. Dit appartement heeft een prijs per m² van €39,55, wat aanzienlijk hoger is. Dat komt doordat de woning kleiner is dan het buurtgemiddelde.

Executive Home Rentals (EHR) Rotterdam
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Executive Home Rentals (EHR) Rotterdam
huispedia.nl
Bekijk
Executive Home Rentals (EHR) Rotterdam
funda.nl
Bekijk