Kopen›Den Bosch›Appartementen›Torenstraat 4

Torenstraat 4

Binnenstad centrum, Den Bosch

€ 450.000
Buurt Binnenstad centrum, 'S-HertogenboschBuurt
Albert Heijn op 420m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
44% van de bewoners is tussen 25 en 45 jaar
AI-samenvatting

Een bovenwoning in het hart van Den Bosch

Deze bovenwoning aan de Torenstraat staat midden in de levendige Binnenstad centrum, waar je zo de historische straten van Den Bosch inloopt. Met drie woonlagen en twee badkamers is het een compact maar compleet appartement. De vraagprijs van €450.000 is scherp, zeker vergeleken met het gemiddelde van appartementen in Den Bosch.

De woning zelf

De makelaar omschrijft dit als een bovenwoning met drie kamers, waarvan twee slaapkamers, en twee badkamers. Het woonoppervlak verschilt per bron: volgens de BAG-registratie is het 91 m², de makelaar geeft 77 m² op. De woning heeft een cv-ketel en een VvE-bijdrage van €154 per maand. Het bouwjaar is 1500 en het energielabel is D.

Binnenstad centrum

Met bijna 7.000 inwoners is dit een bruisende buurt, waar veel alleenstaanden wonen en de meeste inwoners tussen de 25 en 45 jaar zijn. Bewoners van de gemeente Den Bosch geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,95; een van hen noemt het "Geweldig" en waardeert de korte afstand tot de Maasdijk en de faciliteiten in het dorp. Een ander zegt: "Fijne buurt met goede sociale contacten". De buurt Binnenstad centrum heeft een woningvoorraad van 4.580 woningen, waarvan 34% koopwoningen.

Voorzieningen en bereikbaarheid

De dagelijkse boodschappen doe je bij Albert Heijn op 420 meter of Jumbo op 599 meter. De dichtstbijzijnde huisarts is Fonkelzorg Den Bosch op 483 meter en de apotheek zit op 218 meter. De bushalte Sint Josephstraat is op 64 meter met lijn 70, en het treinstation 's-Hertogenbosch ligt op 923 meter. De gemeente Den Bosch heeft verder voldoende scholen en zorg in de omgeving.

WOZ en adresgegevens

De WOZ-waarde is €514.000, peildatum 2025-01-01, en de vraagprijs ligt 12% onder de WOZ-waarde. Tussen 2020 en 2025 is de WOZ-waarde met 37% gestegen, van €375.000 naar €514.000. Wat betreft risico's: de geluidsbelasting van wegverkeer is 61 dB Lden, boven de norm, en spoorweglawaai is 32 dB Lden, onder de norm. Het funderingsrisico is gemiddeld, een gebiedsindicatie op basis van veengrond en oude bouw. Wateroverlast bij hevige regen is laag, het overstromingsrisico is gemiddeld en hittestress is gemiddeld.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder De Koster Makelaars op Funda.

Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.

Kenmerken

Details van deze woning

Overdracht

StatusBeschikbaar
Aangeboden sinds17 september 2026
Datum ontdekt30 september 2026

Prijs

Vraagprijs€ 450.000
Prijs per m²€ 4.945
VvE-bijdrage€ 154 p.m.
WOZ-waardepeildatum 01-01-2025€ 514.000

Energie

EnergielabelD
VerwarmingCv-ketel
Bespaar tot € 400 op je energierekeningVergelijk nu

Oppervlakten en inhoud

Woonoppervlakte77 m²
ObjectoppervlakteKadaster91 m²
Inhoud253 m³
Verzeker je huis en spullenVerzekeren

Indeling

Kamers3
Slaapkamers2
Badkamers2
Woonlagen3

Bouw

Soort woningAppartement
Bouwjaar1500
Type omgevingIn centrum
Waardeontwikkeling
WOZ-waarde van dit adres · 2016 – 2026
WOZ-waarde Huidige vraagprijs

De WOZ-waarde wordt jaarlijks door de gemeente vastgesteld met 1 januari als peildatum, en loopt daarmee ongeveer een jaar achter op de markt. Het is een geschatte marktwaarde, geen verkoopprijs.

Veelgestelde vragen

Over Torenstraat 4, 'S-Hertogenbosch

Hoe verhoudt de vraagprijs zich tot de WOZ-waarde?

De vraagprijs van €450.000 ligt 12% onder de WOZ-waarde van €514.000, peildatum 2025-01-01. Dat betekent dat de vraagprijs lager is dan de gemeentelijke taxatie. De WOZ-waarde is echter geen actuele marktwaarde, maar een taxatie op een vast moment. De historische ontwikkeling laat zien dat de WOZ-waarde tussen 2020 en 2025 met 37% is gestegen, van €375.000 naar €514.000.

Wat is de indeling van deze bovenwoning?

De makelaar omschrijft de woning als een bovenwoning met drie kamers, waarvan twee slaapkamers, en twee badkamers. De woning heeft drie woonlagen en een inhoud van 253 m³. Het woonoppervlak verschilt per bron: volgens de BAG-registratie is het 91 m², de makelaar geeft 77 m² op. De woning heeft een cv-ketel en een VvE-bijdrage van €154 per maand.

Wat is het funderingsrisico van deze woning?

Het funderingsrisico is gemiddeld, volgens openbare risicodata op adresniveau. Dit is een gebiedsindicatie, geen inspectie van deze specifieke woning. De woning is gebouwd in 1500 op veengrond, wat kan wijzen op houten palen of een ondiepe fundering. Daarnaast valt het postcodegebied in een KCAF-aandachtsgebied, waar 94% van de panden vóór 1970 is gebouwd.

Hoe is het gesteld met geluidsoverlast in de buurt?

De geluidsbelasting van wegverkeer is 61 dB Lden, boven de geluidsnorm, peiljaar 2022. Spoorweglawaai is 32 dB Lden, niet boven de norm, peiljaar 2023. Dit zijn indicaties op gebiedsniveau, geen metingen aan deze woning.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkten zijn Albert Heijn op 420 meter en Jumbo op 599 meter. De huisarts Fonkelzorg Den Bosch zit op 483 meter en de Service Apotheek Albers op 218 meter. De bushalte Sint Josephstraat is op 64 meter met lijn 70, en het treinstation 's-Hertogenbosch ligt op 923 meter. Er zijn ook diverse scholen binnen een straal van 5 kilometer.

Wat zeggen bewoners over de gemeente Den Bosch?

Bewoners van de gemeente Den Bosch geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,95, op basis van 39 beoordelingen. Een bewoner noemt het "Geweldig" en waardeert de korte afstand tot de Maasdijk en de faciliteiten in het dorp. Een ander zegt: "Fijne buurt met goede sociale contacten". Deze beoordelingen gaan over de gemeente, niet specifiek over de buurt Binnenstad centrum.

Hoe is de woning geprijsd ten opzichte van de buurt?

De vraagprijs van €450.000 ligt 37% onder de buurtgemiddelde vraagprijs van €715.800. De prijs per m² is €5.844, op basis van de makelaar-opgave van 77 m². Het buurtgemiddelde per m² is €6.124. De woning is daarmee scherp geprijsd, maar het woonoppervlak is ook kleiner dan het buurtgemiddelde van 118 m².

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is D. Dit label zegt iets over de energieprestatie van de woning, maar niet over de bouwkundige staat. In de buurt heeft 19,8% van het koopaanbod een label D of lager. Met label D kun je te maken krijgen met hogere stookkosten dan bij een zuiniger label, maar de exacte kosten hangen af van je gebruik.