Een bovenwoning met karakter in hartje Arnhem
Dit appartement uit 1924 ligt aan de Valepoort, een rustige weg midden in de Arnhemse binnenstad. Met 55 vierkante meter woonoppervlak is het compact, maar de ligging maakt veel goed: winkels, horeca en cultuur zijn letterlijk om de hoek. De vraagprijs van €319.000 is marktconform voor deze buurt, waar het gemiddelde aanbod een stuk hoger ligt. Wie zoekt naar appartementen in Arnhem vindt hier een betaalbare optie in het centrum.
Een compacte woning op de derde verdieping
De woning is een bovenwoning op de derde woonlaag en telt twee kamers, waarvan één slaapkamer, plus een badkamer. Volgens de makelaar is de woning volledig geïsoleerd en voorzien van een c.v.-ketel. De ligging wordt omschreven als aan een rustige weg, in het centrum en beschut. De VvE-bijdrage bedraagt €5.000 per jaar, een fors bedrag dat je mee moet nemen in de maandlasten.
Leven in de Marktbuurt
Met zo'n 1.575 inwoners is dit een levendige buurt, waar de helft van de bewoners tussen de 25 en 45 jaar oud is. Het is een buurt van alleenstaanden: 69 procent van de huishoudens bestaat uit één persoon. Bewoners van de wijk Centrum geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,4. Een bewoner zegt: "Mooie buurt dicht bij de fijnste voorzieningen", terwijl een ander opmerkt: "Als er minder zwerver en vage mensen zouden zijn dan zou de buurt geweldig zijn." Het zijn eerlijke geluiden uit een buurt die leeft. Meer over de buurt Markt lees je op de buurtpagina.
Voorzieningen en bereikbaarheid
De dagelijkse boodschappen zijn zo gedaan: SPAR ligt op 144 meter, PLUS op 201 meter en Ekoplaza op 208 meter. Voor schoolgaande kinderen is Montessorischool De Binnenstad op 201 meter, en de huisarts zit op 575 meter. De bushalte Stadstheater Arnhem is op 203 meter met lijnen 2, 3, 5, 12, 60, 62, 300 en 306. Treinstation Arnhem Velperpoort ligt op 687 meter. De gemeente Arnhem heeft verder alles wat je van een stad mag verwachten.
Risico-indicaties
Wel zijn er openbare risicogegevens op adresniveau. Het betreft indicaties op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning. De geluidsbelasting van wegverkeer is 46 dB Lden en van spoorweglawaai 32 dB Lden, beide niet boven de geluidsnorm. Het funderingsrisico is gemiddeld, mede omdat het pand uit 1924 stamt en in een KCAF-aandachtsgebied ligt. Het wateroverlastrisico bij hevige regen is verhoogd, het overstromingsrisico is gemiddeld, net als de hittestress.
Bron en aanbod
Op het moment van schrijven wordt de woning via twee kanalen aangeboden, waaronder Zaat Vastgoed.
Deze samenvatting is met AI gemaakt en kan fouten bevatten. Controleer de gegevens altijd bij de aanbieder.
Kenmerken
Details van deze woning
Overdracht
Prijs
Energie
Oppervlakten en inhoud
Indeling
Bouw
Veelgestelde vragen
Over Valepoort 4-2, Arnhem
Wat is de vraagprijs en hoe verhoudt die zich tot de buurt?
De vraagprijs is €319.000. Dat is 32 procent lager dan de gemiddelde vraagprijs van €466.688 in de buurt Markt. De prijs per vierkante meter is €5.800, wat 8 procent boven het buurtgemiddelde van €5.386 ligt. Het prijsverschil is dus vooral te verklaren door de compacte oppervlakte van 55 m².
Hoe is de woning ingedeeld?
Het is een bovenwoning op de derde woonlaag met twee kamers, één slaapkamer en één badkamer. De woonoppervlakte is 55 m² volgens de makelaar, de BAG-registratie komt op 54 m². De woning is volledig geïsoleerd en heeft een c.v.-ketel. De VvE-bijdrage is €5.000 per jaar.
Hoe zit het met het funderingsrisico?
Het funderingsrisico is gemiddeld, volgens openbare risicodata op adresniveau. Dit is een indicatie op gebiedsniveau, geen inspectie van deze specifieke woning. Het pand is gebouwd in 1924 en ligt in een KCAF-aandachtsgebied, waar 100 procent van de panden vóór 1970 is gebouwd. De bodemsoort is zand.
Welke voorzieningen zijn er in de buurt?
Boodschappen doe je bij SPAR op 144 meter, PLUS op 201 meter of Ekoplaza op 208 meter. De huisarts zit op 575 meter en de apotheek op 267 meter. De bushalte Stadstheater Arnhem is op 203 meter met lijnen 2, 3, 5, 12, 60, 62, 300 en 306. Treinstation Arnhem Velperpoort ligt op 687 meter.
Hoe is de buurt Markt om in te wonen?
De buurt heeft zo'n 1.575 inwoners, waarvan de helft tussen de 25 en 45 jaar oud is. Het is een buurt van alleenstaanden: 69 procent van de huishoudens bestaat uit één persoon. Bewoners van de wijk Centrum geven hun leefomgeving gemiddeld een 7,4. Een bewoner noemt het "een mooie buurt dicht bij de fijnste voorzieningen".
Wat is het energielabel en wat betekent dat?
Het energielabel is A, een zuinig label. Volgens de makelaar is de woning volledig geïsoleerd. Het label zegt niets over de bouwkundige staat van de woning, maar je kunt bij label A relatief lage energiekosten verwachten.





