Appartement te koop: Van Neckstraat 33, Amsterdam
KopenAmsterdamAppartementenVan Neckstraat 33

Van Neckstraat 33

Zeeheldenbuurt, Amsterdam

€ 875.000
Buurt Zeeheldenbuurt, AmsterdamBekijk buurt
Populaire buurt voor starters
36% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een statig appartement in de Zeeheldenbuurt

Dit appartement uit 1915 ademt de sfeer van het oude Amsterdam. Met 86 m² woonoppervlak en energielabel C is het een woning met karakter. De vraagprijs van €875.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste in deze buurt. Bekijk ook andere appartementen in Amsterdam voor een idee van het aanbod.

De Zeeheldenbuurt

De buurt Zeeheldenbuurt is een levendige wijk met veel jonge bewoners. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Super leuk we leven als familie samen elkaar helpen trappenhuis schoonhouden onkruiden rieuwineren ook op elkaars spullen letten etc." De buurt kent een mix van huishoudens, met relatief veel eenpersoonshuishoudens.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (608 m) of de Jumbo twee straten verder (620 m). Kinderen gaan naar basisschool De Zeeheld, die naast de deur ligt (153 m). Ook Montessori Basisschool de Eilanden is op loopafstand (285 m). De gemeente Amsterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via DSTRCT Amsterdam aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 875.000
Prijs per m²€ 10.174
Woonoppervlakte86m²
Perceeloppervlakte71m²
Bouwjaar1915
EnergielabelC
BuurtZeeheldenbuurt
WijkSpaarndammerbuurt/Zeeheldenbuurt
GemeenteAmsterdam

Locatie

Van Neckstraat 33, Amsterdam

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

10
Naraindath
21-12-2025
Schoon en netjes

Super leuk we leven als familie samen elkaar helpen trappenhuis schoonhouden onkruiden rieuwineren ook op elkaars spullen letten etc

Buurt statistieken

Gegevens uit Zeeheldenbuurt

Inwoners1.965
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Zeeheldenbuurt

Woningvoorraad1.027
Gem. WOZ-waarde€ 496.000
Koopwoningen27%
Huurwoningen73%

Supermarkten

140 binnen 5 km

Albert Heijn
Haarlemmerplein 34
608m
Jumbo
Spaarndammerstraat 544
620m
Ekoplaza
Haarlemmerdijk 164
672m

Scholen

187 binnen 5 km

De Zeeheld
Basisonderwijs · 310 leerlingen
153m
Montessori Basisschool de Eilanden
Basisonderwijs · 241 leerlingen
285m
Daltonschool De Spaarndammerhout
Basisonderwijs · 398 leerlingen
802m

Veelgestelde vragen

Over Van Neckstraat 33, Amsterdam

Welk energielabel heeft Van Neckstraat 33?

De woning aan Van Neckstraat 33 in Amsterdam heeft energielabel C.

Is €875.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €875.000 ligt boven de gemiddelde vraagprijs in de Zeeheldenbuurt (€651.667) en ook boven de mediaan (€450.000). Wel is het appartement met 86 m² groter dan het buurtgemiddelde van 79 m². De prijs per m² (€10.174) is hoger dan het buurtgemiddelde van €8.421. Het is een scherpe prijs voor een woning in deze gewilde buurt.

Hoe is de buurt Zeeheldenbuurt om in te wonen?

De Zeeheldenbuurt is een stedelijke wijk met een hoge bevolkingsdichtheid (5.708 adressen per km²). Er wonen veel jonge mensen (25-45 jaar) en eenpersoonshuishoudens. De enige buurtreview geeft een 10 voor netheid en saamhorigheid. De buurt heeft veel voorzieningen op loopafstand, zoals scholen, supermarkten en restaurants.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het appartement heeft energielabel C. Dat is redelijk zuinig voor een woning uit 1915. In de buurt heeft 40% van de koopwoningen label A en 40% label C. Label C betekent dat je rekening kunt houden met gemiddelde stookkosten, maar niet extreem hoog.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is De Zeeheld op 153 meter, gevolgd door Montessori Basisschool de Eilanden op 285 meter. Ook Daltonschool De Spaarndammerhout (802 m) en Onze Amsterdamse School (848 m) zijn goed bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs is Vinse School op 947 meter.

Hoe is het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 2,0 km afstand. Dat is op loopafstand, maar niet om de hoek.

Wat voor type woning is dit?

Het is een appartement (koop) met 86 m² woonoppervlak, gebouwd in 1915. Het energielabel is C. De woning wordt aangeboden via DSTRCT Amsterdam. Het is geen kamer of corporatiewoning.

DSTRCT Amsterdam
Geen mail gevonden