Appartement te koop: Valepoort 4A, Arnhem
KopenArnhemAppartementenValepoort 4A

Valepoort 4A

Markt, Arnhem

€ 335.000
Buurt Markt, ArnhemBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
SPAR op 144m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
47% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Wonen in een energielabel A-appartement in hartje Arnhem

Dit appartement aan de Valepoort 4A combineert de charme van 1924 met moderne energiezuinigheid. Met 70 m² woonoppervlak en een energielabel A is het een comfortabele stek midden in de stad. De vraagprijs van €335.000 is marktconform voor een appartement in deze buurt, zeker vergeleken met andere appartementen in Arnhem.

De buurt Markt: levendig en stedelijk

De buurt Markt is het kloppende centrum van Arnhem. Een bewoner zegt: "Ik woon sinds 2003 op het Eiland en heb het zien groeien tot waar het nu is. Erg trots om zo je buurt te zien groeien en goede contacten te onderhouden met de ondernemers en bewoners." Een ander noemt: "Ik vind het heerlijk om aan de rand van de stad te wonen, je bent zo bij alle winkels en terrassen. Daarnaast zit er een leuk park om de hoek." Op basis van twee beoordelingen krijgt de buurt een 7,3. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen tussen 25 en 45 jaar.

Het dagelijks leven: alles om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de SPAR of PLUS. Ook een Ekoplaza en Albert Heijn zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar Montessorischool De Binnenstad, om de hoek, of Jenaplan basisschool de Sterrenkring, vijf minuten lopen. Het Stedelijk Gymnasium Arnhem is tien minuten lopen. De gemeente Arnhem biedt een levendige omgeving met restaurants, parken en cultuur.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Zaat Vastgoed en Zaat Vastgoed op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 februari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 335.000
Prijs per m²€ 4.786
Woonoppervlakte70m²
Perceeloppervlakte66m²
Bouwjaar1924
EnergielabelA
BuurtMarkt
WijkCentrum
GemeenteArnhem

Locatie

Valepoort 4A, Arnhem

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

8.3
JS
09-10-2025
De 7 straatjes

Ik woon sinds 2003 op het Eiland en heb het zien groeien tot waar het nu is. Erg trots om zo je buurt te zien groeien en goede contacten te onderhouden met de ondernemers en bewoners.

6.4
J.J.
10-07-2023
Centrumzijde

Ik vind het heerlijk om aan de rand van de stad te wonen, je bent zo bij alle winkels en terrassen. Daarnaast zit er een leuk park om de hoek. Het echte buurtgevoel mist hierbij wel omdat het geen gezellig woonwijk is.

Buurt statistieken

Gegevens uit Markt

Inwoners1.605
Mannen53%
Vrouwen47%

Woningmarkt

Gegevens uit Markt

Woningvoorraad921
Gem. WOZ-waarde€ 297.000
Koopwoningen24%
Huurwoningen76%

Supermarkten

53 binnen 5 km

SPAR
Koningstraat 32
144m
PLUS
Roggestraat 26
201m
Ekoplaza
Looierstraat 6-8
208m

Scholen

77 binnen 5 km

Montessorischool De Binnenstad
Basisonderwijs · 196 leerlingen
201m
Jenaplan basisschool de Sterrenkring
Basisonderwijs · 122 leerlingen
357m
De Opmaat
Speciaal onderwijs · 7 leerlingen
484m

Veelgestelde vragen

Over Valepoort 4A, Arnhem

Welk energielabel heeft Valepoort 4A?

De woning aan Valepoort 4A in Arnhem heeft energielabel A.

Is €335.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €335.000 ligt dicht bij de mediaanprijs van €332.000 voor koopwoningen in de buurt Markt. De gemiddelde prijs per m² is €6.386, wat voor dit appartement van 70 m² neerkomt op €4.786 per m², iets onder het buurtgemiddelde. De prijs is daarmee marktconform.

Hoe is de buurt Markt om in te wonen?

De buurt Markt is het centrum van Arnhem, met veel winkels, terrassen en uitgaansgelegenheden. Bewoners waarderen de levendigheid en de nabijheid van voorzieningen, maar missen soms het buurtgevoel van een woonwijk. Het is een stedelijke omgeving met veel eenpersoonshuishoudens en jonge mensen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het appartement heeft energielabel A, wat betekent dat het zeer energiezuinig is. In de buurt heeft 75% van de koopwoningen ook label A. Dit label duidt op lage energiekosten, al zijn de exacte bedragen afhankelijk van gebruik en tarieven.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Montessorischool De Binnenstad (201 m) en Jenaplan basisschool de Sterrenkring (357 m). Voor voortgezet onderwijs is het Stedelijk Gymnasium Arnhem op 1 km afstand.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,1 km afstand, ongeveer 15 minuten lopen. Daarmee is het openbaar vervoer goed bereikbaar.

Wat voor type woning is dit?

Het is een appartement van 70 m², gebouwd in 1924. Het heeft energielabel A en is gelegen in het centrum van Arnhem. De woning is geschikt voor eenpersoonshuishoudens of stellen.

Zaat Vastgoed
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen